440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Yanan Saç Ne Kadar Zamanda Düzelir?

Yanan Saç Ne Kadar Zamanda Düzelir?

Saçlar, ısısal veya kimyasal işlemler sonucunda zaman zaman yanabilir. Isıl ve kimyasal işlemler, saçın anatomisine etki ederek saçların yanmasına neden olabilir. Yanan saçların düzelme süresi, saç yapısına, hasarın derecesine ve alınan önlemlere bağlı olarak değişebilir.

Yanan saçların düzelmesi için önemli bir faktör keratin'dir. Keratin, saçların yapı taşı olan ve saç özyapısının %73'ünü oluşturan önemli bir proteindir. Bu nedenle, röfle, fön, perma, platin, ombre, balyaj, boyama, maşa, pres, düzleştirme gibi işlemler saçtaki keratin proteinlerine zarar verebilir, bu da saçların yanmasına yol açabilir.

Yanan saçların düzelmesi için keratin bakımı önerilir. İşte keratin bakımının adımları:

1. Saçlarınızı şampuanla 2 kez yıkayın.
2. Havlu ve tarak yardımıyla saçlarınızın düz bir şekilde kurumasına dikkat edin.
3. Saf keratin serumunu saçlarınıza uygulayarak nüfuz etmesini sağlayın. (En az 6 saat bekletin, kuruduğunda sertleşirse, endişelenmeyin, keratin maske ve kremi saçı eski yumuşaklığına kavuşturacaktır.)
4. Saçlarınızı durulayın ve nemli saç uçlarına keratin maske uygulayın.
5. 15 dakika bekleyip saçlarınızı tekrar durulayın.
6. Kuru veya nemli saçınıza keratin saç kremi uygulayarak işlemi tamamlayın.

Yanan saç ne kadar zamanda düzelir

Bu işlemleri yanan saçlar sağlıklarına kavuşana kadar 3 günde bir tekrarlayabilirsiniz.

Yanan saçların ne kadar zamanda düzeleceği sorusu için uzman dermatologlar tarafından önerilen Liquid Keratin - Yanan Saç Keratin Bakım Seti, hızlı bir düzelme vadeder. Bu doğal formülle hazırlanan ürün, yanmış saçları eski sağlıklarına kavuşturmayı vaat etmektedir.

Eğer yanmış saçlarınıza veda etmek ve parlak, canlı, güçlü, pürüzsüz, ipeksi saçlara merhaba demek istiyorsanız, Liquid Keratin - Yanan Saç Bakım Seti'ni kullanmayı düşünebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim