200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Boyadan Yanan Saçlar

Boyadan Yanan Saçlar

Boyadan yanan saçlar hem kuruluk yapar hem sertleşir hem de mat bir görünüm vererek çok rahatsız edici bir hal alırlar. Elektriklenme veya kabarma da arkasından bunu takip eder. Yanık saçlar, her yıkandığında normalden  çok zor taranır ve çok çabuk kopar. Üstelik istediğiniz şekli de bir türlü veremezsiniz.

Yanık saça çare, ‘’dünyada henüz keşfedilmedi’’ derler ama bu düne kadar doğruydu. Saçınızı kestirmekten başka çareniz olmadığını söylerlerdi. Bu da bir derece doğruydu. Ardından da hızlı saç uzatma yöntemlerini uygulama tavsiyeleri başlardı. İşte çam terebentin, sarımsak yağı, badem yağı, ısırgan tohumu yağı gibi bakımlarla bir derece verim de alınırdı. Bugün ise keratin proteini denilen bir madde var ki, boyadan yanan saçlar için anında ve kalıcı olarak 2-3 seansta mucize gibi onarabiliyor. Kırıkları önlüyor, kopmalar azalıyor, saça canlılık ve güçlenme sağlıyor.

Dikkat edilmesi gereken konu ise, keratinli ürün değil de, direk katkısız keratin serum olması lazım. Yoksa krem veya maske içindeki keratin ancak iyi saçlarda etkisi olabilir. Yoksa çok hasarlı " boyadan yanan saçlara "  hiçbir işe yaramaz. Serumlar da ise sentetikler çok ise keratinin bir etkisi olmaz. bu yüzden boyadan yanan saçlarınız için saf, doğal, katkısız ve patentli keratin kullanmanızı öneririz.

Boyadan Yanan Saçlar

Bu konuda iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Piyasada keratin serum adında satılan pek çok ürün de aslında bir aldatmaca olabiliyor. Eğer katkısız keratin bulabilirseniz gözünüzü kırpmadan hemen alın derim.  Çünkü boyadan yanan saçlar veya kuruyan saçları onaran, keratinden başka ciddi bir tedavi şekli yok. Hatta fiyatına da çok önem vermeyin, yeter ki kaliteli olsun. Çünkü ucuzu alıp paranız boşa gideceğine iyisini alıp saçlarınız güçlensin daha mantıklı.

Bahsettiğimiz gibi ciddi ürün olarak birkaç çeşit marka var. Ancak bizim size tavsiye edeceğimiz Keratin Yüklemesi adıyla satılan katkısız keratin serumlar veya doğal keratindir. Sizin her ihtiyacınızı karşılar.

 

boyadan yanan saçlar nasıl düzelirBoyadan Yanan Saç Ne Kadar Zamanda Düzelir?

Boyadan yanan saçlar için yanan saç bakım setindeki keratin serumlarının Kullanılması oldukça basittir. Yıkanmış, iyice kurutulmuş, kremsiz saçınıza sürün, kuruyana kadarı bekleyin, 30-40 dk sonra ılık fönle tamamen kurutun. Tekrar durulayın ve kremleyin. İstediğiniz şekli vererek işlemi bitirin. Hepsi bu. Bazı saç tiplerin çok hasar meydana gelmiş olmasına binaen, uygulamayı bir hafta sonra bir defa daha yapmalısınız. Tedaviyi asla yarıda bırakmayın. Mutlaka saçlarınız toparlayacaktır.

Keratin serumunu sadece boyadan yanan saçları onarma için değil, aynı zamanda saçı işlem öncesi güçlendirerek koruma amaçlı da kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu size gelecekte sürpriz bir saç yanması yaşamamanız bakımından çok faydalı olacaktır. Ya da aşırı yanma durumunu hafif yanma durumuna çevirecektir.

Özet olarak, katkısız keratini yıpranmış yerlere sürün ve etkisini anında görün, çok fazla başka bakımlarla vakit ve para harcamayın…

Boyadan yanmış saçlara bakım  hakkında daha fazla bilgi almak için " yanmış saçlara bakım " adlı  makalemizi okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
06 Mayıs 2019
yanan saçlar için bir tedavinin mümkün olmadığını genellikle saçı bir süreliğine iyi edecek ürünlerin olduğunu araştırıp öğrenmiştim. bu markayı bulana kadar. doğallık sertifikası patenti falan olduğu için denedim ve çok çok memnunum.sonuç çok güzel.

06 Mayıs 2019
beceriksiz bir kuaför saçlarımı yaktı. Boyadan yanan saçlarım için bir şeyler yapacağına umursamadı bile bir arkadaşım yanan saç bakım setini önerdi bende kullandım sonuç çok güzel tebrikler.

16 Nisan 2019
saçlarımın rengiyle çok oynayan biriyim buda hayliyle saçlarımı yıprattı, uzun süre boyadan yanan saçlar hakkında ürün araştırdım sizi önerdiler önce ön yargılı idim çünkü bir çok ürün kullandım kimisi saçımda ağırlık yaptı kimisi dahada yıprattı, ama liquid keratinin yanan saç bakım seti ile saçlarımı kısa sürede kurtarmayı başardım hemde ilk seansta farkı hissedebiliyorsunuz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim