Mega Keratin Seti 2

Ürün Kodu: KR1400

Marka: Liquid Keratin

Mega Keratin Seti 2 :

 

Mega Keratin Seti;

Mega Keratin Seti çok yıpranmış, hasar görmüş ve çok sağlıksız duruma düşmüş saçları kökten en uca kadar komple yeniden yapılandıran çok güçlü bir etkiye sahiptir.

Bir çok farklı sorunu, özellikle yıpranma, yanma, yavaş uzama, dökülme, kopma, yağlanma, kuruluk, kepek, kaşıntı gibi saç problemlerini eski sağlığına kavuşturacak olan sitemizdeki tüm ürünlerimiz bu sete dahil edilmiştir 
Formaldehit gibi zararlı kimyasal katkılar içermez. Yan etki yapmaz.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

1150.00 TL 632.50 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Mega Keratin Seti 2 :

 

Mega Keratin Seti saçlarda dipten en uca hızlı bir şekilde komple yeniden yapılanma ve hızlı saç uzatma etkisi gösterir. Saçlar uçlardan ve köklerden iki fazlı yöntemle kontrol altına alınır. Önce saç kökleri tetiklenir, beslenir, güçlenmesi ve hızlı saç uzatması sağlanır. Saç derisindeki hastalıklar tedavi olur, eski sağlıklı formuna kavuşur. İkincisi,  saç kırıkları ve kopan saçlar, tüm yıpranmalar ve sertlik, kuruluk , matlık ve zor taranma gibi sorunları çok çabuk ve etkili bir şekilde tedavi olur. Liquid Keratin 3'lü Serum Setinden her bir şişeden 3 günde bir saçınıza keratin yüklemesi ve Keratin Dip Bakım Yağı ile düzenli bir bakım yaptıkça saçınız adım adım toparlar, yeniden yapılanır. Bu keratin uygulaması kesin sonuç verir. İçerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ. Tüm Keratin Ürünleri garantilidir, patent ve marka ile koruma altına alınmıştır. (Belgeler kısmına bakınız). Ayrıca Keratin Ürünlerin kullanımı ve Evde Keratin Bakımı yapmanız oldukça kolaydır. Keratin Ürünleri elinize geçtikten sonra da bizi arayabilir, kullanımı hakkında canlı destek alabilirsiniz. 

Bu uygulamayı (Keratim Serumlar ve Keratin Dip Bakım Yağı ve Keratin Gözenek Açıcı İksir bitene kadar) haftada iki defa tekrarlayın. Keratin Şampuan ve Keratin Saç Kreminizi hergün, Liquid Keratin Maskenizi haftada 1-2 defa yaklaşık 3-4 ay kullanabilirsiniz. Liquid keratin saç kremi  kesinlikle saçta ağırlık yapmaz.

Keratin yüklemesi bittikten ve saçlar onarıldıktan sonra, Keratin Yağına geçebilirsiniz. Daha önce keratin yağı kullanılırsa, keratinlerin saça tutunmasını engeller. Keratin Yağı ve elinizde arta kalan Liquid Keratin Maskeniz daha önce keratin yüklemesiyle onarılan saçınızın ikinci aşamadaki yapılanması ve daha nemli, yumuşak, parlak ve ipeksi bir hal kazanması içindir Saçınıza bambaşka bir boyut kazandırması için Liquid Keratin Maske ile beraber kullanın. Ayrıca her istediğinizde, saç uçlarına ve boylarına ister ıslak ister kuru saçınıza hafifçe sürerek saçınızı besleyerek güzel bir görünüm de kazanabilirsiniz.

Aşırı yıpranan, yanan ve çok fazla işlem gören ya da çok uzun saçlara, ilave saf keratin yüklemeniz daha faydalı olacaktır. Çünkü fazla yıpranmış saç, doğal keratinleri en derine emerek çekecektir. Bu dolgu işlemi en az 5-6 seans sürebilir. Ya da çok uzun saçlara daha fazla takviye gerekebilir.

 

 

 

 

 

 

Keratin Yağı Nasıl Kullanılır ?

 

Saçınıza saf keratin yüklemesi bittikten sonraki aşamada keratin yağına geçilir.

Keratin yağı; yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saça dipler hariç, her yerine yeteri kadar sürülür. Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir. Sadece saçlar ılık suyla hafifçe durulanır. İsteğe göre saça şekil verilerek  işlem sonlandırılır.  Bu uygulama ortalama 10 günde bir yapılması yeterlidir. Keratin bakım isteğe göre daha sık veya seyrek kullanılması mümkündür. Ayrıca tercihe göre argan yağı tarzında da günlük saç uçlarına sürülür isteğe göre durulanabilir veya saçta bekletilebilir.

Ürünlerin içerikleri hakkında her ürünün tek olarak tanıtım ve satışının yapıldığı kendi sayfasına Keratin Ürünleri menüsünden bakabilirsiniz. Yine Menülerden ürünlerin laboratuvar test ve onaylarına bakıp inceleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer konularda da 05372638050 den yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

Mega Keratin Seti Ürünleri : (Toplam 9 parça)

 

Liquid Keratin Şampuan  350 ml                             

Liquid Keratin Saç Kremi  200 ml                                      

Liquid Keratin Maskesi 250 ml                                          

Liquid Keratin - Keratin Yağı 50 ml                                     

Liquid Keratin -  Dip Bakım Yağı 50 ml

Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı) 50 ml               

Liquid Keratin Serumu - 3’lü Seti  20x3=60 ml                      

Liquid Keratin Sprey Serum (50 ml)                                              

Liquid Keratin Çilekli Keratin Nem Sütü 250 ml    

 

 

 

 

 

Mega Keratin Seti Ürünlerinin Kullanımı :  

 

(Gerektiği zaman kullanımı için 05372638050 den yardım alabilirsiniz)

Liquid Keratin Şampuanla saçınızı iki defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

Parmaklarınızla ensenize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir-daimini hızlandırın. Gözenek Açıcı İksir Keratinden saç derinize 15 pompa kadar uygulayın, 15 dakika bekletin. 

Bu esnada Keratin Sprey Serumunu yada 20ML'lik Keratin Serumu, saç dipleri hariç, tüm saçınıza püskürterek sürün ve tarakla veya elinizle masaj yaparak saça iyice yedirinve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

(Bu arada 15 dakika süre de tamamlanmış olacaktır, Keratin Dip Bakım Yağı'na geçebilirsiniz)

Saçınızı yıkamadan, Keratin Dip Bakım Yağı'ndan saç derinize yaklaşık 15 pompa sürün ve biraz masaj yapın. En az 5 saat, ya da sabaha kadar bekletin.

(Daha uzun süre beklemesinde bir zarar olmaz, doğaldır, yan etki yapmaz.) 

 Sabahleyin tüm saçınızı ister bir defa Liquid Keratin Şampuanlayın ister sadece durulayın ve  ardından hafif ıslak saça Liquid Keratin Maskeyi (saç dipleri hariç) saçın boy ve uçlarına uygulayın.

10 dakika sonra durulayın. Fazla suyu alınmış hafif nemli saçınıza, Saçta Kalan Liquid Keratin Saç Kremini sürün ve durulamadan işlemi sonlandırın.

Ayrıca ; Mega Keratin Seti, yoğun saç dökülmesi durumunda, stresten saç dökülmelerinde

Yavaş uzayan saçlarda, saç derisindeki kepek, kuruluk, kaşıntı, sivilce, yağlanma, hassasiyet ve alerjik reaksiyonlarda

Aşırı kimyasal işlemlerden veya yoğun ısı uygulamalarından aşırı aşınma görmüş, yıpranmış, yanmış saçlarda

Özellikle çabuk kopan saçlarda, kırık saç uçlarının onarımında ve elastikiyeti hasar görmüş saç tellerinde çok etkili ve hızlı çözüm sunar.

Mega Keratin Seti sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ve doğal ''keratin LK saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz.  Mega Keratin Seti Ürünlerinin diğer adıyla LK Saç Botoksu kür halinde kullanılması önerilir.  Ürünler doğal ve bitkisel içerikleri sayeinde, hem erkek saç bakımı ve hem de kadın saç bakımına uygundur.  Yeniden saç boyası veya saç açma işlemi yapamayacak kadar hassaslaşmış hasarlı ince saçları, Keratin Bakımından sonra istediğiniz saç şekillendirme ve saç renklendirme için güçlü saçlar sayesinde ve yoğun saç işlemlerine dayanıklı ve hazır hale getirir.

Saç şekillendirme ve saç renklendirme işlemlerinde sizlere özgürlüğü yaşatır. Güçlü saçlar sayesinde tarzınızı değiştirerek kendinizi daha özgür hissedersiniz. Kuaförünüz de korkusuzca sağlıklı işlem yapabilir.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Mega Keratin Seti 2 İçeriği :

 

Saf Keratin Serum Sprey İçeriği:   Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion, Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract,

Keratin Maske İçeriği: (pH değeri 3.3'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 Şampuan  İçeriği :  (pH değeri 5.5'tir)Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Hydrolyzed KeratineMyrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside**  Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*, Benzylalcohol (And) Dehydroaceticacid, Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

Keratin saç bakım kremi içeriği: (pH değeri 4,4'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 

 

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Duygu Sönmezpuan
16 Eylül 2018
Böyle indirimler yapıp beni yoldan çıkarmayın. Her üründen aldım neredeyse ve hepsinden fayda gördüm. Abuk subuk saç bakım ürünü altındaki yağlardan kurtardınız beni. Banyom nitelikli ürünlerinizle dolu artık. Yeterince stok var ama yine alsam mı acaba. Bir gün markanızı bulamam diye korkuyorum. Bu arada bir şey itiraf edip helallik isticem sizden. Ilk kez denediğim keratin serumu sabırla kullanmadan işe yaramadı vs diye sizi suçlamıştım. Indirimli ürün ve fazladan bir şeyler yolladınız. Hakkınızı helal edin.

menekşe kulcupuan
04 Temmuz 2018
ben renkli bi kişiliğim saçlarımı da farklı renklere boyamayı seviyorum mavi mor haliyle de yıpranmış saçlarımdan memnun değilim ne önerebilir siniz

ela kahvecipuan
30 Haziran 2018
mega keratin sayesinde saçlarım hiç olmadığı kadar yumuşak ve ipeksi çok memnunum

yasemin karapuan
30 Haziran 2018
saçlarıma tam bir yıl önce brezilya fönü çektirmiştim çok riskli bi uygulamaydı bunu göze alarak yaptırdım ve saçlarıma fönü çektirdikten 6 ay sonra bozulmaya başladı eskisinden de kötü bi duruma geldi saçımı kurtarmak için çok uğraşlar verdim tam tükendim artık saçımı kazıtacağım dediğim anda karşıma liquid keratin çıktı tabikide saçımı kazıtmadım çünkü saçım eskisinden daha güçlü daha parlak daha sağlıklı bi hale geldi yeni saçlarım sayesinde özgüvenim yerine geldi ürünler tek kelimeyle MUHTEŞEM ...

Liquid Keratinpuan
09 Mart 2018
Setin içeriğinde Keratin Üçlü Serum Set, Keratin Şampuan, Keratin Maskesi, Keratin Saç Kremi, Keratin Yağı, Keratin Sprey, Keratin Gözenek Açıcı İksir, Keratin Nem Sütü ve Keratin Dip Bakım Yağı olmak üzere toplam dokuz parça üründen oluşmaktadır. Ürünün sayfasında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kadriye Özpuan
09 Mart 2018
Setin içeriği nedir acaba ?

Ezgi H.puan
25 Temmuz 2017
Hemen hepimizin saçları boyadan yandığı için bu setleri aliyoruz Garantili Keratin Seti beklentiyi tam olarak karşılaması çok güzel. Sonuç olarak boyayı sürekli yapıyoruz. Dediğim gibi keratin setlerle bakım yaptıktan sonra uzun süre tekrar ihtiyaç duymuyoruz ama bakıma her zaman ihtiyacımız olacak ve bu ürünü bizlere daha çok tanıtmanız gerekli diye düşünüyorum. Bunun geri dönüşü en çok size olacak

Liquid Keratinpuan
19 Mayıs 2018
Tuğba hanım, her iki durumda da bakım yapabilirsiniz, yani hem deniz öncesi hem sonrası çok ciddi anlamda saçınıza faydalı olacaktır. Çünkü özellikle saf keratin yüklemesi ve keratin yağı bakımı her ikisi de kalıcı etkiye sahiptirler. Bizim tavsiyemiz ise, saçınıza bir kat saf keratin yükleyin. Sonra her denize ve güneşe çıkmadan önce saçınıza keratin yağı sürün. Saçlarınıza hiç bir şey zarar veremediğini tam tersine yumuşacık ve parlak saçlarınızın olduğunu göreceksiniz. Keratin Bakım

Tuğba l.puan
19 Mayıs 2018
Ben bu seti aldım fakat tatile gidicem denize girerken kullanmaya başlamalımıyım zarar olur mu acaba? Denize giriceğimde de saçımda olmasında bir sorun varmı çıktığımda mı kullanmalıyım?

Elif Y.puan
17 Mayıs 2018
Mega Keratin Ürününü Şu an kullanıyorum ve yıpranmalar yanmalar neredeyse kapandı, saçım bayağı toparladı, Belki bir kutu keratin daha kullansam daha da yapılanmış saçlarım olacak. Çünkü ürünlerin etkisi gerçekten çok iyi. içeriğine ve kokusuna bayıldım diyebilirim. Önce çok pahalı olunca tereddüt ettim ama aldığıma fazlasıyla değer birçıktı. Teşekkürler.

Sibel K.puan
25 Mayıs 2018
Saç diplerimde bir acı hissi var kaşıntı ve iğne batar gibi oluyor, o bölgedeki saçlarda dökülüyor kimi doktor saç kıran var dedi kimi saç kıran değil dedi. İnternette saç nezlesi diye bir rahatsızlık duydum benim yaşadığım sorunlarla aynı fakat onunda tedavisi yokı, aynı zamandan boyadan sonra saçlarım yıprandı, kabardı ve kurudu. Ben bu seti kullandım ve şuan saçlarımla ilgili tüm şikayetlerim yok oldu teşekkürler.

Dr. Ersinpuan
24 Mayıs 2018
Merhaba, Giresunda Doktorum, saç konusunda meraklı biriyim, o yüzden bu ′′mega keratin seti′′ni merakla aldım denedim, çok beğendim daha sonra da yıpranmış saç bakım setinden bir daha aldım. Mersinde iki bayan arkadaşım var onlarda yanan saç bakımını benim sayemde aldılar. Onlarda memnun kaldılar, Size de tavsiye ederim ürünler gerçekten amacına hizmet etmekte son derece güvüvenilir. Teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Gamze Hanım Merhaba, Mega Keratin Seti kullanımı aslında çok kolay ve şu ana kadar tüm müşterilerimiz hiç bir zorluk yaşamadılar. Dilerseniz siz siparişinizi verdikten sonra ve ürünler elinize geçtikten sonra her bir ürünü elinize alarak size ürün uzmanlarımız aracılığıyla telefonla anlatım yapar tek tek bilgi veriyoruz. Saçınız iyileşene kadar destek veriyoruz. Şimdiden iyi günlerde kullanın. Keratin Bakım

Gamze Ç.puan
24 Mayıs 2018
Liquid Keratin Kullanıcı Yorumlarını okudum ve çok araştırdım, sonunda almaya karar verdim ancak kullanımı bana biraz karışık geldi, acaba evde kendim tek başıma bunları uygulayabilir miyim? Ya da yardımcı olur musunuz? teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Anar hanım maalesef henuz Azerbeycana kargomuz yok.

Anar k.puan
24 Mayıs 2018
Azerbaycana kargo oluyormu?

Liquid Keratinpuan
08 Eylül 2017
Tuğba Hanım Merhaba, Ajda Pekkanın ürünlerimizi kullandığını biliyoruz. Ancak kendisi bu konuda reklam amaçlı kullanılmasına razı olmadığı için biz de bunu reklama dönüştürmüyoruz. Tuğba hanım saçınızda röfle varsa zaten Garantilizaten kesin size gerekli. Saç dipleri de hasar gördü veya dökülüyor veya yavaş uzuyor ise Hızlı saç uzatn seti kullanmanız gerekir. Dolayısıyla megaher ikisini de içine aldığı için bunu kullanmanız durumunda saçlarınız en dipten en uca komple yeniden yapılanma sürecine girecektir. Keratin Bakım

Tuğba L.puan
08 Eylül 2017
Merhabalar. Bir sorum olacak. Liquid Keratin Ürünlerinden Ajda Pekkan?ın da saçına liquid Keratinle özel bakım yaptırdığını ve ara ara kendi kuaförünün de kullandığını duyuyorum. Acaba komple Mega Keratin Setini mi kullanıyor. Yoksa belli başlı bir kaç ürünü mü kullanıyor.? Ayrıca benim saçım röfleden kurudu kopuyor, uzaması da durdu, bu megaalsam bu sorunlar için fayda alacak mıyım?. Teşekkürler. Tuğba L.

Liquid Keratinpuan
23 Ekim 2017
Merhabalar, Evet siparişiniz iki adet ayrı ayrıolarak sistemde gözüküyor. Hayırlı olsun. İçiniz rahat olsun. Ürünlrden herkes memnun. Yeterki ihtiyacınıza uygun ürünleri isabetli seçin ve kurallara uyarak kullanın. Zaten müşteri temsilcimiz saçınız iyi olana kadar sizin takipçiniz oluyorlar. Keratin Bakım.

Ümit H.puan
23 Ekim 2017
Merhabalar . Az önce siparişi geçtim. Açıklamaları okudum. Piyasada bir sürü keratin bakım ürünü var ve hepsi sizden daha ucuza . Umarım bu kadar paraya değer. Memnun kalmazsak para iade garantisi olduğu belirtilmiş. İnşallah memnun kalırız.

Rojda Z.puan
23 Mayıs 2018
Benim gözüm bu sette kaldı. Daha önce 3 lü serum kutusunu aldım fakat seti alamadım. param olunca ilk fırsatta bu seti de kesin alıcam. Teşekkürler.

Liquid Keratinpuan
24 Şubat 2018
Seher Hanım Merhaba, Keratin Yağı ve diğer saç bakım yağları da dahil olmak üzere, saça sürüldüklerinde saçta uzun süre kalma özelliğine sahip bir kaç defa yıkamakla tam olarak atılamadıklarından, keratin serumlarının saçın hasarlı noktalarına ulaşmasına ve orada tutunmasına mani olurlar. Bu bakımdan eğer keratin serumlar saça uygulanacaksa en az bir hafta önceden saç bakım yağlarını kullanmamak gerekmektedir. Keratin Bakım.

Seher P.puan
23 Şubat 2018
Serumların etkisinin yağı kullanınca neden azaldığını merak ettim doğrusu?

Liquid Keratinpuan
16 Temmuz 2017
Merhaba Cansu Hanım, Çilekli saç sütünü banyo sonrası saçı açmak veya fön öncesi korumak ve bakımlı göstermek için kullandığınız gibi, keratin yüklemesinden sonra da rahatlıkla kullanabilirsiniz. KERATİN BAKIM

Cansu G.puan
16 Temmuz 2017
Setin yanında gelen çilek özlü saç sütü spreyini bakımı yaptıktan sonra kullanmamın bir sakıncası var mı acaba?

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Salih bey Merhaba, Mega Keratin Setimiz sitemizdeki tüm ürünleri içerdiği ve kökten en uca komple saçı onardığı için dolayısıyla fiyatı da yüksek çıkıyor. Fakat sonuçtan tüm müşterilerimiz çok memnunlar. KERATİN BAKIM

Salih Bilekpuan
22 Mayıs 2018
Bende tam bu mega keratin setini almaya karar vermiştim çünkü arkadaşım kullanmış aşırı memnun kalmış fakat sitenize girince doğrusu fiyatlar bütçemi aştığı için almayı şimdilik tehir ettim. İlerde mutlaka alacağım.

Liquid Keratinpuan
09 Aralık 2017
Esra Hanım Merhaba, Mega Keratin Seti içinde Dökülme önleyici Keratin Dip Bakım seti dahil olduğu için işinizi görecek 3 ana ürün mevcuttur. Ayrıca yıpranmış saç için de ihtiyaç olan ürünler özellikle de saf keratin serumları ve maske olduğundan dolayı, zamanla yıpranan aşınan incelen ve zayıf saç tellerini onarır ve hacim kazandırır. Saçın en üst tabakasına bir koruma tabakası oluşturur. Fakat boyasız işlem görmemiş saçlarda bu koruma süresi azalırken, işlemli boyalı saçlarda yıllarca saçı daha kalın ve hacimli olarak korur. Zaten bizim ürünlerimizin de ana gayesi budur. Uzun süreli kalıcı bakımdır. Keratin Bakım

Esra F.puan
09 Aralık 2017
iyi günler saçlarım ince telli ve çok dökülüyor ürün açıklamanizda saçlara hacim kazandırır şeklinde yazilmiş kalıcı olarak mı ?

Liquid Keratinpuan
05 Aralık 2017
Merhaba Melike hanım Mega Keratin Setimiz zaten iki ayrı setin birleşiminden oluşur.Yani hem hızlı saç uzatan hem yıpranan saçı onaran setlerin birleşiminden oluşur. Kargomuz ARAS kargo acentası olup, 2-3 günde ücretsiz olarak Türkiye?nin her yerine gönderilmektedir. Keratin Bakım

Melike Küçükpuan
05 Aralık 2017
Ben bu seti ben alsam, yıpranan ve yavaş uzayan saçımı aynı anda onarıp uzatabiliyormuyum. Bir de Edirnenin içesilerinden birinin köyünde hemşireyim. buraya da kargonuz varmı ve hangi kargoyla çalışıyorsunuz. kaç günde gelir.? Kargo ücreti ne kadar tutar.?

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2017
Merhaba Hülya Hanım, Tabiki seti ikiye bölebilirsiniz. Bu şekilde almanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

Hülya G.puan
22 Mayıs 2017
mrb seti 2 kişi kullanabılır mı yoksa tek kişi için mi ablamla birlikte kullanmayı düşünüyorum diğer şekilde alınca daha fazla tutuyor . benım saçımda dökülme ve yıpranma var ablam da da boyadan dolayı oryal saçını yakt ve onun saçları çok kuru kırık uçlu :(

Meryem Tayfunpuan
22 Mayıs 2017
harika birtüm istediklerımız setin içinde !! ayrı ayrı almaktansa mega seti almaya karar verdik eşimle ortak kullanacağımız için bucok daha avantajlı bize

Mehtap F.puan
22 Mayıs 2018
Ürünü pazartesi sipariş verip salı günü elime geçmesi gercekten harika oldu.ürün hakkında bilgiyi buradaki yorumlardan ,soru ve cevaplardan aldim.kimseyle iletişime geçmedim.burada müşterilerine hemen cevap yazmaları ilgilenmeleri benim bu ürünleri almama en önemli etkendir.sipariş verdikten kısa bir süre sonra ilgili kişilerin beni araması ,ben iletişime geçmeden onların hemen beni araması bana daha cok güven verdi.ürünleri kullanmaya başladim.sampuan serum maske krem derken sirayla uygulamalari yaptim.ilk uygulamadan itibaren saçlarim canlandi dirilesti ve parladi.hemen etki etmez diye düşünmüştüm ama harika sonuçlar aldim.kullanmaya devam edecegim.bu ürünlere emeği olan herkese tesekkür ederim.

Şule Özkaranpuan
15 Şubat 2018
Mega Keratin setinizi aldım, içinde çok çeşit var, açıkçası kafam karıştı. Telefonda destek aldıktan sonra cesaretim geldi ve uyguladım, çok teşekkürler, şu an etkisini hissetmeye başladım, uzun vadedeki etkisini beğenırsem inşaallah buradan yazacağım.

Liquid Keratinpuan
28 Eylül 2017
Cemile hanım merhaba Mega keratin seti ürünümüzle alakalı memnuniyetiniz ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Keratin bakım setlerimiz , saç tedavisi ile ilgili tam ve eksiksiz bir uygulamanın yapılması ve kesin sonuçlar elde edilmesi amacıyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ilgili ürünleri bir araya getirerek oluşturduğumuz ürün gruplarından meydana gelmektedir. Bu vesile ile tedavinin amacına uygun ürün gruplarını oluşturan ve müşterilerinin hizmetine sunan ilk ve tek marka olmanın gururunu taşıyoruz. Keratin Bakım

Cemile Aydınpuan
28 Eylül 2017
hem dökülme hem yıpranma için böyle bir profesyonelceılk defa gördum ve gercekten ıkısı de superdi. Artık size abone oldum. Teşekkurler.

Liquid Keratinpuan
05 Mayıs 2018
Ülkü hanım Merhaba, ??Mega Keratin Seti?? tüketimi daha çok sizdeki ihtiyaç durumuna göre belirlenir. Acil önlemler için acil kür uygulanır. Çok Yıpranmış saç için acil onarım uygulanırsa haftada 2 defadan 2 şişe keratin serum tüketilir. Bu ortalama 1 ayda kesin sonuç verir. Hızlı saç uzatan ve dökülme önleyici Dip Bakım setindeki Dip Bakım Yağı ise 4-5 seansa bölünür ve haftada 2 defa yoğun kür uygulanır. Ancak size tavsiyemiz, size ve saçınıza en etkili ve çabuk çözüm için 0537 263 80 50 den uzmanımız ile iletişime geçmenizdir. Sizden aldığı bilgiler ile daha çabuk ve daha faydalı sonuca gidilecektir.

Ülkü Ö.puan
05 Mayıs 2018
Bune kadar süre gidiyor?

emine b.puan
07 Mayıs 2018
Muhteşem bir saç bakımı seti hazırlamışsınız, hepsi de benim için can kurtaran hükmünde oldu. Saçlarımla barıştım. Artık sürekli kullanacağım. Ayrıca ürünleri böyle olarak aldığımda bana daha ucuza geldi. Teşekkürler.

Aslı Çalıpuan
06 Mart 2018
Kargo konusunda bu kadar özenli olmanız çok güzel 1 gün içinde elime ulaştı ve paketleme çok iyi yapılmış çok teşekkürler özeniniz için :)

BÜŞRA GÜLpuan
02 Mayıs 2018
Hiçbir internet sitesine yorum yazmamışımdır. Kesinlikle güvenebileceğiniz bir site aynı zamanda kesinlikle güvenmeniz gereken ürünler. Uygun diye düşünüp başka iyi markalar da kullandım fakat Liquit Keratin gibi hiçbiri çıkmadı. Saçımdaki yıpranıklık bitti sayılır tamamen sağlıgına kavuşssa bile sağlıkla uzamasında tercih edeceğim bir marka.

simge adıguzelpuan
19 Eylül 2017
hem dökülme hem yıpranma için böyle bir profesyonelcilik defa gördum ve gercekten ıkısı de superdi. Artık size abone oldum. Teşekkurler. fiyat bıraz tuzlu geldı ındırımlerı kacırmamak lazım :)

serpıl ozkanpuan
13 Mayıs 2017
Siz gerçekten çok harikasınız. Hepinize minnettarım. Önce sadece şampuan, krem ve keratin siparişi verdim. Daha sonra ürün teyidi için beni ürün uzmanınız aradı ve saçımdaki problemi sordu, ben de anlattım ve önceki siparişlerimi değiştirdim , tavsiyesi üzerine bu Mega Keratin seti aldım ve kullandım. Havuz kloru ve deniz tuzu yüzünden mahvolmuştu saçlarım. Üstelik çok fazla işlem gördüğü için çok kötü görünüyordu. İlk kullanımda bile saçlarımdaki düzelmeyi görüyorum. Kuaför desteği de vermiş olmanız bir harika. Bunu ilk defa görüyorum. Çok memnun kaldım. Çok teşekkürler.

ceyda guvenpuan
15 Nisan 2016
Zaten ürünleri 4 aydır sürekli kullanan ve çok çok memnun biriyim, bu mega sette hepsini içine koymuşsunuz, satın alması benım için daha kolay oldu, keratin sprey de hediye ediyorsunuz buna çok çok sevindim. Teşekkürler. Ürünlerinizi çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye eden biriyim, (daha çok hediye isterim)))))) SELEN G.

nurten b.puan
21 Nisan 2016
Ben öğretmenim. Çok arkadaşlarımla beraber önce bu ürünü özellikle denemek için aldım. Saçımin bir bölümünde test ettim. Etkisini hemen gördüm. Ve tüm seti de aldim. Tüm arkadaşlarımda da güven oluştu. Böyle faydalı ürünler yapanların eline sağlık.

saime kayapuan
14 Haziran 2015
Keratin saçın yapıtaşı maddesi olarak saça fazlasıyla yarar sağlayan bir madde. kuru ve yıpranmış saçları bırakın normal saçları bile daha parlak ve mükemmel bir yapıya sokar. Bir çok keratin serumu araştırdım ve müşteri desteği olan ve memnuniyet garantisi veren sanırım bu site var. alıp deneyip tekrar yorum yazacağım

selma duzseverpuan
20 Haziran 2015
Benim de saçım çok dökülüyordu, kel olacağımı düşünmekten psikolojim bozulurken, birkaç şeyi saçıma uyguladım. saçı daha önce çok dökülmüş olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle katkısız keratin dip bakım uyguladım. müthiş bir serinlik veriyor. Özellikle üçlüçok hoşuma gitti.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
  %43
  685.00 TL389.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
  %57
  513.00 TL223.00 TL
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full
  %55
  490.00 TL219.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  %41
  495.00 TL290.40 TL
  Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır