440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Boyadan Yanan Saçlar

 

Boyadan yanan saçlar ifadesi aslında bir bakıma tam doğru bir ifade değil diyebiliriz. Çünkü boya genellikle saçları pek yakmaz. Her ne kadar içerisinde hidrojen, peroksit gibi kimyasal maddeler olsa da saç boyasındaki bu kimyasal madde saçın öz yapısını çok fazla yıpratmaz, kayda değer bir hasar vermez, Genellikle boyadan yanan saçlar şeklinde bize bir kanaat oluşturmaz. Bunun doğrusu aslında açıcıdan yanan saçlar diye tabir etmek daha mantıklı olur.

 

Boyadan yanan saçlar aslında genel bir tabirdir. Burada anlatacağımız konu hem boyadan hem açıcıdan hem oryalden hem de düzleştiriciden yanan saçları kapsamaktadır. Zaten kuaförlerde bu tür işlemler çok sık yapıldığı için saçlarınız zamanla yıpranır. Bazen acemi bir kuaföre rast geldiğinizde de saçınız yanar. Bu yanmanın sonucunda kuaförler size çeşitli bakım yapmayı ve ürün kullanmayı teklif edebilirler. Bunlara hemen aldanmayın, hemen karar vermeyin. Çünkü onlar da kendi ürünlerini satıp para kazanmak için ikinci bir tavsiyede bulunabilir. Sizlerin alacağı en istikametli karar bunu evde keratin bakımı olarak çözüme kavuşturmaktır. Çünkü şimdiye kadar evde keratin bakımı yapan tüm bu yanan saçların hepsi kurtulmuştur diyebiliriz.

 

Fakat seçeceğiniz keratin markasına yani en iyi keratin markası olmasına dikkat edin. Patenli ve sertifikalı keratin bakım ürünleri kullanmaya özen gösterin. Sürekli saçınıza boya yapıyorsanız, açıcı kullanıyorsanız, düzleştirici yapıyorsanız mutlaka ama mutlaka internet sayfamızda bulunan onarıcı keratin bakım ürünlerinden zaman zaman saçınıza keratin yüklemesi yapmanızı çok tavsiye ederim.  Aksi halde saçınız yanmasa dahi zamanla yıpranarak ve incelerek, kopar, kırılır. Hem saçlarınız tiftik tiftik olur hem hızlı uzamaz ve dökülmeye başlar.

İlgili Ürünler

%22YENİ

Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti

1,930.00 TL 2,464.64 TL
%18YENİ

Yıpranan Yanan Saçlara Keratin Bakım Seti

1,555.00 TL 1,891.31 TL

Alışveriş Sepetim