200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Keratin Nem (Fön) Sütü Çilekli (250ML)
YENİ

Keratin Nem (Fön) Sütü Çilekli (250ML)

259.00 TL 504.35 TL

Saçlarımız kıvırcık ya da dalgalıysa düz saçlar daha cazip gelir. Düz kullansak daha da düz olmasını isteriz. Hayalimizdeki gibi dümdüz, tabiri caizse jilet gibi fönlenmiş saçlar ister bunun için işlemler yaptırırız. Fön ve düzleştirici bunlardan en çok tercih edilenidir. 

Fön, düzleştirici gibi işlemler yüksek ısı veren, saçta hasar bırakabilen işlemlerdir. Saçın doğal yapısını bozacak kadar yüksek derecede ısı verilmesi sonucu birçok saç sorunuyla karşılaşabilirsiniz. İlk etapta saçlarınızda kuruluk, çatallanma, saç uçlarında kırık ve sonunda koparak dökülmeler başlar. Aynada tel tel, kabarmış kupkuru bir görüntüyle karşılaşırsınız. Aslında bu görüntüye ulaşmadan önce alacağınız birkaç minik önlem mevcut. 

Bu önlemlerden en önemlisi ve de en kolayı iyi bir fön sütü kullanmanızdır. Fön ya da düzleştirici kullanımından hemen önce kuru ya da ıslak saçınıza uygulayacağınız bu süt sayesinde maruz kalınan ısının zararlı etkisini minimuma düşürür, saça koruyucu bir bariyer sağlamış oluruz. Ancak üretilen her ürüne güvenip saçımızda kullanmak doğru olmaz. İçeriğini bilmediğimiz ürünlerin kullanımından fayda beklerken daha çok zarar görebiliriz. 

Keratin nem sütü yani fön sütü fön ve düzleştirici öncesi kullanım için geliştirilmiş harika içeriğe sahip bir destek ürünüdür. İçerisinde yüksek oranda sıvı keratin barındırır. Keratin bildiğiniz gibi saçın temel proteinlerinden en yüksek oranda bulunanıdır. Keratin dışında vitaminler, mineraller ve saçı yıpratmayacak hammaddeler barındırır. Bu içeriklerin birleşimiyle elde edilmiş keratin fön sütü; saçı yüksek ısıdan korur. Her bir saç teline nüfuz eder; ısıya karşı bir bariyer görevi görür. Saçı korurken içerisindeki özler sayesinde zarar görme ihtimaline karşı beslemeye başlar. 

Püskürtmeli bir başlığa sahiptir, böylelikle pratik ve kolay bir kullanım sunar. Gün içerisinde birden fazla kullanım için uygundur. Sık kullanımda saçta ağırlık yapmaz, yağlanmaya neden olmaz. Banyodan sonra ıslak saça ya da gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Saça verdiği nemle birlikte saçtaki kuru görüntüyü alır, ipeksi bir parlaklık bırakır. Ayrıca banyo sonrası uygulayacağınız keratin nem sütü saçınızın kolayca taranmasına da yardımcı olacaktır. 

 

 

 

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim