Yıpranmış Saç Bakımı | Liquid Keratin

Yıpranmış Saç Bakımı

Saça yapılan tüm uygulamalar (boyama, düzleştirici, maşa, röfle, perma )saça zarar vererek saç tellerinin incelmesine, kurumasına neden olur. Yıpranan saçlar zamanla dökülür ve azalır. Bu nedenle saç bakımı yapmak oldukça önemlidir.

Yapılan saç bakımı yıpranan saçları canlandırarak, hacim kazandırır ve saç derisinde kökten uca bir yenilik sağlar. Bu sebeple saç tipine uygun ürünler ile saça doğru bakımı yapmak oldukça önemlidir.

Natura keratin ürünleri içeriğindeki doğal bileşimler ile saça zarar vermeden bakım yapar ve saçtaki yenilenmeyi sağlar. Saçın keratin ihtiyacını karşılar ve vitamin eksikliğini giderir. Her ihtiyaca yönelik saç bakım maskelerini, bakım kürlerini natura keratinde bulmak mümkündür.

Eğer saçlarınız boyalı ve yıpranmış ise saçınızı sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için boya koruyucu saç maskesi kullanabilirsiniz. Böylece saçlarınızın hasarlı ve yıpranmış yapısını ortadan kaldırabilir ve boyanın da saçınızda uzun süre canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süreli istediğiniz renkteki saçı koruyarak pürüzsüz bir saç elde edebilirsiniz.

İlgili Ürünler

  • ÜCRETSİZ KARGO
    Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  • Size bir kampanya haberimiz var!
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır