Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2

Ürün Kodu: KR1300

Marka: Liquid Keratin

 

Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 2

 

Biri ulusal, ikisi uluslararası olmak üzere toplamda üç patent sahibi olan Liquid Keratin Saç Bakımı Seti ürünü aynı zamanda elinde bulundurduğu Organik Sertifikasıyla %100 doğal olduğunu kanıtlayarak, içeriğinde formaldehit, paraben, sülfat, tuz gibi kimyasal maddeleri barındırmadığını da ispatlamıştır.

Keratin Saç Bakım Seti birçok sebepten dolayı yanan, yıpranan, kuruyan, kırılan, kopan, matlaşan, sertleşen, kabaran, incelen ve zor taranan tüm saç problemlerini kısa sürede tedavi ederek, yeniden yapılandırır ve saçları eskisinden daha sağlıklı hâle getirir.

 

Saf Keratinler Saçlarımıza Nasıl Etki Ediyor?

 

Saçlarımızın hammaddesi, saçlarımızın anatomisinde %72 gibi devasa oranda bulunan keratin proteinleridir. Isıl ve kimyasal saç bakım işlemleri neticesinde keratin proteinleri zarar görerek saçlar bazen yıpranır ya da yanarlar. Bu tarz saç problemleri karşısında zarar gören, eksilen keratin proteinlerinin yerlerine saf keratin yüklemesi yapılarak, saçların tedavisi gerçekleştirilir.

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

 

Formaldehit, paraben, sülfat, SLS gibi kimyasal ve kanserojen maddeler köpürtücü etkilerinden dolayı şampuanların geneli tarafından tercih edilerek, sağlığımız için büyük tehlike unsuru oluşturmaktadırlar.

 

Garantili Keratin Saç Bakımı Set İçeriğindeki Ürünler:

 

 • Liquid Keratin 3lü Serum    (20 mlx3=60 ml)
 • Liquid Keratin Şampuan     (350 ml)
 • Liquid Keratin Saç Kremi   (200 ml)
 • Liquid Keratin Maske         (250 ml)
 • Liquid Keratin Yağı             (50 ml)
 • Liquid Keratin Sprey Serum  (50ml)

 

 

Keratin Saç Bakımı Seti Kullanımı:

 

Uyarı: Öncelikle saçlarımıza bu uygulamayı gerçekleştirmeden bir hafta öncesi boyunca, saçlarımız üzerinde saç bakım yağı kullanmamamız faydamıza olacaktır.

 

Liquid Keratin Şampuanla saçlarımızı iki kez yıkayarak, havluyla kurutuyoruz.

Liquid Keratin Dip Bakım Yağını direkt olarak saç derimize sürüyoruz ve yediriyoruz.

Liquid Keratin Serumu veya Liquid Keratin Serum Spreyi saç uçlarına ve saç boylarına boya yapar gibi sürerek, yediriyoruz. Kuruyuncaya kadar 5 dk’da bir tarakla tarıyoruz. Saçlarımızın düz olarak kurumasına özen gösteriyoruz. 5-6 saatten az olmamak üzere 2-3 güne kadar saçlarımızı toplamadan, sarmadan bu şekilde bekliyoruz.

Hafif nemli saçlarımıza Liquid Keratin Maske uygulayıp, 10-15 dk boyunca bekledikten sonra saçlarımızı tekrar yıkıyoruz.

Liquid Keratin Saç Kremi saçlarımıza uyguluyoruz ve durulama yapmadan işlemleri sonlandırıyoruz.

Liquid Keratin Saç Kremi adeta pamuksu hafifliğiyle saçlarda kesinlikle ağırlık yapmaz.

Bu uygulamaları 3 günde 1 düzenli olarak tekrarlıyoruz.

Liquid Keratin Şampuanı ve Liquid Keratin Kremi hergün kullanmakta ve Liquid Keratin Maskeyi ise haftada 1-2 kez kullanmakta sakınca yoktur.

 

Keratin Serumların Tamamı Bittikten Sonra Keratin Yağı Kullanımı:

 

Keratin yağı, durulanarak, fazla suyu alınmış hafif nemli saçların uçlarına ve boylarına eşit olarak dağılacak şekilde sürülür. Sürüldükten sonra, saçlar sabaha kadar açık şekilde bekletilir. Ilık suyla hafifçe durulanan saçlara, isteğe göre şekil verilerek işlem sonlandırılır. Bu işlemin ortalama olarak 10 günde bir tekrarlanması uygun olacaktır.

 

Uyarı: Saf Keratin Serumları tamamen bitmeden, Keratin Yağını kullanmamamızda fayda var. Çünkü Keratin Yağı, keratinlerin, saçların anatomisiyle kaynaşmasına engel olabilir.

 

Keratin Saç Bakım Seti – Garantili Set 2 İçeriği:

 

Liquid Keratin Şampuanı İçeriği;  (pH değeri 5.5'tir)   Aqua, Rosa Damascena Flower Distillate, Myrtus communis, Thymus vulgaris, Quercus Infectoria Fruit Nuts, Ammonium L. Sulfacate, Sodium Benzoate, Hyaluronic Acid,  Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Decyl Glucoside , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Rice Protein, Equisetum Arvense Extract, Xanthan Gum, Citric Acid Anhydrous, Perfume.

 

Liquid Keratin Serum İçeriği; Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hexyl Cinemal, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, D-Limonene, Panicum Miliaceum Seed Exrtract, Benzyl Salicylate, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica, Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis, Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Chamomila Recutita Flower Extract, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, Geranion

 

Liquid Keratin Maske İçeriği; (pH değeri 3.3'tür) Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, Sodium Benzaate,  C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, Dimethircone, Amodimetricone, Hydroxyethylcellulose,  Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Polyquaternium-10,

Liquid Keratin Saç Kremi İçeriği: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Amodimethicone, C11-15 Pareth-5, C11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Dimethicone, Parfum, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissia Oil, Citric Acid, D-Limonene Hexyl Cinnamal.

Liquid Keratin Yağı İçeriği: Keratin Yağı, Argan Yağı, Mersin Yağı, Okaliptus Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Avakado yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Yağı,  H. Cevizi Yağı,  Hint Yağı.

Liquid Keratin Serum Sprey İçeriği: Hydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis Extract Humulus Lupulusb Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Benzyl Salicylate, Geraniol

 

NOT: Gerek Keratin Saç Bakımı Seti – Garantili Set 2 kullanımı hakkında gerekse saçlarınız hakkında bilgi almak için (537) 263 80 50 – (212) 210 45 46 numaralı telefonlarımızdan her dâim destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gerek güler yüzlü tavırlarıyla, gerekse de saç konusundaki uzmanlıklarıyla sizleri memnun edeceklerdir.

 

760.00 TL 418.00 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 2

 

Türkiye'nin ''Türk Patent ve Marka Kurumu'' tarafından koruma altına alınan ilk ve tek Doğal Keratin Yükleme Setidir. İçerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ. Garantili 1 Nolu sete 50 ml lik Saf Keratin Serum ilavelidir. Detaylı bilgi için 05372638050 den bilgi alabilirsiniz.

Keratin saç bakımı seti röfleden, boyadan, açıcıdan veya düzleştiriciden yanan, yıpranan, kopan, kırılan, kuruyan, matlaşan, sertleşen, incelen, kabaran veya zor taranan tüm problemli saçları kısa sürede yeniden yapılandırır. Ve önceki gücüne kavuşturur.

 

Lıquıd  Keratin Saçımıza Nasıl Etki Ediyor ?  

Yoğun işlem gören saçlar bazan kazaya uğrayarak yanar, ya da zamanla yıpranırlar. Yani keratin kaybına uğrarlar. Saçın ana maddesi keratindir. Eksilen, kaybolan keratinlerin tamamlanması için saça keratin yüklenmesi yapılır. İşte Lıquıd Keratın saça sürülerek, içeriğindeki mikro keratinler, saçın çatlak, kırık ve çukurlarına hızla yerleşirler.

 

 

Hem dolgu, hem kaynak yaparak saçın onarılmasını gerçekleştirirler. Aynı zamanda saçın çevresinde, adeta bir film oluşturarak saçı kaplar. Saçları daha kalın ve pürüzsüz yaparak, işlemlere karşı saçın direncini arttırır ve saçın yüzeyini sıva gibi kaplar. Saç daha parlak olurken, çok kolay taranır hale gelir.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor ?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

Lıquıd Keratinin Diğerlerinden Farkı Nedir ?

 

Liquıd keratin, Türkiyenin ilk kalıcı etkiye sahip ve memnuniyet garantisi veren Keratin Saç Bakım Onarım Setidir. Tamamen doğal bir sistemdir, doğal yöntemlerle saça yüklenir.  Kimyasal içermez, yan etki yapmaz, saça ve cilde asla zarar vermez. Hamileler rahatlıkla kullanabilirler. Yıkandıkça ve zamanla saçtaki etkisi kaybolmaz.

 • Saçın iç yapısına hakimiyet kurarak kalıcı çözüm sağlar.
 • Kısa sürede saçı yapılandırarak yoğun nem yükler.
 • Saçın hassasiyetine göre kür halinde uygulanması durumunda daha etkili ve daha verimli olur.
 • İçeriğindeki doğal keratin ve proteinler sayesinde ''keratin saç botoksu'' faydası sağlar. 
 • Garantili 1 Nolu sete ilave olarak, (kuru, sert ve mat saçlar için) Keratin Yağı ilave edilmiştir.
 •  

Garantili Keratin Saç Bakımı Set İçeriği :

 

 • Liquid Keratin 3lü Serum    (20 ml x 3 = 60 ml)
 • Liquid Keratin Şampuan     ( 350 ml )
 • Liquid Keratin Saç Kremi   ( 200 ml )
 • Liquid Keratin Maske         ( 250 ml )
 • Liquid Keratin Yağı             ( 50 ml )
 • Liquid Keratin Sprey Serum  ( 50ml )

 

 

 

 


Keratin Saç Bakımı Seti Kullanımı :

 

Uyarı: Saçınıza keratin yüklemeden en az bir hafta önce, saçınıza herhangi bir saç bakım yağı kullanmayın.

Liquid Keratin Şampuan ile saçınızı iki defa yıkayın. Krem kullanmadan saçınızı havluyla tamamen kurutun. Çok az nemli kalması zarar vermez. 

Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

Hafif nemli saça Liquid Keratin Maske uygulayın ve 10-15 dk. sonra tekrar durulayın. 

Saçta kalan Liquid Keratin Saç Kremi uygulayın ve durulamadan işlemi sonlandırın. Saç kremi  kesinlikle saçta ağırlık yapmaz.

 

Bu uygulamayı 3 günde bir tekrarlayın. Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set içindeki Serumlar bittiğinde saçınız tam olarak onarıldıysa, tekrar kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun dışında şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz. Bunlar size yaklaşık 2 ay yetecektir. Ayrıca defalarca röfle, renk açma ve düzleştirme yapılarak aşırı yıpranmış saçlara, Keratin 3’lü Serum kutusunu ilave satın almanızı ve seanslara 3 günde bir ara vermeden devam etmenizi tavsiye ederiz. Çok uzun, röfleli, aşırı yanmış veya yıpranmış saçlarda tedavinin uzamasından tereddüt etmeyin. 

 

 

Keratin Serumların Tamamı Bittikten Sonra, Keratin Yağı Kullanımı :

 

Keratin yağı; yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saça dipler hariç, her yerine yeteri kadar sürülür. Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir. Sadece saçlar ılık suyla hafifçe durulanır. İsteğe göre saça şekil verilerek  işlem sonlandırılır.  Bu uygulama ortalama 10 günde bir yapılması yeterlidir. Keratin bakım isteğe göre daha sık veya seyrek kullanılması mümkündür. Ayrıca tercihe göre argan yağı tarzında da günlük saç uçlarına sürülür isteğe göre durulanabilir veya saçta bekletilebilir.

 

Keratin serumlarını tamamen bitirmeden, ya da tedavi tam tamamlanmadan, Keratin Yağını kullanmayın, keratinlerin saça tutunmasına mani olabilirler.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 2 İçeriği:

 

Liquid Keratin Şampuanı İçeriği (pH değeri 5.5'tir)  *Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic,  AP :Anatollian Plant, Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

Liquid Keratin Serum içeriği; Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 

Liquid Keratin Maske İçeriği; (pH değeri 3.3'tür) Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone,  Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
pelin bektaşpuan
15 Mart 2019
oryalden yanan saçlarıma resmen yeniden can verdi

melisa soysalpuan
04 Temmuz 2018
bu sette ki spreyi daha önce kullanmıştım zaten firmada ki ürünlerden memnunum biraz pahalı ama kesinlikle değer para buldukça yatırdığım yer

Emir CANpuan
03 Temmuz 2018
merhana ben Keratin saç bakım seti garantili1 i kullanmıştım saçlarım güçlendi daha canlı oldu şimdi keratin saç bakım seti 2 yi sipariş vereceğim liquid keratinden vazgeçemiyorum:)

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Merhaba Burçin hanım Sette 3 adet serum vardır ve 1 tane de keratin sprey serum vardır setin içerisinde.

Burçin K.puan
22 Mayıs 2018
Keratin serum 1 adet mi?? Fotoda 3 adet görünüyor??

Liquid Keratinpuan
23 Mart 2018
Merhaba Ayşehan Hanım oryal ve röfleden dolayı hasar gören saçları garantili bu setimiz onarır, taranmayı kolaylaştırır 3 seansta 3 kür halinde kullandığınızda saçınızda çok belirgin bir toparlanma olacaktır . Ayşehan hanım saçınızın diplerindeki yağlanma için ise dökülme setini kullanmanız ya da en azından dip bakım yağını kullanmanız çok faydalı olacaktır. Keratin Bakım

Ayşe Hanpuan
23 Mart 2018
Merhaba. Benim saçlarım dipler yağlı ve ince telli. Oryal ve röfleden dolayı uçlar daha da inceldi ve kurudu bu yüzdende çok fazla karışıyor. Bu seti kullansam iyi gelirmi ve kaç kür yapmam lazım?

Liquid Keratinpuan
22 Mart 2018
Duygu hanım merhaba, yıpranmış saça bakım be onarım için en idealGarantili Keratin Saç Bakım setidir. Gerektiğinde 2. kutu keratin almanızı da öneririz. Çünkü anladığımız kadarıyla saçınız ciddi hasar görmüş. Telefonla da geniş bilgi alabilirsiniz. Keratin Bakım

Duygu Özkayapuan
22 Mart 2018
Merhaba saçlarım açıcıdan lastik gibi oldu,kuruduğunda da pütür pütür ve kıvrışık bi şekilde oluyor yani yanık :) Umutsuzum bayağı tekrar formuna dönmesi konusunda ama şansımı denemek istiyorum,garantiliuygun mu?

Liquid Keratinpuan
22 Ekim 2017
Gülay Hanım Garantili Keratin bakım seti kullanımı ürünümüzün kullanımı, kendi sayfasında bulunmaktadır. Dilerseniz 0537 263 8050 den ürün uzmanımız ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. Keratin Bakım

Gülay Ş.puan
22 Ekim 2017
merhaba , garantili seti almıştım, ancak ne kadar arayla yapmam gerektiği yazmıyor, yetkili kişiye ulaşamıyorum fazla yoğunsunuz sanırım . desteğinizi rica ederim.

Liquid Keratinpuan
11 Mayıs 2017
Gülay Hanım Merhaba, Keratin Saç Bakım Seti içinde dahil olan Keratin Sprey, aynı keratin 3?lü serum veya tekli 20 ml lik keratin serum sayfasındaki gibi özelliklerdedir. Kullanım olarak püskürtmeli olmasıyla daha kolay ve pratiktir. Kırık saç uçlarını ve yıpranmış bölgeleri uygulama ile onarabilirsiniz. LIQUID KERATIN

Gülay N.puan
11 Mayıs 2017
merhaba, hediye keratin sprey kullanımını ve ne işe yaradığını da yazabilir misiniz ? ben bir aldım içinden sprey cıktı ama nasıl kullanılacağını bılmıyorum.

Liquid Keratinpuan
22 Aralık 2016
Pelin Hanım Merhaba, Normalde Likid Keratin serum, bir şişe bir seanslıktır. Kutuda 3 adet şişe 3 seans kullanılabilir. Ancak bazı çok yıpranmış saçlar, keratin serumunu daha çok emdiği için veya saçın kuruluk ve işlem görme yoğunluğuna göre değişebilir. Müşteri temsilcimizden iletişim kurarak keratin bakım sitemizdeki tüm Liquid Keratin ürünleri hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Keratin Bakım

Pelin G.puan
22 Aralık 2016
Merhaba garantili keratini ben de kullanmayı düşünüyorum. bu ürünler kaç ml acaba ve kaç seans gider omuzlardaki saça?

Liquid Keratinpuan
14 Mart 2018
Merhaba Şule Hanım, Gönderim süresi 2-3 iş günüdür.

Şule H.puan
14 Mart 2018
Merhaba ben bugün garantili keratin bakım setinden sipariş verdim ankarada oturuyorum ne kadar süre içinde gelir

Filiz R.puan
22 Nisan 2018
Size minnettarim.coook tesekkurler.malesef berbat bir kuafor sac duzlestirici fiyaskosuyla sacimi çok fena yakti. Saclarim dibinden yandi ve kestirmeden mumkun degil duzelemeyecekti.bir agac kadar sert, kece gibi tiftik tiftik olmustu.ve internette son bir care aramaya başladım. Derken keratin bakim sitesine rastladim ve garantili seti satin aldim 2 gunde elime ulasti. Ve sadece bir uygulama sonra inanamiyorum ama saclarim yumusadi. Serumu uygulayinca ciddi bir toparlanma oldu. Bu gerçek bir MUCİZE. Cok tesekkurler saclarimi kurtardiniz

Liquid Keratinpuan
07 Mayıs 2018
Mehtap Hanım Merhaba, öncelikle biz Garanti kelimesini insanları kandırmak için koymadık. Yapılan tüm testlerden sonra gerçekten yıpranmış saç onarımı gerçekleşti. Şimdiye kadar her müşterimizin memnun kalması bunun en büyük kanıtıdır. Ancak saçı aşırı yıpranmış bazı müşterilerimiz kendilerine tavsiye edilen kür sayısını ve seansları tamamlamaları şarttır. Ürün iadesine gelince, ürünlerimiz vaad ettiği sözü yerine getirdiğinden dolayı memnun olmama söz konusu olamaz. Saçı yapılandırma istiyorsanız doğru yerdesiniz. Başka bir beklentiniz varsa onu da başka ürünlerden bakmalısınız. Bu ürün seti yıpranmış, kırık ve yanan saçları kesin olarak onarıyor. Kafanıza takılan bir yer varsa ürün uzmanımız (0537 263 80 50) ile de daha detaylı konuşabilirsiniz. LIQUID KERATIN

Mehtap F.puan
07 Mayıs 2018
Garantili derken demek istediğiniz memnun kalmadigimizda para iadesimi

Liquid Keratinpuan
19 Ağustos 2017
Şeyma hanım ürünlerimizi iletişim bilgilerimizde yazan adresimize gelipte temin edebilirsiniz veya internet sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Şeyma Ç.puan
19 Ağustos 2017
Merhaba garantili keratin bakım setinden almak istiyorum ve ilk defa alacam acaba piyasada da varmı yoksa sadece internettenmi satılıyo

Liquid Keratinpuan
10 Mart 2016
Esra Hanım Merhaba, ürünü sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra sağ üst köşedeki "ürün" yazan yere tıklayıp adımları takip ederek alabilirsiniz. Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT işleminden sonra bizlere haber verirseniz süreciniz daha hızlı işlemiş olacaktır. Teşekkürler.

Esra k.puan
10 Mart 2016
Merhaba iyi günler ben garantili set sipariş vermek istiyorum ama tam olarak nasıl sipariş vereceğimi bilmiyorum ve parayı havale ile göndermek mümkün mü acaba?

Fulya R.puan
06 Mayıs 2018
3 ay önce bu garantili keratin dip bakım setini kullanmıştım, memnun kalmıştım. En önce bittiği için, dip bakım yağını tekrar sipariş ettim. Bir ara İnternette kara sarımsak reklamı gördüm, aldım fakat saçlarım hızla dökülmeye başladı. Ben de hemen bu Garantili Keratin setini 3. kez sipariş verdim. Tekrar saçlarımdaki dökülme durdu. Size de tavsiyem gerçekten etkisini net göreceğiniz bir saç bakım seti, boşuna başka maceralar aramayın.

Levent N.puan
06 Eylül 2018
Eşim sitenizden benim kredi kartımla alış veriş yaparken sitenizi görme imkanım oldu. Eşim aldğı bu ??Garantili Keratin Bakım?? setinden oldukça memnun oldu. Bende de dökülme çok var, Dip Bakım setini deneyeceğim, inşaallah bende memnun kalırım ve şu dökülme belasından kurtulurum.

Ülkü Çınarpuan
09 Mayıs 2018
Yanan saçlarımı keratin 3 lü serum settle duzelttikten sonra bunu da aldım. Bu da çok çok güzel çıktı. Keyifle kullanıyorum.

Remziye Hurpuan
13 Ekim 2018
İlk defa yıpranmış saçıma fayda veren saç bakım seti bu oldu. Artık sana aboneyim Garantili Set. ))))).

Elif A.puan
09 Mayıs 2018
Ürünlerinizden bir kaç defa sipariş verdim ürünlerden memnun kaldığım kadar kargonuzdan da memnun kaldım hemen elime ulaşıyor ve çok güzel paketlenmiş olarak geliyor.

gamze sönmezpuan
25 Nisan 2018
kuaförün kıl yumağına çevirdiği saçımı düzene sokan bu ürüne ve sizlere minnet borçluyum çok teşekkür ederim.

Jane Hazel Dutchen puan
18 Haziran 2017
Ben londrada yaşıyorum. Garantili bu setten almak istiyorum, buraya kargonuz var mı. ? kredi kartıyla ödesem kargo masrafınız bana ne kadara maliyet getirir?

aysegul leylekpuan
12 Eylül 2017
Eşim sitenizden benim kredi kartımla alış veriş yaparken sitenizi görme imkanım oldu. Eşim aldğı bu ??Garantili Keratin Bakım?? setinden oldukça memnun oldu. Bende de dökülme çok var, Dip Bakım setini deneyeceğim, inşaallah bende memnun kalırım ve şu dökülme belasından kurtulurum. (Not. Kredi kartı alış verişinde bir kaç kartı sistem kabul etmedi, bende anlayamadım, o an sitenizde mi yoksa benim internet bağlantımda mı bir sorun oldu. )

servet cetınpuan
14 Mayıs 2017
Merhaba ben ürünü sipariş edcem ama saçlarım kıvırcık duzlessin istemiyorum bazı markalarda kivıcık saclar duzlestiriyorumus bunda öyle bişey yok değil mı? Birde diğer sorum diplerinede yapicazmi uygularken yoksa sadece boylara mi oluyo?

hatice aydemırpuan
18 Mayıs 2017
Saçlarıma yağ kullanmasını sevmiyorum. Garantili keratin seti 2 yi daha önce parça parça almıştım şimdi böyle ikiye bölmeniz çok iyi olmuş. benim gibi yağ kullanmayanlar için hem daha ucuz hemde alması daha kolay :)

duru atespuan
19 Nisan 2016
Daha önce bir akrabamın tavsiyesiyle zaten serumla şampuanı denemiştim. Hiç beklemeden bu Garantili seti de sipariş ettim. Bu kadar etkili bir saç bakım seti olabileceğine ve bitmiş saçlarımı hayatlandıracağına ihtimal veremezdim. Çok çok memnunum.

elmas kısmetpuan
23 Ağustos 2014
işini bilmez bir kuaforun magduruyken ablam sayesınde tanıdıgım bir fırmasınız belkıde guvenıp almıyacaktım ama ablam sızı cok övünce istemsızce guvendım. Ama iyiki güvenmişim ben hiçbir şeye verdiğim paradan bu kadar memnun kalmamıştım resmen yepyeni bir saçım oldu sanki hiç saçları yanan ben değilmişim gibi iyiki iyiki iyikiii varsınız !!!

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
  %43
  685.00 TL389.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
  %57
  513.00 TL223.00 TL
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır