200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Saç Çıkarıcı Keratin Losyon (30ML)
%15YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Losyon (30ML)

155.00 TL 182.00 TL
Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ML)
%16YENİ

Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ML)

190.00 TL 225.00 TL
Saç Çıkarıcı Titanium Hair Growth (Grt)
%15YENİ

Saç Çıkarıcı Titanium Hair Growth (Grt)

135.00 TL 159.00 TL

Zamanımızda hem elektronik ortamların her yerde yanı başımızda olması hem de gün geçtikçe kimyasal ve sentetik, yani doğal olmayan ürünlerin üretiminin çok seri ve fabrikasyon olması gibi birçok sebepten dolayı saçlarınızın sağlığı bozulur. İşte tam burada sağlığı bozulan saçlarımız için saç çıkaran keratin bakım ürünleri öne çıkar.

Elbette bozulan bedensel sağlığımız, saç sağlığımızı da hemen olumsuz etkiler. Saçlarımızın gücü azalır ve arkasından saç dökülmesi gibi problemler gelmeye başlar. Eğer daha önceden çok fazla saç kaybı yaşadıysak saç çıkaran keratin bakım ürünlerini önemseyerek çok fazla zaman kaybetmeden hemen kullanmaya başlamak gerekiyor.

Her geçen gün birkaç saç kaybı daha bize olumsuz bir fatura olarak yansıyor. Bu bakımdan özellikle saç çıkartan bitkisel vitaminler ile destek almak bazı mineral ve proteinleri; gerek gıda olarak gerek saç derisine uygulama olarak saçımıza takviye etmemiz gerekiyor.

Şu ana kadar bunların içerisinde en garantili, en kesin sonuç veren maddenin saf keratin protein olduğunu uzmanlar sıkça dile getiriyorlar. Bu bakımdan saf gerçek keratin proteini içeren keratin bakım ürünlerini ve setlerini kullanmak saç çıkarıcı olarak da çok iyi sonuçlar veriyor.

Keratin proteini saçın öz yapısını oluşturur. Saçımız en az %73 keratin proteinlerinden oluşur. Bu bakımdan saçları her şeyden önce keratine doyurmak gerekir. Güçlü, parlak ve canlı saçlar için adeta keratin proteini cankurtaran gibi imdadımıza yetişiyor. Ve saç bakımında özellikle saç çıkaran alanda olmazsa olmaz bir protein diyebiliriz.

Vücutta saç, tırnaklar ve cildin temelinde olan asıl proteinlerden biri de keratindir. Saçların daha sağlıklı, cildin nemli, sıkı ve elastikiyetinin yüksek olmasını, tırnakların daha kuvvetli ve sert olmasını sağlar. Eksikliğinde de olması gerekenler aksi yönde ilerlemeye başlar. Keratin kaybını ilk etapta en şiddetli olarak saçlarda görürüz. İlk etkisi saçların eski ışıltısını kaybetmesidir. Sonra sertleşmesi, kırılması ve en sonunda kıl köklerinin zayıflaması ve dökülmenin başlamasıyla kendini tamamen belli eder. 

Keratin kaybı saçlarda dökülmeyle devam ederken buna dur demek, sağlıklı haline döndürmek çok zor değildir. Sıkı bir saç bakım rutiniyle birlikte kısa vadede görmüş olduğu hasarı onarabilir, saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Bunun içinse en doğru ürün seçimleri keratin bakım setleri oluyor. 

Dökülen saçı toparlamak, dökülmeyi durdurmak, kökleri kuvvetlendirmek keratin bakım ürünleriyle bahsedilen kadar zor olmaktan çıkıyor. Doğru ürünleri bulduğunuzda bunu zaten fark edeceksiniz. Saç çıkarıcı keratin bakım ürünleri de bu yolda en büyük destekçiniz. Saçlarınız için seçtiğiniz keratin içerikli şampuan, saç maskesi ve bakım ürünlerinin yanında birkaç destek elemanı işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Liquid Keratin saç çıkarıcı keratin ürünleri piyasada bulabileceğiniz içeriği en dolu olan, en güvenilir markaların başında gelir. Ürün skalası oldukça geniştir. Serum, losyon ve titanyum uyarıcı cihazla birlikte kıl köklerinin yeniden canlanmasına, güçlenmesine ve de sağlıklı, dolgun ve kalın telli saçlarınızı geri getirmeyi hedefler. 

Saç çıkarıcı titanyum mikro iğneli başlık öncelikle saç derisini ve kıl köklerini masaj yöntemiyle uyarır. Bu yöntemle birlikte üstü kapanmış gözenekler, zayıflamış, uyarandan uzak kıl kökleri adeta canlandırıcı etkiyle uyanır. Ayrıca bu yöntemin hemen peşine uygulanan herhangi bir ürünün faydasını daha üst seviyeye taşıyarak maksimum verim almanızı sağlar. 

Saç çıkarıcı keratin bakım ürünlerinin diğer kahramanları da serum ve losyondur. Yine yoğun keratin içerikli bu losyon ve serum uyarılmış saç derisini ve saç köklerini derinlemesine besler. İhtiyacı olduğu keratin proteinini verir. Yeniden canlanmasına yardımcı olur. Böylelikle kaybettiğiniz ya da kaybetmeye yaklaştığınız saçların yeniden çıktığını, giderek güçlendiğini gözlemleyebilirsiniz. 

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim