Yıpranan Saç Bakım Seti
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Türkiyenin ilk ve tek Garantili Keratin Setidir. Set olarak ve kür halinde kullanıldığında kesin sonuç verir. Özellikle sık sık yapılan boyadan, röfleden, ombreden, oryalden, fönden veya düzleştirme gibi işlemlerden kazaya uğrayarak yanan saçlara veya çok yıpranmış saçlara çözüm sunar. Yoğun işlemlerden kaynaklanan, zamanla kurumuş, aşınmış, sertleşmiş, matlaşmış ve yıpranmış saçları yeniden yapılandırır. Kırılarak kopmaları önler. Saçları pürüzsüz yaparak çok daha kolay taranmasını sağlar. Erkek ve kadınlarda kullanıma uygundur. Hiçbir kimyasal katkı içermez. Hamile kadınlar ve genç kızlar da rahatlıkla kullanabilirler. Doğal katkılı içerik bilgilerini görmek için, her ürünün kendi sayfasına bakabilirsiniz.
Ürün Kodu
KR1200
Adet
0,00 TL
475,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 475,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

LIQUID KERATIN SETİ SAÇA NASIL ETKİ EDER?
Keratin Serumunun çeriğindeki saf ve doğal keratin proteinleri, saça sürülür sürülmez saçın hasarlı en derin noktalarına hücüm eder ve hızla yerleşir. Kopmuş ya da kopmaya meyilli saç bağlarını onarır. Hem dolgu görevi görür hem de kemik gibi kaynar.  Aynı zamanda saçın etrafında incecik bir film şeridi oluşturarak saçta hızlı bir onarım yaparak aşınmış, hasar görmüş saç pullarını yeniden yapılandırır, adeta mucizevi bir onarım gerçekleştirir. Dış etkenlere ve sert işlemlere karşı saçı kalkan gibi korur. 

UYARI: Liquid Keratin yoğun kimyasal madde içeren bir düzleştirme ürünü değildir. Tam tersine düzleştiricilerden yanan, kopan, deform olan saçları onaran doğal bir saç bakım ve onarım ürünüdür.

LIQUID KERATININ FARKI NEDİR?
Kuaförlerde uygulanan diğer kimyasal, sentetik ve yüksek ısılı keratin bakımlara hiç benzemez Saça ve cilde zerre kadar zarar vermez. Yıkama esnasında etkisini asla kaybetmez. Bir damla dahi formeldehit ve diğer zararlı kimyasal ve sentetik katkı içermez. Yan etki yapmaz. Hamile kadınlar da rahatlıkla kullanabilirler. (Garantili Keratin Bakım Seti No-2 den tek farkı, kuru sert ve mat saçlarda etkisi olan Keratin Yağının bu sette dahil olmamasıdır.)
Aşırı işlem görmüş, çok yıpranmış ve aşınmış saçlarda etkili çözüm gösterir. Zayıflamış, ince telli saçları güçlendirir.Çok yıpranmış, incelmiş saçı yeniden yapılandırarak eski gücüne kavuşturur. Kabarmayı alır, kolay taranmayı sağlar.Saçta  nem oranını  dengeleyerek, hassaslaşmış saç liflerini onarır. Mat saçları parlatır.Saçınızda doğal ''keratin saç botoksu'' faydası vererek, eski sağlığına kavuşturur.

 

Keratin Seti 1 Ürünleri :

 1. Liquid Keratin 3lü Serum    (60 mll)
 2. Liquid Keratin Şampuan     (400 ml) 
 3. Liquid Keratin Saç Kremi    (250 ml)
 4. Liquid Keratin Maske          (250 ml) 

Keratin Seti 1 Kullanımı

 1. Saçınızı Liquid Keratin Şampuanla 2 defa yıkayın. Havluyla kurutun. Hem hafif nemli saça hem de kuru saça uygulanablir. 
 2. Liquid Keratin Serumundan saçınıza yetecek miktarını, boya yapar gibi (saç dipleri hariç) tüm saça yedirin. (Saçınız kısa ise, artan miktarını hasarlı bölgelere yoğunlaşarak sürün ya da saklayabilirsiniz.)
 3. Sabaha kadar (en az 5-10 saat) saçı tam kuruyana kadar açıkta bekletin. Sonra ılık su ile durulayın. Saçın fazla suyunu havluyla alın.
 4. Hafif nemli saçınıza Liquid Keratin Maske'yi uygulayın ve 10-15 dk saçınızda beklettikten sonra durulayın.
 5. Havlu ile  saçın fazla suyunu alın ve Saçta Kalan Liquid Keratin Saç Kreminizi uygulayın ve kremi durulamadan işlemi sonlandırın.

Bu uygulamayı 3 günde bir serumlar bitene kadar tekrarlayın. (Serumlar bittiğinde saçınız onarılmış olur ve tekrar tekrar kullanmanıza gerek kalmaz. Ancak ileride ayda veya iki ayda bir dilerseniz keratin yüklemesi yapabilirsiniz.) Şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa  kullanabilirsiniz. Tahmini süre 2 aydır.
Sürekli röfleden, açıcıdan, düzleştiriciden aşırı yıpranan saçlarda tam sonuç alınması için, ikinci bir keratin 3'lü serum kutusunu sete ilave olarak almanızı öneririz.

Renk açma, röfle, boyama veya düzleştirme işlemlerinden önce kullanırsanız, saç bağlarınz güçlenmiş ve korunmuş olarak işleme girmiş olur ve fazla zarar görmeden işlem tamamlanmış olur. Dilerseniz işlem sonrasında da kullanmanızda bir sakınca olmadığı gibi bir kat daha fayda verir. Saçınızı daha da güçlü hale getirir. 

 • Turkan Arslan, 16 Ağustos 2017 23:53:09
  Kalite
  Fiyat

  Setin bu kadar etkili olduguna inanmamistim ama denemedim dememek icin aldim kullaniyorum. Ozellikle maskenin kokusuna ve verdiği yumusakliga bayildim. Serumun da ilk seansini kullandim saclarim baya toparlandi.

 • Ayşe Fidan, 10 Ağustos 2017 22:36:13
  Kalite
  Fiyat

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu seti aldım kullandım. Kullanmaya da devam ediyorum. Gelişmeler çok güzel ciddi anlamda saçımda yenilikleri fark ediyorum. Yıpranmalardan eser kalmadığı gibi kırık sorunlarımı da neredeyse yok etti. Çok memnunum

 • sevinç, 09 Ağustos 2017 19:34:20
  Kalite
  Fiyat

  Doğumdan sonra saçlarımı yeniden toparlamak için kullandım ve çok memnun kaldım. Doğum öncesi de kullanılacağını bilmiyordum. Bilseydim kesinlikle kullanırdım. Hamilelikte ya da emzirme döneminde saç ürünü kullanmaya çekinenlere şiddetle tavsiye ederim.

 • Aslı, 09 Ağustos 2017 19:29:56
  Kalite
  Fiyat

  Sürekli sarıya boyattığım saçlarım açıcılardan çok yıpranmıştı. Çare ararken arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullandım. Kestirmeden kurtulmaz denen saçlarım makas değmeden canlandı. Teşekkürler :)

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png