440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Kuaförlerin Kullandığı Keratin Markası Hangisi?

Kuaförlerin Kullandığı Keratin Markası Hangisi?

Kuaförlerin kullandığı keratin markası veya markaları çok farklı firmaların ürünlerinden oluşur. Her biri farklı özellikler ve amaçlar taşır. Saçınızın özelliğine göre veya yaşadığınız probleme göre veya beklentiler doğrultusunda farklı keratin bakımları yapılır. Bir kısmı ve en önemlisi hasarlı saç onarımı için keratin, bir kısmı kalıcı fön veya saç düzleştirici keratin dediğimiz brezilya fönü, bir kısmı da kabaran, kuru, mat, ince, zayıf saçlara genel bakım amaçlı keratin bakımları var.

Bu bakımdan kuaförlerin kullandığı keratin markasına bakarak, sakın siz de aynısını kendi saçınıza uygulamaya çalışmayın, yoksa olumlu sonuç alamazsınız. Hatta saçınıza zarar da verebilirsiniz.


Kuaförlerin Kullandığı Keratin Markaları Genellikle Birkaç Grupta Toplanıyor:
 

  1. Genel bakım amaçlı kuaförlerin kullandığı keratinler var. Bunlar zayıf, ince, kuru, mat, kabaran veya sert saçlara bir yumuşaklık, sakinlik ve canlılık kazandırır. Fakat kalıcı etkisi yoktur. Sık sık uygulama zahmeti ve masrafı çıkarır.
     
  2. Bir diğeri, Kalıcı saç düzleştirme veya diğer adıyla Brezilya fönü geliyor. Brezilya fönleri aşırı kıvırcık saçları dahi 2-3 ay kadar düz kalmasını sağlayabilirler. Fakat bunların hasarlı saç onarım özelliği yoktur. Zaten bir çoğu zararlı kimyasallar (formaldehit) içeriyor. (Liquid Keratin Hariç) Bu sebeple de saçlarınızı çok yıpratırlar. Bunlardan uzak durmanız gerekiyor.
     
  3. Sonuncusu ve en önemlisi ise, yıpranmış ve yanmış hasarlı saçları onarmak için yapılan keratin yükleyerek gerçek saç bakımlarıdır. https://www.keratinbakim.com/onarici-keratin-setleri-kat129.html
    Maalesef acı bir gerçek ki, şimdiye kadar hiç bir kuaför markası -Liquid Keratin hariç- yanan, yıpranan, kırık ve kopan saça gerçekten kalıcı bir çözüm bulamadı. Fakat müşteri kaybetmemek adına, elindeki diğer keratin bakımlarından herhangi birini uygulayarak müşterilerine geçici bir çözüm sunmaya çalışıyorlar. 


 

Bahsi geçen bu doğal içerikli ve gerçek onarıcı Keratin Ürünlerini ve Formaldehit içermeyen Brezilya Fönü  Düzleştirici Ürünlerini; Patentli, sertifikalı, bakanlık onaylı olması bakımından keratin bakımını en üst kalitede Liquid Keratin Markası sunuyor. Sıvı keratini cam şişelerde olarak daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü ve güvenli sunuyor.


Aşırı yıpranmış, yanmış, hasarlı, kırık saçlarınız varsa ve şimdiye kadar çözüm bulamadıysanız, bu alanda en güvenilir, garantili sonuç veren, Patentli ve doğal içerikli Saç Botooksu 2 nolu Liquid Keratin setlerinden birini kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece mutlu sona, çok yüksek paralar ödemeden ve zahmet çekmeden kavuşabilirsiniz.

Liquid Keratin ürünleri, doğal olduğu için saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlıyor.  Saçın hasarlı noktalarına dolgu ve kaynak yaparak saçınızı kalıcı olarak onarır. Etkisini denizde, havuzda, suda ve şampuanla yıkamakla kaybetmez. Formaldehit içermediği için hamile ve emziren kadınlar da güvenle kullanabilirler. 


Bütün bunları göz önüne alarak kuaförlerin kullandığı keratin markalarından bir kaçını seçim yapabilirsiniz ancak yanan, yıpranan saçlarda sadece gerçek onarıcı liquid keratin setlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca kalıcı fön veya kalıcı düzleştirme için formaldehitsiz, koksuz, dumansız, göz ve boğaz  yakmayan Liquid Keratin ürünlerini tercih edebilirsiniz. https://www.keratinbakim.com/evde-duzlestirici-keratin-brezilya-fonu-setleri-kat108.html


Bu uygulamaları kendimiz tek başımıza evde uyguladığımız zaman elbette bazen yarı yarıya, bazen de dörtte bir gibi çok daha ekonomik fiyatlarda, saçımıza istediğimiz düzleştirici saç keratini veya brezilya fönü gibi işlemleri yapabiliriz.

Kuaförlerin kullandığı keratin ürünlerini seçerken çok dikkat etmeliyiz. Çünkü maliyetten kaçmak adına aşırı kimyasal içeren en ucuz (bio keratin ) gibi ürünleri kullanabiliyorlar.
 

Genellikle keratin fiyatlarıkuaförlerin kullandığı en iyi keratin markaları semtlere göre, kuaförlerin kalitesine göre, çok değişken olabiliyor. Bazı dünyaca meşhur keratin markaları ve ürünlerin fiyatları, almış başını gidiyor. Bazen uygun semtlerdeki kullanılan kuaförlerde keratin bakım fiyatları her ne kadar daha ekonomik olsa bile, sürekli kuaförde işlem yapmaya dayanacak bütçemiz olmuyor. Keratin bakımını evde yapmak için adeta şartlar bizi zorluyor.

Çünkü kuaförlerdeki saç keratin fiyatları her zaman yükseliyor. Fakat siz en iyi keratin markasını arıyorsanız, iyi bir bütçe harcamayı da göze almanız gerekir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Sabahattin ÇETİNTAŞ
04 Nisan 2023
Ben de kuaförlerin kullandığı keratin markası olarak liquid keratin ürünlerini denedim ve çok başarılı buldum. Özellikle yıpranmış saçımı onardı ve düzleştirici keratin kremi ile de pürüzsüz kaymak gibi saçlarım oldu. Teşekkürler hepinize..

Sabahattin ÇETİNTAŞ
04 Nisan 2023
Ben de kuaförlerin kullandığı keratin markası olarak liquid keratin ürünlerini denedim ve çok başarılı buldum. Özellikle yıpranmış saçımı onardı ve düzleştirici keratin kremi ile de pürüzsüz kaymak gibi saçlarım oldu. Teşekkürler hepinize..

Sabahattin ÇETİNTAŞ
04 Nisan 2023
Ben de kuaförlerin kullandığı keratin markası olarak liquid keratin ürünlerini denedim ve çok başarılı buldum. Özellikle yıpranmış saçımı onardı ve düzleştirici keratin kremi ile de pürüzsüz kaymak gibi saçlarım oldu. Teşekkürler hepinize..

ayşe yılmaz
10 Şubat 2023
Evde Keratin Bakım için bir sürü ürün denedim ama hiç biri saçıma iyi gelmedi maalesef ben de bu nedenle kuaförlere gitmek zorunda kalıyordum arkadaşımın tavsiyesiyle bu markayı keşfettim ve saçlarıma çok iyi geldi

Alışveriş Sepetim