200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Yanan Saçlara Çözüm

Yanan Saçlara Çözüm

Kadınların saçlarının daha güzel görünmesi için yaptırdığı işlemleri kimi zaman saçları kaldıramaz ve yıpranır. Zaten yıpranmış durumda olan bir saça yapılan boyayla açma ve yüksek ısı kullanılarak yapılan şekil verme işlemleri saçın sünmesine, kopmasına yani yanmasına sebebiyet verir.

Yanan saçlara çözüm olarak ilk akla gelen kestirmektir. Bu üzücü durumla karşı karşıya kalan kadınlar yanan saçlardan kurtulmak için saçlarını hızlı bir şekilde uzamasını isterler ki saçlarını uzadıkça kestirebilsinler.

Yanan saçları kalıcı bir şekilde iyileştirmek artık günümüz de mümkün. Kalıcı bir şekilde yanan saçlara çözüm getiren bu mucizevi yöntemin adı ise saf keratin. Saçınıza keratin yüklemesi yaparak yanan saçlarınızı kısa sürede kalıcı bir şekilde onarabilirsiniz.

Keratin proteini saçın kendi yapısında bulunduğu için saçı kalıcı bir şekilde onarabilecek tek aktiftir.

Saç tellerinin yapısı incelendiğinde üst tabakayı oluşturan kütikül katmanın altında saç liflerini sağlıklı formunu kazandıran ve aynı zamanda birbirine tutunmasını sağlayan keratin proteini bulunur.

Yanan saçlara çözüm

Yanmış bir saça keratin yüklendiğinde aşınan kısımlara kaynak yaparak saçın kaybettiği formunu yeniden kazanmasını sağlar.

Yıpranan ve yanan saçlara çözüm arayanlar için iyileştirme garantisi olan Liquid Keratin markasının Yanan Saç Bakım Seti saç uzmanları tarafından en çok önerilen keratin bakım setidir.

Yanan saçlara çözüm için özel olarak hazırlanmış olan bu set içerisinde ki her bir ürün keratin bakımın önemli bir adımını oluşturur.

Keratin Şampuan ile saç derisinde ve tellerinde birikmiş olan kimyasal sentetikler tamamen arınır ve saç keratin yüklemesine hazırlanmış olur.

Saf keratin serum yüklemesi kullanımına uygun bir şekilde yapıldıktan sonra keratin maskesi ve durulanmayan keratin saç kremi ile saç yumuşar ve doğal bir parlaklık kazanır.

Bu setin kalıcı bir şekilde yanan saçlara çözüm getirmesinin bir diğer sebebi de kullanılan keratin saç kremi ile gün boyu keratin bakım yapılması ve saçın dış etkenlere karşı korunmasıdır.

Yanan Saç Bakım Seti içerisinde ki saf keratin serum saçınızın ihtiyacına göre birkaç seans uygulanabilir, diğer keratin bakım ürünleri ise düzenli bir şekilde kullanılmaya devam edildiğinde yanan saçlara çözüm kalıcı olarak sağlanmış olur.


Görsele TıklayarakSaf Keratin Serum Sprey (6x30ML) Ürünümüze Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim