Mega Keratin Seti Full

Ürün Kodu: KR1400

Marka: Liquid Keratin

Mega Keratin Seti Full 

Mega Keratin Seti çok yıpranmış, hasar görmüş ve çok sağlıksız duruma düşmüş saçları kökten en uca kadar komple yeniden yapılandıran çok güçlü bir etkiye sahiptir.

Bir çok farklı sorunu, özellikle yıpranma, yanma, yavaş uzama, dökülme, kopma, yağlanma, kuruluk, kepek, kaşıntı gibi saç problemlerini eski sağlığına kavuşturacak olan sitemizdeki tüm ürünlerimiz bu sete dahil edilmiştir 
Formaldehit gibi zararlı kimyasal katkılar içermez. Yan etki yapmaz.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

1266.00 TL 654.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Mega Keratin Seti Full 

Mega Keratin Seti saçlarda dipten en uca hızlı bir şekilde komple yeniden yapılanma ve hızlı saç uzatma etkisi gösterir. Saçlar uçlardan ve köklerden iki fazlı yöntemle kontrol altına alınır. Önce saç kökleri tetiklenir, beslenir, güçlenmesi ve hızlı saç uzatması sağlanır. Saç derisindeki hastalıklar tedavi olur, eski sağlıklı formuna kavuşur. İkincisi,  saç kırıkları ve kopan saçlar, tüm yıpranmalar ve sertlik, kuruluk , matlık ve zor taranma gibi sorunları çok çabuk ve etkili bir şekilde tedavi olur. Liquid Keratin 3'lü Serum Setinden her bir şişeden 3 günde bir saçınıza keratin yüklemesi ve Keratin Dip Bakım Yağı ile düzenli bir bakım yaptıkça saçınız adım adım toparlar, yeniden yapılanır. Bu keratin uygulaması kesin sonuç verir. İçerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ. Tüm Keratin Ürünleri garantilidir, patent ve marka ile koruma altına alınmıştır. (Belgeler kısmına bakınız). Ayrıca Keratin Ürünlerin kullanım kolaylığından dolayı Evde Keratin Bakımı yapmanız oldukça kolaydır. Keratin Ürünleri elinize geçtikten sonra da bizi arayabilir, kullanımı hakkında canlı destek alabilirsiniz. 

Bu uygulamayı (Keratim Serumlar ve Keratin Dip Bakım Yağı ve Keratin Gözenek Açıcı İksir bitene kadar) haftada iki defa tekrarlayın. Arındırıcı Keratin Şampuan ve Keratin Saç Kreminizi hergün, Liquid Keratin Maskenizi haftada 1-2 defa yaklaşık 3-4 ay kullanabilirsiniz. Liquid keratin saç kremi  kesinlikle saçta ağırlık yapmaz.

Keratin yüklemesi bittikten ve saçlar onarıldıktan sonra, Keratin Yağına geçebilirsiniz. Daha önce keratin yağı kullanılırsa, keratinlerin saça tutunmasını engeller. Keratin Yağı ve elinizde arta kalan Liquid Keratin Maskeniz daha önce keratin yüklemesiyle onarılan saçınızın ikinci aşamadaki yapılanması ve daha nemli, yumuşak, parlak ve ipeksi bir hal kazanması içindir Saçınıza bambaşka bir boyut kazandırması için Liquid Keratin Maske ile beraber kullanın. Ayrıca her istediğinizde, saç uçlarına ve boylarına ister ıslak ister kuru saçınıza hafifçe sürerek saçınızı besleyerek güzel bir görünüm de kazanabilirsiniz.

Aşırı yıpranan, yanan ve çok fazla işlem gören ya da çok uzun saçlara, ilave saf keratin yüklemeniz daha faydalı olacaktır. Çünkü fazla yıpranmış saç, doğal keratinleri en derine emerek çekecektir. Bu dolgu işlemi en az 5-6 seans sürebilir. Ya da çok uzun saçlara daha fazla takviye gerekebilir.

 

Keratin Yağı Nasıl Kullanılır?

Saçınıza saf keratin yüklemesi bittikten sonraki aşamada keratin yağına geçilir.

Keratin yağı; yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saça dipler hariç, her yerine yeteri kadar sürülür. Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir. Sadece saçlar ılık suyla hafifçe durulanır. İsteğe göre saça şekil verilerek  işlem sonlandırılır.  Bu uygulama ortalama 10 günde bir yapılması yeterlidir. Keratin bakım isteğe göre daha sık veya seyrek kullanılması mümkündür. Ayrıca tercihe göre argan yağı tarzında da günlük saç uçlarına sürülür isteğe göre durulanabilir veya saçta bekletilebilir.

Ürünlerin içerikleri hakkında her ürünün tek olarak tanıtım ve satışının yapıldığı kendi sayfasına Keratin Ürünleri menüsünden bakabilirsiniz. Yine Menülerden ürünlerin laboratuvar test ve onaylarına bakıp inceleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer konularda da 05372638050 den yardım alabilirsiniz.

 

 

Mega Keratin Seti Ürünlerinin Kullanımı 

(Gerektiği zaman kullanımı için 05372638050 den yardım alabilirsiniz)

 

Liquid Arındırıcı Keratin Şampuanla saçınızı iki defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

Parmaklarınızla ensenize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir-daimini hızlandırın. Gözenek Açıcı İksir Keratinden saç derinize 15 pompa kadar uygulayın, 15 dakika bekletin. 

Bu esnada Keratin Sprey Serumunu yada 20ML'lik Keratin Serumu, saç dipleri hariç, tüm saçınıza püskürterek sürün ve tarakla veya elinizle masaj yaparak saça iyice yedirinve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

Saçınızı yıkamadan, Keratin Dip Bakım Yağı'ndan saç derinize yaklaşık 15 pompa sürün ve biraz masaj yapın. En az 5 saat, ya da sabaha kadar bekletin.

(Daha uzun süre beklemesinde bir zarar olmaz, doğaldır, yan etki yapmaz.) 

Sabah tüm saçınızı ister bir defa Liquid Keratin Şampuanlayın ister sadece durulayın ve  ardından hafif ıslak saça Liquid Keratin Maskeyi (saç dipleri hariç) saçın boy ve uçlarına uygulayın.

10 dakika sonra durulayın. Fazla suyu alınmış hafif nemli saçınıza Liquid Keratin Saç Kremini sürün ve işlemi sonlandırın. Keratin kremi saçta kalma özelliklerine sahiptir, saça ağırlı hissi vermez. Uygulama yapıdıktan sonra durulama işlemi gerektirmez fakat yıkama işlemi gerçekleştiği takdirde saçtaki kalıntıları kolaylıkla arındırır.

Ayrıca ; Mega Keratin Seti, yoğun saç dökülmesi durumunda, stresten saç dökülmelerinde, yavaş uzayan saçlarda, saç derisindeki kepek, kuruluk, kaşıntı, sivilce, yağlanma, hassasiyet ve alerjik reaksiyonlarda, aşırı kimyasal işlemlerden veya yoğun ısı uygulamalarından aşırı aşınma görmüş, yıpranmış, yanmış saçlarda

Özellikle çabuk kopan saçlarda, kırık saç uçlarının onarımında ve elastikiyeti hasar görmüş saç tellerinde çok etkili ve hızlı çözüm sunar.

Mega Keratin Seti sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili doğal ''keratin saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz.  Mega Keratin Seti Ürünlerinin diğer adıyla LK Saç Botoksu kür halinde kullanılması önerilir.  Ürünler doğal ve bitkisel içerikleri sayeinde, hem erkek saç bakımı ve hem de kadın saç bakımına uygundur.  Yeniden saç boyası veya saç açma işlemi yapamayacak kadar hassaslaşmış hasarlı ince saçları, Keratin Bakımından sonra istediğiniz saç şekillendirme ve saç renklendirme için güçlü saçlar sayesinde ve yoğun saç işlemlerine dayanıklı ve hazır hale getirir.

Saç şekillendirme ve saç renklendirme işlemlerinde sizlere özgürlüğü yaşatır. Güçlü saçlar sayesinde tarzınızı değiştirerek kendinizi daha özgür hissedersiniz. Kuaförünüz de korkusuzca sağlıklı işlem yapabilir.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

 

Mega Keratin Seti Ürünleri : (Toplam 9 parça)

 

 • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan  (350ML)                           
 • Liquid Keratin Saç Kremi  (200ML)                                      
 • Liquid Keratin Maskesi (250ML)                                          
 • Liquid Keratin - Keratin Yağı (50ML)                                     
 • Liquid Keratin -  Dip Bakım Yağı (50ML)
 • Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı) (50ML)               
 • Liquid Keratin Serumu - 3’lü Seti  20x3 (60ML)                      
 • Liquid Keratin Sprey Serum 30x2 (60ML)                                  
 • Liquid Keratin Çilekli Keratin Nem Sütü (250ML)

- TOPLAM GRAMAJ (1320ML)

 

Mega Keratin Seti Full İçeriği :

 

Saf Keratin Serum Sprey İçeriği:   Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion, Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract,

Keratin Maske İçeriği: (pH değeri 3.3'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

Arındırıcı Keratin Şampuan  İçeriği : (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

Keratin saç bakım kremi içeriği: (pH değeri 4,4'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır