200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO 500 TL ÜZERİ 350 ML KERATİNLİ ŞAMPUAN HEDİYE! HAVALE EFT %3 İNDİRİM KAPIDA ÖDEME

Makaleler » Saç Bakımı » Kuaförlerin Kullandığı Keratin Markası Hangisi?

Kuaförlerin Kullandığı Keratin Markası Hangisi?


Kuaförlerin kullandığı keratin çeşitleri çok farklı markalardan oluşur. Her biri çok farklı özellikler taşır. Çok farklı amaçlar taşır. Her saça farklı bakımlar yapılır. Bir kısmı hasarlı saç onarımı için keratin, bir kısmı kalıcı saç düzleştirici keratin, bir kısmı da kabaran saçlara keratin bakım gibi daha çok farklı keratin bakımları var. Bu bakımdan sakın, kuaförlerin kullandığı keratin markasına bakarak, hemen aynısını birebir saçınıza uygulamaya asla çalışmayın, yoksa büyük hata yaparsınız. Saçınıza zarar verebilirsiniz.


Kuaförlerin Kullandığı Keratinler Genellikle Birkaç Grupta Toplanıyor:
 

 1. Genel bakım yapan kuaförlerin kullandığı keratinler var. Bunlar kuru, mat ve sert saçlara bir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık kazandırır. Fakat kalıcı etkisi yoktur.
   
 2. Düzleştirici keratinler diyebiliriz. Dalgalı saçınızı uzun süre düz tutarlar.
   
 3. Brezilya fönü, aşırı kıvırcık saçları 3 ay kadar etkili bakımlarla düz kalmasını sağlar. Bunlar çok fazla kimyasal içeriyor. Bunların en başında formaldehit içeren brezilya fönleri geliyor. Kimyasal madde içerdiği için boğazımızı ve gözlerimizi tahriş edebilir. Saça çok zarar verebilir.
   
 4. Bir diğer kuaförlerin kullandığı keratin çeşitleri ise, yıpranmış ve yanmış saçları kurtarmak adına yapılan keratin bakımlarıdır. Maalesef uyguladıkları bu keratinler genellikle düzleştirme amaçlı oluyor. Fakat sizlere yıpranan saçlara onarım yapılıyor izlenimi verebilirler. Çünkü yıpranarak kuruyan ve kabaran saçları aslında düzleştirici keratin yardımıyla yatıştırıyor, fakat onarma etkisi olmuyor, buna çok dikkat etmeniz gerekiyor
  .
 5. Kuaförlerin pek kullanmadıkları fakat internet ve sosyal medya ortamında satışı yapılan doğal içerikli ve gerçek keratin bakımı setleri var. Patentli, sertifikalı, onaylı ve doğal içerikli olması bakımından keratin bakımını bir üst kalitede sunuyor. Sıvı keratini cam şişelerde dayanıklı ve uzun ömürlü daha güvenli sunuyor.


Bütün bunları göz önünde bulundurduğunuzda önce ne istediğinize bakmalısınız, arkasından da saçınızın durumuna ve özelliklerine göre kuaförlerin kullandığı keratinlerden birini seçmelisiniz. Son zamanlarda hayat pahalılığı, enflasyon, zamlar derken artık kuaförlerde saç bakımı yapmak iyice bütçemizi zorlamaya başladı.
 

Bunun doğal sonucu olarak bizler de kuaförlerin kullandığı keratin ürünlerini veyahut keratin markasını araştırmak zorunda kalıyoruz. Çünkü bu uygulamaları kendimiz tek başımıza evde uyguladığımız zaman elbette bazen yarı yarıya bazen de dörtte bir gibi çok daha ekonomik fiyatlarda, saçımıza istediğimiz düzleştirici saç keratini veya brezilya fönü gibi işlemleri yapabiliriz.
 

Genellikle keratin fiyatları kuaförlerin kullandığı keratin ürünleri ve keratin markalarına göre semtlere göre, kuaförlerin kalitesine göre, çok değişik oluyor. Ve birbirini hiç tutmuyor. Bazı dünya markaları, almış başını gidiyor ve cebimizi yakıyor. Bazı uygun semtlerdeki kuaförlerde kullanılan keratin fiyatları her ne kadar daha ekonomik olsa bile, yine de öyle sürekli kuaförde işlem yapmaya dayanacak bütçemiz olmuyor. Keratin bakımını evde yapmak için adeta şartlar bizi zorluyor.
 

Çünkü kuaförlerdeki saç keratin fiyatları her zaman yükseliyor ve eğer siz en iyi keratin markasını arıyorsanız bunda oldukça iyi bir bütçe harcamayı da göze almanız gerekir.


Ancak ne var ki aşırı yıpranmış, yanmış, hasarlı, kırık saçlarınız varsa ve şimdiye kadar çözüm bulamadıysanız, bu alanda en güvenilir Liquid Keratin setlerini tercih etmeniz çok tavsiye ederiz. Böylece çok yüksek bedeller ödemekten, çok zahmetli işlemlerden ve zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

Görsele Tıklayarak  Evde Keratin Bakım Süper (Şampuanlı) Seti'ne Ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim