Kampanya
%15YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Losyon (30ML)

155.00 TL 182.00 TL
%16YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ML)

190.00 TL 225.00 TL
%15YENİ

Saç Çıkarıcı Titanium Hair Growth (Grt)

135.00 TL 159.00 TL

Vücutta saç, tırnaklar ve cildin temelinde olan asıl proteinlerden biri de keratindir. Saçların daha sağlıklı, cildin nemli, sıkı ve elastikiyetinin yüksek olmasını, tırnakların daha kuvvetli ve sert olmasını sağlar. Eksikliğinde de olması gerekenler aksi yönde ilerlemeye başlar. Keratin kaybını ilk etapta en şiddetli olarak saçlarda görürüz. İlk etkisi saçların eski ışıltısını kaybetmesidir. Sonra sertleşmesi, kırılması ve en sonunda kıl köklerinin zayıflaması ve dökülmenin başlamasıyla kendini tamamen belli eder. 

 

Keratin kaybı saçlarda dökülmeyle devam ederken buna dur demek, eskiye döndürmek zor değildir. Sıkı bir saç bakım rutiniyle birlikte kısa vadede görmüş olduğu hasarı onarabilir, saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Bunun içinse en doğru ürün seçimleri keratin bakım setleri oluyor. 

 

Dökülen saçı toparlamak, dökülmeyi durdurmak, kökleri kuvvetlendirmek keratin bakım ürünleriyle bahsedilen kadar zor olmaktan çıkıyor. Doğru ürünleri bulduğunuzda bunu zaten fark edeceksiniz. Saç çıkarıcı keratin bakım ürünleri de bu yolda en büyük destekçiniz. Saçlarınız için seçtiğiniz keratin içerikli şampuan, saç maskesi ve bakım ürünlerinin yanında birkaç destek elemanı işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

 

Liquid Keratin saç çıkarıcı keratin ürünleri piyasada bulabileceğiniz içeriği en dolu olan, en güvenilir markaların başında gelir. Ürün skalası geniştir, Serum, losyon ve titanyum uyarıcı cihazla birlikte kıl köklerinin yeniden canlanmasına, güçlenmesine ve de sağlıklı, dolgun ve kalın telli saçlarınızı geri getirmeyi hedefler. 

 

Saç çıkarıcı titanyum mikro iğneli başlık öncelikle saç derisini ve kıl köklerini masaj yöntemiyle uyarır. Bu yöntemle birlikte üstü kapanmış gözenekler, zayıflamış, uyarandan uzak kıl kökleri adeta canlandırıcı etkiyle uyanır. Ayrıca bu yöntemin hemen peşine uygulanan herhangi bir ürünün faydasını daha üst seviyeye taşıyarak maksimum verim almanızı sağlar. 

 

Saç çıkarıcı keratin bakım ürünlerinin diğer kahramanları da serum ve losyondur. Yine yoğun keratin içerikli bu losyon ve serum uyarılmış saç derisini ve saç köklerini derinlemesine besler. İhtiyacı olduğu keratin proteinini verir. Yeniden canlanmasına yardımcı olur. Böylelikle kaybettiğiniz ya da kaybetmeye yaklaştığınız saçların yeniden çıktığını, giderek güçlendiğini gözlemleyebilirsiniz. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır