200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Yağlı ve Kaşınan Saçlar

Yağlı ve Kaşınan Saçlar

Sık sık görülen saç problemlerinden biri de yağlı ve kaşınan saçlar olmakla birlikte bu problemlere çözüm aramak da çok zaman alıyor, hatta bazen Saçların yağlanmasının en büyük nedeni sebum maddesinin çok fazla salgılanmasıdır.

Sebum Maddesinin Salgılanmasının Artışına Neden Olan Faktörler;

 1. Stres sebum maddesinin artışına neden olabilir.Yağlı ve kaşınan saçlar
 2. Parkinson sebum maddesinin artışına sebep olur.
 3. Adrenal, testiküler, yumurtalık ve hipofiz rahatsızlıkları da sebum artışına neden olmaktadır.
 4. Yağlı saç tabakası.
 5. Saçları sık sık yıkamak.
 6. Saçları yıkarken şampuan yerine sabun tercih etmek.
 7. Sülfat ve tuz içeren kimyasal şampuanlar.

Tüm bu nedenler neticesinde sebum salgısı artış göstereceğinden saçlar yağlanacak ve yağlanan saçlar ise kaşınmaya başlayacaktır. Yağlı saçlara önlem alınmadığı takdirde ise saçlarda zamanla dökülmeattık, yağlı saçlara yeterince değinmişken, bir de kaşınan saçların nedenlerine değinelim.ler de gözlenecektir. Yağlı ve kaşınan saçlar başlığını

Kaşınan Saç Nedenleri;

 1. Seboreik Dermatit (Kepek)
 2. Enfeksiyon
 3. Enflamasyon
 4. Parazit istilası
 5. Otoimmün bozuklar
 6. Saç derisi akneleri
 7. Egzama, mantar, sedef, stres, anksiyete, güneş yanığı vs.

Yağlı ve kaşınan saçların sebeplerini yeterince irdeledik. Şimdi hem uzman herbalistlerin hem uzman dermatologların hem de saç uzmanlarının önerdiği Doğala Şampuana göz atalım.

Sarımsak yağı, çam terebentin yağı, hindistan cevizi yağı, papatya yağı gibi çok zengin içerikleri barındıran Doğala Şampuan saçlarınızı ve saç derinizi kısa sürede eski sağlığına kavuşturur.

Doğala Şampuan saç derisinde meydana gelen mikrobik yapılı hareketlenmelere son vererek saç derisi aknelerini ve yağlı saç derisi sendromlarını sonlandırır.

Zorlu ve güç aşamaları başarıyla geçerek Organik Sertifikası elde etmeye hak kazanan Doğala Şampuan, böylece hiçbir kimyasal madde içermediği gibi %100 doğal, saf, katkısız olduğunu da kanıtlamıştır.

Bununla birlikte ulusal ve uluslararası alanlarda toplamda üç patente sahip Doğala Şampuan kullanıcılarına üçlü güvence ve garanti vermektedir.

Yağlı ve kaşınan saçlar sizlerin de probleminizse yakın zamanda %100 bitkisel Doğala Şampuan tedarik ederek, saçlarınızdaki yağlanmaların ve kaşınmaların son bulduğunu gözlemleyebilirsiniz

.

Yağlanan ve Kepeklenen Saç Bakım Setine Ürünümüze Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim