200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Yıpranmış Saçlar için Maske

Yıpranmış Saçlar için Maske

 İstenilen görüntüye ulaşmak için birçok işlemden geçen saçlarımız yorgun düşer ve bu mücadeleden yenik çıkarlar. Sönmüş kuru saçlar için eskiden piyasada olan yanlış ürünler kullanarak saçlarımızı kopma noktasına kadar getirdiğimiz olmuştur. İşte bu gibi yıpranmış saçlar için maske ile yıpranan saçınızı eski haline getirebilirsiniz. Size bunun için en uygun kullanımı anlatıyorum.

Liquid Keratin şampuanımızla saçınızı şampuan anladıktan sonra duştan çıktıktan sonra saçınıza maskemizi süreriz 10 dakika bekletiriz. Daha sonrasında durulama işleminden sonra havlu ile nazikçe kurularak kurumaya bırakırız.

Maske işleminden sonra saçımızın etrafında ince bir tabaka halinde kalan maskemiz, koruyucu bir kalkan gibi daha sonrasında uygulanacak herhangi bir işleme karşı saç tellerine sıkı bir koruma kalkanı  görevindedir. Maske öncesinde yıpranmış saçlar için maske sonrasında besleyici korumanın uzun süreli devamı ile bir sonraki, şekil vermek için yapılacak ısı işlemlerine, renk değişikliği için yapılacak boya işlemlerine ve birçok saça uygulanacak maddeye karşı korumaya almış oluruz.

Maske misin zengin vitamin ve mineral içerikleri saçınızı olduğundan çok daha kuvvetli ve sağlam yapar. Ürünlerimizden tam etki almak için tüm ürünlerimizi kullanmalı ve aşamalara uygun kullanım olmalıdır. Saçınızdaki değişikliği maske sonrasında gözle görülür dokunduğunuzda da hissedebileceğiniz şekilde fark edebilirsiniz bir tek siz değil çevrenizdeki birçok kişide saçlarınızdaki bu güzelliği fark edecektir.

Yıpranmış Saçlar için Maske

Saçlarınızı Dış Etkenlerden Koruyun

 Sizin ve saçlarımızın farkındalığını arttırmak aynı zamanda sağlığını koruyup bu aşamaları da tamamen organik katkı maddesi olmadan sağlıklı ürünlerle yapmak eskiden olanaksızken şu an Liquid Keratin ürünlerimiz ile mümkündür. Piyasada var olan maskeler fiyatlarındaki ucuzlukla sizleri çekmeye çalışsa da içerilerindeki kimyasal maddeler saçınıza anlık bir parlaklık verdikten sonra uzun süreli bir zarar aşamasına sokar.

Gerekli onayları olmadan uygun testlerden geçmeden insan sağlığını düşünmeden piyasada var olan ürünler sizleri sadece para kazanma amaçlı kullanırlar fakat bizim ürünlerimizin kalitesi sizlerin sağlığı için özel testlerden geçirilmiş ve uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte her türlü aşaması ince bir şekilde gözlemlenmiştir.

Maske kullanımında herhangi bir sorun yaşadığınızda size her saat hizmet veren internetteki soru bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz. Marka konusunda ürünlerin kullanımı konusunda herhangi bir sorunuz olduğunda uzman ekiplerimiz size hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayacaktır.

 İnsan sağlığı hiç düşünülmeden içeriği uzun süreli kullanımlarda çok daha büyük alerjik reaksiyonlar göstererek sizin sağlığınızla oynayan markalara karşı biz dimdik ayakta duruyoruz. Liquid Keratin yıpranmış saçlar için maske saçınızı kökten uca hızlı, derin şekilde sarar ve iyileştirmeye başlar bir kere kullanımda bile kendinizi iyi hissedeceksiniz, saçlarınızla herhangi bir sorun yaşamadan evinizden çıkıp mutlu şekilde gününüze devam edeceksiniz.

Kadınlar için önemli olan saç görüntüsü tüm günün enerjisini etkileyebilecek kadar önemli bir faktördür. Maske uygulanıp beklenilen 10 dakikada her geçen dakikada saçlara daha fazla işleyen bitkisel ürünlerimiz, saça bir alçı görevi gibi sağlam ve kırılmaz bir iskelet kurarak sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşturur. 

 

Yıpranmış Saçlar için Maske

 

Evde yıpranmış saçlar için maske hazırlamak istiyorsanız birkaçını paylaşayım sizlerle. Zeytinyağı maskesi; Yıpranmış saçlar için etkili olan sıkça kullanılan maskelerdendir. Hindistan cevizi yağı maskesi: Sağlıklı saçlara sahip olmayı sağlamakta ve kolayca yıpranmasının önüne geçmektedir. 

Muz maskesi: Potasyum, vitamin ve nem içeren muzun saçlara esneklik kazandırdığı söylenmektedir.  Un maskesi: Özellikle yağlı saçlar için uygulanabilecek bir maskedir. Ebegümeci: Yıpranmış saçları onarmak ve saçların uzaması için etkili olduğu bilinmektedir. Bal maskesi: Bal yıpranmış saçların yumuşaklığını geri kazandırmaktadır.

 

Yumurta maskesi: Protein, mineral ve yağ açısından zengin olan yumurtanın saç tellerini beslediği ve yumurta akının da saç enzimlerini besleyerek saç derisini temizlemeye yardımcı olduğu söylenmektedir. Yoğurt maskesi: Sade yoğurdun içinde probiyotikler yüksek olduğundan dolayı saçı besler ve sağlıklı olmasını sağlar. Avokado maskesi: Yağ, protein, vitamin ve doğal yağlar bakımından zengin sayılan avokado zeytinyağı maskesinden sonra yıpranmış saçlara iyi gelen maske olarak bilinir.

Liquid Keratin maskesi: Tüm saç tipleri içindir. Diğer maskeler gibi birbirine başka karışım eklemenize gerek kalmadan sadece parmak uçlarınızla saçınıza yedirmeniz yeterlidir. Yıpranmış ve zarar görmüş saçları besler, onarır ve yeniden yapılandırır. Saça parlaklık kazandırır, saçın kolay taranmasını ve ipeksi yumuşaklığı sağlatır.

Yıpranmış Saçlar için Maske

 

Saçlarımız her zaman istediğimiz gibi sağlıklı olmayabilir. Değişken hava şartları, kullanılan kimyasal içerikli maddeleri barındıran bakım ürünleri, boyama, düzleştirme,  günaşırı yıkamak, sık sık yüksek ısıda saç kurutma vb. birçok neden saçlarımızın yıpranmasına neden olmaktadır. Yıpranmanın yanında saçlar nem dengesini yitirir, kurur, matlaşır, saçtaki parkalılar ve yumuşaklık yok olur. Ve de şekil alması zorlaşır saçların. 

Yıpranmış saçlar için maske araştırırken illaki pahalı kozmetik ürünlere bakmak ya da kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine daha doğal ve kalıcı kendinizin de evde uygulayabileceği maskeler hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere yıpranmış saçlar için kullanabileceğiniz birçok maske mevcut daha bakımlı ve canlı saçlarınız için bunlardan en az bir tanesi iki hafta da bir kez kullanacak şekilde saç bakım listenize eklemelisiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta bu maskeleri ne zaman kullanmanız gerektiği ve saçınıza nasıl uygulama yapılması gerektiği konusunda tam fikir sahibi olup uygulamanız gerekmektedir, etkili sonuç almak istiyorsanız.

 

  

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim