Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ml)

Ürün Kodu: #000326

Marka: Liquid Keratin

Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ML) 

 

Saç çıkarıcı keratin serum %100 doğal içerikli formülü sayesinde erkek ve  kadınlarda düzenli kullanımda saç dökülmesini durdurur ve saç köklerini besleyerek saç oluşumunu destekler. Aynı zamanda Saç Çıkarıcı Keratin Serum saç derisine antioksidan etkisi sayesinde egzama, kızarıklık, kaşıntı, kepeklenme ve yağlanma gibi saç derisindeki her türlü  saç problemlerini gidermede etkilidir.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri hakkında detaylı bilgi için alt kısma bakınız.

165.00 TL 89.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Saç Çıkarıcı Keratin Serum

 

Çevresel faktörlerin ve kullanılan bazı sentetik içerikli kozmetik ürünlerin etkisi ile saç derisinde bazı hasarlar oluşabilir. Saç derisinde sağlıksız bir durum nüksedebilir. Erken önlem alınmazsa bu tür problemler saçların dökülmesine, hatta bazı bölgelerde açılmalara sebep olabilir. İşte bu tür problemlere erken müdahale edebilmek için Saç Çıkarıcı Keratin Serum ile saçınıza 3 günde bir uygulama yaptığınızda, saç derisinde bulunan mikroorganizmalar kısa sürede yok edilir. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde saç derisinin beslenerek tekrar canlanması sağlanır. Canlanan saç derisi, doğrudan doğruya saç köklerini beslemeye yardımcı olur. Saçların zayıflamasını ve dökülmesini engeller. Dökülmenin yoğun olduğu bölgelerde ve açılan kısımlarda yeniden saç çıkması için kıl köklerini tetikler.

Saç çıkarıcı bu keratin serum, diğer benzer ürünlere göre farklı ve üstün özellikler taşır. İçerisindeki özel katkılar sayesinde, önce saç derisindeki problemleri antimikrobiyal ve antibakteriyel etkisi göstererek, bu tür hareketlenmelere izin vermez. Daha sonra, bununla da kalmaz saç derisini güçlendirme için besleme yapar. İçeriğinde bulunan zengin bitki özleri sayesinde, saç derisi ve saç köklerini besleme de bir avantaj sağlar. Bu özelliği daha ölmemiş, köklerinin canlanmasına sebep olur.

 

Saç Çıkarıcı Keratin Serum Nasıl Kullanılır?

 

  • Saçlar 2 defa şampuanla (tercihen Liquid Keratin Şampuan), sıcak suyla iyice yıkanır ve havlu ile tamamen kurutulur.
  • Ense kökünden, yukarıya doğru parmak uçlarıyla, saç derisine sert masaj yapılır.  Kan dolaşımı hızlandırılır, sonra Saç Çıkarıcı Keratin Serum 15 pompa saç derisine uygulanır.  Ve yine parmak uçları ile saç derisine masaj yaparak Saç Çıkarıcı Keratin Serum saça iyice yedirilir. 5 dakika sonra bu işlem tamamlanır ve en az 6 saat saçta beklemesi sağlanır. İsteğe göre daha uzun süre bekletmek mümkün olup, hiçbir yan etkisi yoktur. Hatta saçta 2 veya 3 gün dahi kalabilir. Sonra saçınızı istediğiniz bir zaman güvenli ve organik bir şampuanla yıkayabilirsiniz
  • Bu uygulamayı 3 günde bir ya da haftada 2 defa tekrarlayabilirsiniz. 2 ay düzenli uygulanması tavsiye edilir.

Daha iyi sonuçlar için Saç Çıkarıcı Keratin Şampuanı ve Saç Çıkarıcı Keratin Losyon ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Saç Çıkarıcı Keratin Serum’un İçeriği : Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Ramazan Aydınpuan
07 Mayıs 2019
Saçım aşırı dökülmeye başlamıştı. Bir sürü kür ve serum denedim olmadım. Bir kere de saç çıkarıcı keratin serum ve losyon deneyeyim dedim iyi ki denemişim. Kısa bir sürede sonra saçlarımda hafifçe görülür bir değişim sağladı.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır