Yanan Saç Bakım Seti
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Türkiyenin ilk yanan saçları doğal sistemle onaran garantili keratin bakım setidir. Renk açma ( oryal) veya boyama işlemleri özellikle; ombre, platin, balyaj, gölge, meç gibi işlemlerden sonra zarar gören saçların yeniden yapılanmasını sağlar. Bu tür ciddi sorunlarda saçların kesilmeden kurtulmasını sağlayan adeta saç cankurtaranıdır, kesin onarım yapan Keratin Bakım Setidir. Formaldehit veya zararlı bir damla dahi kimyasal katkı içermez. Saçlara ve cilde zarar vermez. Diğer keratin setleri gibi geçici değil kalıcı çözüm gerçekleştirir.
Ürün Kodu
KR4000
Adet
0,00 TL
475,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 475,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

Renk açma ( oryal) veya boyama işlemleri özellikle; ombre, platin, balyaj, gölge, meç gibi işlemlerden sonra zarar gören saçların yeniden yapılanmasını sağlar. Bu tür ciddi sorunlarda saçların kesilmeden kurtulmasını sağlayan adeta saç cankurtaranıdır,  kesin onarım yapan Keratin Bakım Setidir. Formaldehit veya zararlı bir damla dahi kimyasal katkı içermez. Saçlara ve cilde zarar vermez. Diğer keratin setleri gibi geçici değil kalıcı çözüm gerçekleştirir.

Saçlar renk açma işlemler sonucu keratin kaybına uğrar ve yanar. Bu keratinlerin saça yüklenmesi ile saçlar kısa sürede toparlar. Keratin proteinleri adeta kemik gibi saçın en derin noktalarına hızla yerleşerek kaynar. Kalıcı bir onarım gerçekleştirirler.

Saçlarınızın yanma derecesi çok yüksekse, sadece keratin serum kutusunu ikiye çıkarmanız yeterlidir.

KULLANIMI: Banyoda saçınızı iki defa ve sıcak suyla yıkadıktan sonra havluyla kurutun. Az nemli kalırsa zarar vermez. Kuru ya da hafif nemli saça uygulanabiliyor. Serumları saça boya yapar gibi dipler hariç, her yerine sürebilirsiniz. En az beş on sat ya da sabaha kadar bekletin, ılık suyla bir iki defa durulayın. Çok hafif nemli saçınıza 10 dakika maske yapın. Yine durulayın ve hafif nemli saçınıza bu sefer saçta kalan ve durulanmayan kremi kullanın, işlemi bitirin.

Bu uygulamayı 3 günde bir tekrarlayınız. Şampuan ve kremi her gün , maskenizi haftada bir iki defa kullanabilirsiniz.

Saçınız normalden fazla yandı ise seanslara ara vermeden devam etmek için bir kutu daha keratin serum ilave etmenizi tavsiye ederiz.

 • Sevinç Arslantürk, 17 Ağustos 2017 16:19:03
  Kalite
  Fiyat

  Kargo ücreti ödüyor muyuz?

 • Merve Doğan, 10 Ağustos 2017 22:33:55
  Kalite
  Fiyat

  Sürekli maşa kullandım, saç kurutma makinesi sıcaklık ayarına hiç dikkat etmedim. Saçlarımı da sürekli boyatıyordum. Saçlarımda ciddi yanıklar meydana geldi. Şans eseri sizinle karşılaştım ve bu seti aldım. Öncesinden de başka markalar kullanmıştım ama çözüm getirmemişti. Şimdi yanıklar geçti saçlarım eskisinden güzel oldu. Size çalışmalarınızdan ve bu seti bize ulaştırdığınız dan dolayı teşekkür etmek istiyorum

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png