Keratin bakım ürünleri içinde en önemli yeri tutan, Liquid keratin serum'dur. Bu serum, hasara uğrayan, yıpranan veya aşınan saçların ana yapısını onarır, kırık saç uçlarını ve kopmaları önler, yıpranmış saçlara bakım yapar. Açıcıdan yanan saçlara tedavi imkanı sunar. Keratin krem ve keratin maske ise daha çok, saçın konforunu temin ederek saçları parlak ve yumuşak yapar. Saçlardaki yapılanmayı desteklemek için, Liquid Keratin Yağı haftada bir kullanılabilir.

Liquid Keratin Serum kullanılarak tüm yanan saçlar, yıpranan saçlar ve kırık saçlar rahatlıkla onarılabilir, saçlar yeniden yapılandırılabilir. Hatta kabaran saçlara ve kolay elektriklenen saçlara veya zor taranan saçlara keratin yüklendikten sonra gözle görülür derecede bir iyileştirme gerçekleşir.

Yeni ürünlerden keratin iksir ve keratin dip bakım yağı , dökülen saçlara adeta cankurtaran gibi imdadına yetişir ve yoğun saç dökülmelerini kısa çok sürede durdurur. Dökülen saçlara çözüm olduğu kadar yavaş uzayan saçları, kısa zamanda harekete geçirerek, hızlı saç uzatma imkanı sağlar.

Yanan saç, yıpranmış saç, ya da kırık saç sorunları deyince, veya mat ve kuru saçlar, sert saçlar, ince telli saçlar ya da kabaran saçlar söz konusu olunca, Garantili Keratin Seti-2 setini öneririz.. Şayet bu sorunla birlikte yoğun saç dökülmesi ve yavaş uzama da varsa mega keratin seti kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kategori İçerikleri

  • 1
Görüntülenen 1 - 13, Toplam 13
destek.png