200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

Yağlı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

Yağlı saçlar için şampuan önerileri içerisinde sıradan şampuan markalarının yağlı saçlar için ürettiği şampuanlar da elbette yer alıyor. Saç bakımında kimyasalların da kullanıldığı sıradan şampuanlara yer olmaması gerektiğini tüm uzmanlardan duyduk neredeyse.

Yalnızca yağlı saçlar için değil kuru saçlar için de kepek problemi için de saç dökülmesi için de hiçbir şekilde sıradan şampuanların herhangi bir türü kalıcı çözümler üretmez. Hatta saçtaki tek bir problemi onarırken bir yandan diğer problemleri tetikleyen çok yönlü olmayan sıradan şampuanlar da vardır.

Sıradan şampuanlar içerdiği silikon, tuz, sülfat gibi kimyasallar yüzünden saçı sertleştirir ve matlaştırır.  Yağlı saçlara bu kadar çabuk kuruymuş ve temizlenmiş hissi veren bu sıradan şampuanlar saçların bu hızlı değişime ayak uyduramamasından kaynaklı olarak saçta çok daha seri bir şekilde yağlanma hızını arttırır.

Köpürme reaksiyonunu sağlaması için sıradan şampuanlara eklenen bu tarz kimyasallar uzun vadede çok daha büyük problemlere de yol açabileceği gibi bu yağ dengesi sorununa da yol açarlar. yağlı saçlar için şampuan önerileri

Bu nedenle yağlı saçlar için şampuan önerileri içerisinden seçim yaparken içerisinde sülfat, tuz, silikon, paraben gibi kimyasallar bulundurmayan doğal şampuanlar seçmeye özen göstermelisiniz.

Yağlı saçlar için şampuan önerileri içerisinde yer edinen ve içeriği Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan “doğala şampuan” saçlarımızdaki yağ dengesini çok iyi sağlayacaktır. Keratin Şampuan kullanımı ile ne saçlarınız dökülme problemi yaşanacak kadar kuru olacak ne de saçlarınızda sürekli ağır ve yağlı bir his olacaktır. 

Saçlarınızın yağlılık ve kuruluk anlamında dengede ve sabit bir ayarda olması çoğu saç probleminin de oluşumunu engelleyecektir. Saç bakım ürünleri içerisinden de yine yağlı saçlar için şampuan önerileri tercihinde olduğu gibi doğal ve dengeli ola ürünler seçmek gereklidir.

Saçlarımızın çok sık yağlanması yağlı kepek ve saç egzaması gibi sorunların tetiklenmesine neden olur. Bununla sürekli olarak uğraşmayı da istemezsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim