200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Kuaförlerin Kullandığı Keratin Markası Hangisi?

Kuaförlerin Kullandığı Keratin Markası Hangisi?


Kuaförlerin kullandığı keratin çeşitleri çok farklı markalardan oluşur. Her biri çok farklı özellikler taşır. Çok farklı amaçlar taşır. Her saça farklı bakımlar yapılır. Bir kısmı hasarlı saç onarımı için keratin, bir kısmı kalıcı saç düzleştirici keratin, bir kısmı da kabaran saçlara keratin bakım gibi daha çok farklı keratin bakımları var. Bu bakımdan sakın, kuaförlerin kullandığı keratin markasına bakarak, hemen aynısını birebir saçınıza uygulamaya asla çalışmayın, yoksa büyük hata yaparsınız. Saçınıza zarar verebilirsiniz.


Kuaförlerin Kullandığı Keratinler Genellikle Birkaç Grupta Toplanıyor:
 

 1. Genel bakım yapan kuaförlerin kullandığı keratinler var. Bunlar kuru, mat ve sert saçlara bir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık kazandırır. Fakat kalıcı etkisi yoktur.
   
 2. Düzleştirici keratinler veya düzleştirici kremler diyebiliriz. Dalgalı, kabarık saçınızı uzun süre düz tutarlar.
   
 3. Brezilya fönleri aşırı kıvırcık saçları 2-3 ay kadar etkili bakımlarla düz kalmasını sağlar. Ne var ki bunların bir çoğu çok fazla kimyasal içeriyor. Bunların en başında formaldehit içeren brezilya fönleri geliyor. Boğazımızı ve gözlerimizi tahriş edebilir. Saça da çok zarar verebilir.
   
 4. Bir diğer kuaförlerin kullandığı keratin botox çeşitleri ise, yıpranmış ve yanmış saçları onarmak ve kurtarmak adına yapılan keratin bakımlarıdır. Maalesef acı bir gerçek ki, şimdiye kadar hiç bir kuaför markası yanan, yıpranan, kırık ve kopan saça çare bulamadı. Bu yüzden müşteri kaybetmemek adına, elindeki diğer keratin bakımlarından herhangibirini uygulayarak müşterilerine geçici bir çözüm sunmaya çalışıyorlar.

  Bahsi geçen bu doğal içerikli ve gerçek onarıcı Keratin Ürünlerini ve Formaldehit içermeyen Liquid Keratin düzleştirici ürünlerini, Patentli, sertifikalı, onaylı olması bakımından keratin bakımını en üst kalitede Liquid Keratin Markası sunuyor. Sıvı keratini cam şişelerde dayanıklı ve uzun ömürlü daha güvenli sunuyor.

  Ancak ne var ki aşırı yıpranmış, yanmış, hasarlı, kırık saçlarınız varsa ve şimdiye kadar çözüm bulamadıysanız, bu alanda en güvenilir, garantili, patentli Liquid Keratin setlerini tavsiye ederiz. Böylece çok yüksek bedeller ödemekten, çok zahmetli işlemlerden ve zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

  Liquid Keratin ürnleri, saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlar, hasarlı noktalara dolgu ve kaynak yaparak saçınızı kalıcı olarak onarır. Etkisini denizde, havuzda, suda ve şampuanla yıkamakla kaybetmez. Formaldehit içermediği için hamile ve emziren kadınlar da güvenle kullanabilirler. 


Bütün bunları göz önüne alarak kuaförlerin kullandığı keratinlerden bir çoğunu seçim yapabilirsiniz ancak yanan, yıpranan saçlarda sadece gerçek onarıcı liquid keratin setlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz..
 

Kuaförlerin kullandığı keratin ürünlerini seçerken çok dikkat etmeliyiz ve bu uygulamaları kendimiz tek başımıza evde uyguladığımız zaman elbette bazen yarı yarıya, bazen de dörtte bir gibi çok daha ekonomik fiyatlarda, saçımıza istediğimiz düzleştirici saç keratini veya brezilya fönü gibi işlemleri yapabiliriz.
 

Genellikle keratin fiyatları kuaförlerin kullandığı keratin botox ürünleri ve keratin markalarına ve semtlere göre, kuaförlerin kalitesine göre, çok değişik oluyor. Ve birbirini hiç tutmuyor. Bazı dünya markaları ürünlerin fiyatları, almış başını gidiyor. Bazen uygun semtlerdeki kuaförlerde kullanılan keratin botox fiyatları her ne kadar daha ekonomik olsa bile, yine de öyle sürekli kuaförde işlem yapmaya dayanacak bütçemiz olmuyor. Keratin bakımını evde yapmak için adeta şartlar bizi zorluyor.
 

Çünkü kuaförlerdeki saç keratin fiyatları her zaman yükseliyor ve eğer siz en iyi keratin markasını arıyorsanız, iyi bir bütçe harcamayı da göze almanız gerekir.

 

Görsele Tıklayarak  Evde Keratin Bakım Süper (Şampuanlı) Seti'ne Ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
ayşe yılmaz
10 Şubat 2023
Evde Keratin Bakım için bir sürü ürün denedim ama hiç biri saçıma iyi gelmedi maalesef ben de bu nedenle kuaförlere gitmek zorunda kalıyordum arkadaşımın tavsiyesiyle bu markayı keşfettim ve saçlarıma çok iyi geldi

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim