440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Sütü

Keratin Sütü

Hemen her saç ürününde kullanılan keratinin saç üzerinde koruyucu etkide olabilmesi için bulunduğu ürünün içeriğinde saça zarar veren kimyasalların bulunmaması gerekir.

Keratin sütü saça yapılacak olan pres ve maşa işlemlerine karşı saçı koruyan bir üründür.Ayrıca içeriğinde ki saf keratin proteinleri sayesinde saçta koruyucu etki sağlar.

Düzleştirme, fön, maşa gibi işlemlerden önce saça uygulandığında, keratin sütü formülünde yer alan saf keratin proteinleri ile saç tellerini çevreler ve ısıya karşı koruma sağlar.

Bu sayede saçta kırılma ve koparak dökülme gibi oluşabilecek problemlerin önüne geçilir.

Liquid Keratin – Keratin Nem (Fön) Sütü ısıyla şekillendirme işlemlerinden önce saça uygulandığında bakım ve koruma sağlanır.

Keratin sütü saçta sadece koruma sağlamakla kalmaz aynı zamanda kuru ve dolaşık saçlar için kolay tarama imkanı verir. Tarama işlemi, özellikle kuru ve yıpranmış saçlarda en çok koparak dökülmeye sebebiyet veren işlemdir. Yıpranmış saç uçları kurur ve dolaşır, bu da saçın zor taranmasına sebebiyet verir.

Düzleştirici ve maşaların saça zarar vermesinin sebebi yüksek ısıyla saçı sıkıştırmasıdır. Yüksek ısıyla ezilen saç telleri zamanla daha da incelir ve kırılması daha da kolay olur. Uçları incelmiş ve kırılmış saç telleri, ne kadar saç ürünü

kullanılırsa kullanılsın saçın bakımlı görünmesini engeller. Liquid Keratin – Keratin Nem (Fön) Sütü kuru ve ıslak saça uygulanabilen,saçı canlandıran bir bakım ürünüdür.

,

Gün içinde saçın ferahlaması ve güzel kokması içinde kullanılabilen keratin sütü sık uygulandığında saça herhangi bir zarar vermez. İçeriğinde bulunan saf keratin proteinleri, kirli havadan dahi yıpranabilen saçı tüm dış etkenlere karşı korur. Aynı zamanda saça keratin yüklemesi işlemi yapıldıysa saçta daha uzun süre kalmasında da etkilidir.

Keratin sütü adı altında satılan bazı saç bakım ürünleri saçın yoğun bir şekilde dökülmesine ve kurumasına sebep olurken, Liquid Keratin – Keratin Nem (Fön) Sütü Çilekli, düzenli kullanıldığında saçta yeni kırıklar oluşmasının önüne geçer ve saçı dipten uca korur.

Görsele Tıklayarak Keratin Nem (Fön) Sütü Çilekli (250ML) Ürünümüze Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim