Oryalden Yanan Saç İçin Çözüm Önerileri ve Bakım

Oryalden Yanan Saç İçin Çözüm Önerileri ve Bakım

Oryalden Yanan Saç İçin Çözüm Önerileri ve Bakım

Oryal etkisi ile yanan saçın iyileştirilmesi birden fazla aşamada olacaktır. Çünkü saç üzerinde halen kimyasal öğeler taşımakta, kırıklar tüm noktalarda oluşmakta ve saç artık dış etkilere karşı direnç gösterememektedir.

Keratin Şampuanı İle Yıkama: doğal Keratin Şampuan ile oryal yanması sonrasında saça ilk bakım yapılmalıdır. Saçın doğal özelliklerine tamamen uyumlu organik bir içeriği olan doğal Keratin Şampuan, saçın ihtiyacı olan arınmayı sağlayarak kimyasalları uzaklaştırır, saç derisinin bakımını sağlar ve keratin desteği ile saçın ihtiyacı olan güçlenmeyi ilk uygulamada sağlar.

Saf Keratin Serum İle Destekleme: Saçın keratin dokusu oryal sebebi ile büyük hasar gördüğünden, genel saç yapısına keratin desteği sağlamak gerekir. Bunun için saf keratin serumdan faydalanarak saçın dip bölgeleri hariç tüm noktalarına keratin uygulayabilirsiniz. İçeriğindeki saf keratin saçın doğal yapısı ile birebir olarak örtüşerek, tüm noktalarda onarımı sağlar.

Keratin içeren Maske İle Güçlendirme: Keratin serum uygulamasını 5-6 saat arasında saçta beklettikten sonra uygulanacak olan keratin maskesi, saçın dipten uca keratin eksiğini giderir, eksik olan amino asit ve mineral desteğini harici olarak sağlar. Maskeyi saçınıza tamamen uygulayın ve 15-20 dakika sonra durulayın. Ama tam bir durulama değil yarı durulama yapılmalı maskenin yarısı saçta kalmalı ve onarmaya devam etmeli.

İlgili Ürünler

  • ÜCRETSİZ KARGO
    Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  • ÜCRETSİZ KARGO
    Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 2
  • ÜCRETSİZ KARGO
    Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set
  • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır