Yağlanan Saç Bakım Seti
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Saçların çabuk yağlanması olarak bilinen sorun, aslında derinin yağlanmasıdır ve bu yağın saç tellerine dağılmasıdır. Derinin gereğinden fazla sebum üretmesiyle gerçekleşen bu problem, saçların yağlı gözükmesine sebep olur.
Ürün Kodu
KR3100
Adet
0,00 TL
415,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 415,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

Saçları sık yıkamak sebum salgısını daha da tetikleyeceğinden, çözüm yerine tam tersine yağlanmanın artmasına sebep olur. Yağlanan deri nefes alamaz olur ve sorunlar daha çok artar. Hatta saç dökülmesine de sebep olabilir. Çünkü aşırı yağlanma pitrosporium’un (yani mantar sayısının) artmasına sebep olur. Bu da kepeklenmeye ve egzamanın (seboreik dermatit) ortaya çıkmasına neden olur.
Bu nedenlerle aşırı yağlanmanın derhal erkenden önlenmesi önemlidir. Tetikleyici olduğu düşünülen sülfat ve tuz içeren kimyasal şampuanların derhal terk edilmesi gerekir.
Bu durumda, bir an önce, aşınan saç derisine uygulayacağınız bu muhteşem ürünlerle, saç deriniz eski sağlığına süratle kavuşur. Ve saç derinizin düzensiz çalışması sona ererek yağlanma kesilir.
Özellikle Organik Şampuan ile, deride meydana gelen mikrobik yapılı hareketlenmeler kontrol altına alınır. Etken ve besleyici özel yağlardan oluşan Keratin Dip Bakım Yağı ile de, saç deriniz güçlenerek bu sorunlar, kısa sürede kolaylıkla çözülür. Organik Keratin Şampuanıyla saçınız en nazik bir temizlemeye kavuşurken içeriğindeki bitkisel tabanlı katkılarla da beslenerek daha da güçlenecektir.
Gözenek açıcı iksir içeriğinde bulunan doğal mentol ile tıkalı deri nefes alarak  kan akışı hızlanır. Dip Bakım Yağı ile de deri altına ulaşarak köklü bir iyileşme süreci başlar. Kısa sürede derinizi kontrolü altına alır.
Ürünlerimizi set halinde ve kür olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

KULLANIMI:

 • Keratin Şampuanla saçınızı iki defa yıkayın. Havluyla kurutun.
 • Saç diplerine Gözenek Açıcı İksirden bolca sürün. İksir öncesinde hafifçe saç derinize masaj yapmanız daha iyi olur.
 • 15 dakika sonra, saçınızı hiç yıkamadan, üzerine Keratin Dip Bakım Yağını saç derinize yedirerek sürün ve bir streçe sararak sabaha kadar mümkünse bekletin. Daha uzun süre saçta kalmasında hiçbir sorun yoktur.
 • Sabahleyin şampuanla bir kere yıkayın. Ve saçınızı havluyla kurutun. İsteyen, maske veya krem kullanabilir. 
 • Bu işlemi haftada iki defa yapınız. Şampuanınızı hergün kullanabilirsiniz.
 • Doğala Saç Derisi Bakım Şampuanınızı, haftada iki defa kullanınız. Daha sık kullanmanızda bir sakınca yoktur. 
 • İsteğe göre, işlem sonunda maske veya kreminizi kullanabilirsiniz. 
 • Emel Demirpençe, 10 Ağustos 2017 22:52:02
  Kalite
  Fiyat

  Saçlarımda aşırı yağlanma vardı. Her gün duş alıyordum ve öğrendim ki sürekli duş almak saça zarar veriyor. Saçlarımda kırıklar baş gösterdi yağlanma iyice arttı. Ne yapsam diye düşünürken bu setinizle karşılaştım ve hiç düşünmeden aldım. Çünkü piyasa da doğru düzgün yağlanma seti yok. Kullanıyorum hala seti ve saçlarımdaki yağ oranını dengeye soktu. Hastahaneye gidiyordum. Doktorum bile fark etti ve ürünü kullanmaya devam etmemi söyledi. Çok teşekkür ediyorum :)

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png