200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saf Keratin Nedir? Saf Keratin Serum Özellikleri

Saf Keratin Nedir? Saf Keratin Serum Özellikleri

Saf Keratin

Gün geçtikçe saç modaları artmakla birlikte saça yapılan işlemler de artış gösteriyor. Fakat bu artış saçlarda yıpranmayı da arkasında getiriyor. Birçok kadının saçları kırık, sert, mat, yanmış, yıpranmış ve incelmiş durumda.

Yeni bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde artık evinizde kendiniz saçınızı kolaylıkla eski sağlıklı formuna kavuşturabilirsiniz. Kuaförlerde kimyasal ve çok zararlı keratin bakım yerine evde kendiniz saf keratin bakım uyguladığınızda saçlarınıza en güzel saf keratin saç bakımı yapmış olur ve saçlarınızı yeniden yapılandırmış olursunuz.

Keratin Nedir?

Keratin bir protein çeşididir. Dişlerinizde, tırnaklarınızda ve saçlarınızın %72’sinde keratin proteinleri bulunmaktadır. Keratin proteinleri o kadar küçük parçacıklardan oluşuyor ki saçlarınızın en derin noktalarına kadar nüfus ederek bu noktalara kaynak yapar ve saçınızı onarır.

Saf Keratin Nedir?

Biyoteknolojik yollarla elde edilen keratin proteinlerinin hiçbir kimyasal, sentetik işleme ve ürüne karıştırılmadan, doğal yapısı bozulmadan saçın yapısına uygun olarak formülize edilip kullanışlı hale getirilmesine saf keratin denir.

Saf Keratin Serum

      • Fön, düzleştirme, maşa, röfle, oryal, ombre, boyama, balyaj gibi işlemlerden yıpranan saçların tedavisi için özel olarak formülize edilen saf keratin serum aşırı yıpranan saçları mucizevi bir şekilde tedavi ederek yeni bir sağlıklı form kazandırır.

 • Yıpranan saçların tedavisi için kullanılabilecek en etkili yöntemdir.

 • Düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde saçlarda kalıcı etki bırakır.

 • Formaldehit, paraben, sülfat, tuz gibi kimyasal veya sentetik maddeleri içeriğinde barındırmaz.

 • %100 doğal, katkısız ve saf içeriğiyle ne cildinizde ne de saç derinizde hiçbir yan etki bırakmaz.

 • Tamamen organik olması sebebiyle hamile ve çocuklar da saçlarına gönül rahatlığıyla uygulayabilir.

Saf Keratin

Görsele Tıklayarak  Saf Keratin Serum Setimize Ulaşabilirsiniz.

 

Saf Keratin Serum Özellikleri

 • Yıpranan saçların öz yapısında yer alan sistin bağlarını ve sülfür köprülerini yeniden yapılandırarak tedavisini gerçekleştirir.

 • Saçların yıpranmış ve hasarlı bölgelerinin en derin noktalarına PPM özelliği sayesinde nüfuz ederek saçların yapısıyla kemik gibi kaynar.

 • Kimyasal saç bakım işlemleri sebebiyle yıpranan, hassaslaşan ve zayıflayan saçlarda doğal koruma kalkanı oluşturarak koruma altına alır.

 • Koparak dökülmelere engel olur. Perma, açıcı, röfle, düzleştirme ve saç boyama gibi işlemlerden dolayı saçlarda meydana gelen yıpranmalara engel olur ve tedavisini gerçekleştirir.

 • Saçlara güçlülük ve esneklik kazandırarak kolayca kopmaların ve dökülmelerin önüne geçer.

 • Saçlarınıza %100 doğal bir şekilde uyguladığınız Keratin Yükleme sonucu saçlarınız canlı, güçlü ve sağlıklı bir form kazanır.

 • Saç kırıklarını engellediği gibi saçtaki yıpranmaların da önüne geçer.

 • Saçları yeniden yapılandırarak pürüzsüz ve parlak bir saç görünümü sağlar.

 • Saçlarınıza kazandırdığı form sayesinde saçların kolay bir şekilde taranmasını sağlar.

 • Zayıflayan ve incelmiş saçların onarımını gerçekleştirerek daha hacimli olmasını sağlar.

 • Saçlardaki matlığa son vererek, gözle görülür derecede ipeksi bir görünüm ve parlaklık oluşturur.

 • Saç uçlarında ve köklerinde meydana getirdiği yapılandırmalar sayesinde saçların hızlı uzamasını sağlar.

 • Liquid Saf Keratin Serum saçlarda kalıcı özellik gösterir ve yıkama sebebiyle etkisini asla kaybetmez.

 • PPM özelliği bulunduğundan dolayı parlak saç görünümleri kazandırmakla beraber saç moleküllerini de besler.

 • Yıpranan saçlar üzerinde onarıcı, besleyici ve temizleyici etkiler göstererek pürüzsüz bir hal oluşturduğu gibi kolay taranmasını da sağlar.

Saf KeratinSaf Keratin Nasıl Kullanılır?

 1. Saçlarınızı Liquid Keratin Şampuan kullanarak 2 kez yıkayın.

 2. Saf Keratin Serumu tüm saçınıza boya yapar gibi sürün (Saç dipleri hariç) ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarayıp, saçınızın düz bir şekilde kurumasına özen gösterin. (Tavsiye edilen bekleme süresi 6 saattir. Acil işiniz varsa 5 dk’lık ılık fönlerle kısa sürede kurutabilirsiniz. Kuruma sırasında saçınızı toplamayın, sarmayın ve ıslakken üzerine yatmayın.)

 3. Ilık su ile durulanıp fazla suyu alınmış hafif nemli saça Liquid Keratin Maske uygulayın ve 10-15 dakika sonra durulayın.

 4. Çok daha etkili sonuç almak için Liquid Keratin Saç Kremini isteğe bağlı olarak nemli ya da kuru saça uygulayın. Durulama yapmadan uygulamayı sonlandırın.

 

Önerimiz: Onarım gerçekleştikten sonra saçlarınıza uygulayacağınız ısıl ve kimyasal saç bakım işlemleri saçlarınızın tekrar yıpranmasına neden olabileceğinden saf keratin serum kullanmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Saçlarınıza çok sık bir şekilde düzleştirme, boyama, renk açma, fön gibi işlemler uyguluyorsanız, doğal ve sağlıklı saç formunu korumak adına düzenli bir şekilde saçlarınıza Saf Keratin Serum Yüklemesi yapmanızı öneriyoruz.

Saf Keratin Nerede Bulunur?

Saf Keratin satın almak için, internet adresimizi tercih edebilirsiniz. Bir damla bile zararlı kimyasal katkı içermeyen ve hiçbir yan etkisi bulunmayan saf keratin ürünümüzü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üstelik saf keratin fiyatları konusunda oldukça uygun fiyatlar bütçenizi zorlamadan işinizi görecektir.

Saf Keratin Markaları: 

Bu konu hakkında araştırma yapmanız mümkün. Ancak aradığınız ürünün arkasında yazılı olan içerikler kısmını tek tek incelemenizi mutlaka tavsiye ederiz. Kimyasal ve sentetik içerik bulundurmadığından emin olmalısınız. Yoksa en ucuz ürünü de bulsanız fayda etmeyeceği için paranız boşa gidecektir. Bu konuda Liquid Keratin Serumu tercih etmenizi öneririz. Çünkü tamamen doğal bir sistem uygulanıyor ve memnuniyet garantisi veriyor.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Tuğçe Yılmaz
12 Eylül 2022
saç maskesiyle birlikte kullandım çok memnun kaldım

Sevgi KARATAŞ
04 Ağustos 2021
saf keratin tamamıyla zararsız hatta çok işe yarayan bir ürün. Saçımı önce sertleştirdi sonra ise saçımdaki kırık yapıları seans sayısı arttıkça toparladı. Saç maskesiyle birlikte kulandım. Sonuçlarını ben beğendim günlük saç bakımı için şampuan ve kremini de alacağım tavsiye ederim

Alışveriş Sepetim