Yanan saç uzar mı?

YANAN SAÇ UZAR MI?

 

yanan saç uzar mıKıymetli Okurlarımız, yanan saç uzar mı? başlığını attığımız bu makalemizde bir takım işlemler neticesinde istemeden yaktığımız saçlarımızı onarmanın yollarına bakacağız. Saçlarımız bizler için bir nevi en değerli aksesuar olduğundan, yandıkları takdirde moralimiz oldukça bozuluyor, canımız sıkılıyor. Peki yandıktan sonra aklımıza ilk gelen sorulardan biri de yanan saç uzar mı? oluyor, gelin hep birlikte irdeleyelim.

 

Röfle, fön, perma, platin, düzleştirme, maşa vb. gibi ısıl yahut kimyasal işlemlere tabi tutulan saçlarımızın yapısında bulunan keratin proteinin özü bozulup saçlarımız da yanmaya uğruyor. Bizler de yanan saçlarımız karşısında çaresizce uzamasını bekliyoruz yahut yanan saç uzar mı? sorusunun yanıtını işimize yaramayacak saç bakım ürünlerinde arıyoruz. Peki bu ürünleri kullanırken neden dikkat etmeliyiz, bir bakalım.

 

Çünkü kozmetik saç bakım sektörü, kuaförler, reklamlarda tanıtımı yapılan yani piyasada bulunan saç bakım ürünlerinin hemen hemen hepsi formaldehit, paraben, tuz, sülfat gibi sentetik ya da kimyasal maddeler içerdiklerinden ötürü hem saç sağlığımız hem de kendi sağlığımız açısından oldukça tehlikelidirler. Hatta ve hatta içeriklerinde bulunan formaldehit, kimyasal manada zehirli gazlar kategorisinde yer aldığından kanserojen etki de taşımaktadır. Bu sebeplerden ötürü yanan saç uzar mı?sorusunun yanıtını aradığımız bu ürünler kendi sağlığımızda ve saç sağlığımızda geri dönüşümü olmayan problemlerle başbaşa bırakabilirler.

 

Gelin şimdi yanan saç uzar mı? sorusu sorulduğunda uzman dermatologların ve saç uzmanlarının tavsiye ettiği Liquid Keratin Yanan Saç Bakım Seti ürünlerine kısaca bir göz atalım. Liquid Keratin yanan saç bakım seti çok zorlu ürün testlerine sokulduktan sonra başarıyla Organik Sertifikası almaya hak kazanmıştır.

 

 

Dolayısıyla %100 doğal, bitkisel, saf, katkısız olduğunu kanıtlamıştır. %100 doğal olması itibariyle içeriğinde bulunan bitkiseller saçların özünü besleyerek tekrardan uzamasını sağlıyor. Eğer bu ürünü kullandığımız takdirde aradığımız yanan saç uzar mı? sorusunun yanıtı elbette uzar oluyor. Aynı zamanda hem ulusal hem de uluslararası alanlarda toplamda üç patente sahip olan Liquid Keratin yanan saç bakım seti ürünleri kullanıcılarına üçlü güvence veren saç bakım sektöründeki tek markadır.

En güzel saçlar sizlerin olsun…

İlgili Ürünler

%44YENİ

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti

299.95 TL 535.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır