440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Köpüksüz Şampuan Yorumları

Köpüksüz Şampuan Yorumları

En sık kullanılan saç ürünü olan şampuanın saçlarda olumsuz etki yarattığı son zamanların tartışma konusu. Yeni duyulan köpüksüz şampuan ile birlikte köpük yapan kimyasalların zararlı hatta kanserojen etkisi olduğu ortaya çıkmıştır.  Köpüksüz şampuan yorumları incelendiğinde saçın iyi temizlenmediği çok fazla düşünülmekte. Ancak şampuanlarda bulunan ve köpürmesini sağlayan kimyasalların hiçbir temizleyici özelliği bulunmamaktadır.

Aksine oldukça zararlı olan bu kimyasal bileşenler saçta kepek, egzama gibi saç derisi problemlerine sebep olmaktadır. Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan içeriğinde hiçbir zararlı kimyasalı bulundurmaz ve formülünde ki saf keratin proteinleri ile kırık saç uçlarını tedavi edici etkiye sahiptir. Sülfatsız Şampuanın köpürmeme nedeni içeriğinin tamamen doğal olmasıdır.

Piyasada bulunan köpüksüz şampuanlarda köpük zararlı olduğu için ürün içeriğinden çıkartıldığından söz edilir. Ancak bu tip sertifikası olmayan ürünlerde halihazırda hala zararlı kimyasallar bulundurulur. Kullanıcıyı amiyane tabirle bilinçsiz yerine koyan bu firmalar ve ürünlerinden uzak durmakta saç sağlığı için fayda var. Köpüksüz şampuan yorumları arasında en dikkat çeken ve oldukça yanlış olan bir diğer yorumda saçta ki yağın ve kirin köpüğe yapışarak uzaklaştırıldığına inanılmasıdır. Bu ve buna benzer yorumların doğruluk payı bulunmamakla birlikte, köpük yapan şampuanların içeriğinde ki zararlı kimyasallar saç derisini aşındırdığı için gözeneklerin kirle tıkanmasına neden olmaktadır.

Sülfatsız Şampuan saçı derinlemesine temizlerken, içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağlar sayesinde saçın nem dengesini de korumada yardımcı olur. Liquid Keratin Türk ve uluslararası patent sahibi olan ve organik sertifikası mevcut bir saç bakım ürünü markasıdır.

Güvenilirliğini kanıtlamış olan Liquid Keratin ürettiği Sülfatsız Şampuan benzersiz bir formül yaratmıştır. Köpüksüz şampuan saçın temizlenmesini engellemez ya da saçın durulanmasında sorun yaşatmaz. Saçtan köpük gittiğinde saçın arındığı hissi tamamen bir alışkanlık olup saçın maruz kaldığı zararlı kimyasallardan arınması oldukça güçtür. Bu kimyasallar zamanla saç derisinde birikir ve deri hastalıklarına sebep olur. Köpüksüz şampuan doğru içerikte olduğu takdirde saç için herhangi bir ağırlaşma, arındırmama, yağlı bırakma, yeterli temizlememe gibi durumlar söz konusu değildir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim