%45YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50Ml)

89.95 TL 165.00 TL
%39YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Losyon (30Ml)

69.95 TL 115.00 TL

Saç Çıkaran Keratin Bakım Ürünleri

 

Saç dökülme sorunlarına karşı oldukça etkili olan "Saç Çıkaran Keratin Bakım Ürünleri" ile dökülen saçların yeniden çıkmasını kolay ve doğal bir şekilde sağlayabilirsiniz. 

 

Saç Çıkarıcı - Titanium Hair Growth ürünü iğne uçları sayesinde silindir bir başlıktan saç köklerini uyarı yöntemiyle harekete geçiren bir sistemdir. Bu sayede saç derinizde ve saç köklerinde uyumuş olan saç hücrelerini harekete geçirir ve kan dolaşımını hızlandırır. Böylece saç dökülmüş olan bölgelerde yeniden saç çıkması desteklenir. Düzenli kullanımda yeniden saç dökülmesinin önüne geçilir. Titanyum Hair Growth ürününün yanında “Saç Çıkarıcı Keratin Serum 50ml” ve “Saç Çıkarıcı Keratin Losyon 30ml” ürünlerini kullanarak yeniden saç çıkma olasılığını daha fazla arttırmış olursunuz. Saç Çıkartıcı Losyon, saçınızı kozmetik kalıntılardan ve yağ tabakasından arındırarak temiz ve sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olurken, Saç Çıkarıcı Keratin Serum ile saçınıza 3 günde bir uygulama yaptığınızda, saç derisinde bulunan mikroorganizmalar kısa sürede yok edilir. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde saç derisinin beslenerek tekrar canlanması sağlanır. 

 

Saç çıkmasını destekleyen bu ürünlerin düzenli ve sürekli kullanımı sonrasında yeniden saç çıkması desteklenmiş olur. Doğal keratin bakımı sayesinde saçlarınız eski sağlığına kavuşur.  

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır