KERATİN BAKIM SETİ

Sürekli değişen saç modası karşısında, hepimiz yeni modelleri saçımızda denemek isteriz. Bunun için çok sert ve riskli işlemleri de göze alırız. Ne var ki, bir çoğumuzun saçları buna dayanmaz ve yıpranır. Saçlarımızda incelmeler, kırıklar ve kopmalar başlar, şekil veremez bir hale gelir.

Hem yeni saç modasını kendimizde uygulamak, hem saçlarımızı yıpranmaktan korumak çok isteriz. Hatta yıpranmış saçımızı kestirmeden kısaltmadan bir an önceonarmak isteriz.

Bu bakımdan iyi bir ''keratin bakım seti'' bulmak zorundayız. Çünkü normal saç bakımları, sürekli işlem gören saçlarda pek fazla koruyucu ve onarıcı olmazlar. Tam ve kesin bir koruma ve bakım için, mutlaka katkısız keratin yüklemek zorundayız.

Keratin bakım seti'nin ilk ayağını, saf keratin serum yüklemesi oluşturmalıdır. Diğer bakımlar yüzeysel kalacaktır ve saçınızı temelden onaramayacaktır. Çünkü sadece keratin proteinleri, saçın derinliklerine inme özelliğiyle en temel bakımı yaparlar. Adeta saçın alt yapısını veya ana yapısını onarırlar.

Keratin bakım seti, saçınızı tedavi ettikten sonra, belli aralıklarla saçınızı keratin bakımıyla sürekli kontrol altında tutmanız yararınıza olacaktır. Keratinle güçlenen saçlarınız işlemlere karşı sizin daha özgür olmanızı sağlayacaktır.

Keratin saç bakım seti'nin önemli ayağını keratin serum oluşturur. Keratin serumunun direk saça yüklenmesiyle tedavi başlar ve diğer keratin maske ve keratin krem ile de tamamlanmış olur.

Şayet saçınızda hızlı uzama isteniyorsa ve yoğun saç dökülmesi varsa, keratin dip bakım seti ile saçınıza ciddi bir saç bakım yapmanız şarttır. Özellikle keratin iksir gözenek açıcı ile saç derinize nefes aldırın.

Kategori İçerikleri

  • 1
Görüntülenen 1 - 15, Toplam 15
destek.png