Doğal Keratin Maskesi ve Kullananlar

DOĞAL KERATİN MASKESİ VE KULLANANLAR

 

Saç bakım sektöründe doğal keratin bakımı üzerine çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin içerisinde en pratik ürünlerden birisi de doğal keratin maskesidir. Doğal keratin maskesi, kuru, mat, sert ve zor taranan saçlarınızı nemlendirir, parlaklık, hacim ve güç verir. Zor taranma problemini ortadan kaldırır, saçınızı yumuşacık yapar.

 

 

 

 

 

Doğal keratin kullananlar keratin maskesinin kullanma talimatını dikkatlice okuduktan sonra saçlarına uygulamalıdırlar. Güvenilir olmayan birçok yerde doğal keratin maskesi satılmaktadır fakat günlük kullanıma uygun olmamakla birlikte saçın sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Bazı keratin maskesini kullananlar saça bakım yapmak isterken hasar vermektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ürünün gerçekten doğallığından emin olmalısınız. Gerçekçi ürünler patent ve sertifika sahibidir. Organic sertifikasını almamış hiçbir markadan keratin maskesi kullanmamalısınız.

 

 

 

 

 

Katkısız, gerçek doğal keratin maskesi  saçınıza sürdüğünüz anda etkisini gösterecektir. Saçınıza mucizevî bir etki gösterecek olan doğal keratin maskesini kullandığınız andan itibaren yavaş yavaş saç kırıklarınızın onarıldığını, saç dökülmenizin azaldığını ve saçınızın daha hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz. Saç maskesinde kullanılan keratinlerin yapısı çok küçük olduğu için saçınızdaki lifler, en derine kadar doğal keratini emerek saçınızın tamamının onarılmasına izin verecektir ve saçınız gün geçtikçe toparlanmaya başlayacaktır. Gelişmiş nano teknoloji sayesinde küçük parçalar haline getirilen keratin proteinleri sert yapısıyla saç liflerinin arasına girerek saçınız ile birleşecek ve dış etmenlere karşı saçınızı daha güçlü hale getirecektir.

 

 

 

 

 

Doğal keratini kullananlar, maske ile beraber yan ürün olarak keratin şampuanı, serumu, kremi veya keratin yağını kullanabilirler. Bu şekilde maskenin etkisini 3 kat daha güçlü hale getirebilirler. Sizin için Liquid keratin, saçınıza ve maddi durumunuza uygun setler hazırlamıştır. Yıpranmış saçları için maske keratin kullananlara özel onarıcı keratin seti ve acil onarıcı keratin seti olarak iki seçenek vardır. Onarıcı keratin seti biraz daha günlük kullanıma uygun, doğal keratin maskesinin yanında, doğal keratin serum spreyinin de bulunduğu bir settir. Acil onarıcı keratin setinde ise keratin maskesinin yanında 3 adet saf keratin serumu bulunmaktadır. Böylece doğal keratin maskesini kullananlar, maskeden önce saçlarına keratin yüklemesi yaparak çok daha hızlı ve güçlü sonuç elde edebilmektedir.

İlgili Ürünler

  • ÜCRETSİZ KARGO
    Keratin Maskesi (250 ml)
  • Size bir kampanya haberimiz var!
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır