Titanyumlu Keratin Bakım Seti

Ürün Kodu: KR51002

Marka: Liquid Keratin

Titanyumlu Keratin Bakım Seti​ 

 

Titanyumlu Keratin Bakım Seti, 4 fazlı özel yöntemle saça yoğun bir bakım yapar. Düzenli kullanıldığı zaman saçı komple etkisi altına alarak güçsüz, zayıf, cansız, açılarak seyrekleşen ve uzaması yavaşlamış saçlarda olumlu sonuçlar verir.

Titanyumlu Keratin Bakım Seti yoğun saç dökülmelerini de azaltmaya yardımcı olur. Genetiksel, mevsimsel, dönemsel, erkek tipi dökülme, açılma, yıpranma, stres, doğum, hastalık ve diğer saç dökülmesi dönemlerinde kullanılması önemle tavsiye edilir.

Organik ve doğal içerikler sayesinde yan etki oluşturmaz, ürünlerin kullanımı bittikten sonra dökülme yapmaz, sürekli kullanım gerektirmez. 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özelliklerini daha detaylı incelemek için bu sayfanın alt kısma bakınız.

504.00 TL 234.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Titanyumlu Keratin Bakım Seti Saça Nasıl Etki Eder?

 

Dört fazlı yöntemle saç bakımı yapar. Birincisi, titanyum iğne uçlu ürün sayesinde saç derisine uyarı yöntemiyle ikincisi saç diplerine ve saç derisine masaj yaparak hareketlilik kazandıran bir sistemdir.

Ayrıca gözenek açıcı keratin elixir sıvı yöntem uygulamasıyla tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak saçların ve saç derisinin hareketlenmesine etki eder. Sonrasında kullanılan Keratin Dip Bakım Yağı ile de saç derisini besleyerek ve etikili bir bakıma alarak saçların daha canlı, daha parlak ve daha güçlü olmasına yardımcı olur.

Böylece saçlar bir yandan uyarı ve masaj yönetmiyle, bir yandan gözeneklerin açılması ve diğer bir yönden de saçların beslenmesiyle aynı anda 4 yöntemle etikili bir bakıma alınır. 

 

Titanyumlu Keratin Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

 

a- Arındırıcı özellikli Keratin Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

b- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yapın.

c- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

d- Keratin Dip Bakım Yağından (gold şişe) 10-15 pompa, Gözenek Açıcının üzerine ve saç diplerinize sürün, saça iyice yedirin. En az 6 saat bekletin. İsteğe göre birkaç gün bekleyebilir.

e- Şampuanla saçınızı yıkayın. İşlemi bitirin.

f- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanmaya özen gösterin.

Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanmayı gerektirmez.

Zor taranan, kuru, mat ve sert saçlarda Liquid Keratin Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Titanyum Ürün Kullanımı:

 

a- Titanyum ürününüzü set uygulaması dışındaki günlerde kullanınız.

b- Haftada 5 gün, kuru saça uygulayın

c- Uygulama günlerinde yukarıdan aşağıya doğru sadece 5 dakika hafifçe masaj yaparak uygulayın.

d- Canınızı acıtmayacak şekilde fazla bastırmadan kullanmaya özen gösterin.

e- Titanyum ürünümüzü ara vermeden en az 6 ay düzenli kullanmaya özen gösterin.

f- İstenilen olumlu sonucu aldıktan sonra ürün kullanımını azaltabilirsiniz.

*Ürün kişiye özeldir başka kişiler tarafından kullanılmaması gerekmektedir.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

 

Köpük bir temizleyici değildir. Ayrıca köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Titanyumlu Keratin Bakım Seti Ürünleri;

 

  • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan (350ML)
  • Gözenek Açıcı Keratin İksir (50MLl)
  • Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
  • 540 İğneli Saç Çıkaran Titanyum GRT

TOPLAM GRAMAJ (450ML)

 

Titanyumlu Keratin Bakım Seti İçeriği ;

 

Arındırıcı Şampuan içeriği:  (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

 

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği : Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

 

Keratin Dip Bakım Yağı İçeriği :

Keratin yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı, Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistancevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
selma f.puan
24 Nisan 2019
Dökülen saçlar için sülfatsız şampuan kullanıyorduk eşime almıştım. Dökülme durdu Bu şampuandan sipariş verecekken bu ürünlerine denk geldim. Sipariş verdim bakalım. dökülmesi için zaten ürünlerini

Mahir Şimşirpuan
12 Nisan 2019
Salı akşamı söyledim perşembe günü teslim edildi teslim hızı ve şekline hayran oldum, şimdi de kullandım yüzde yüz doğal olduğunu ilk kullanımda anlayabilirsiniz teşekkür ederim www.keratinbakim.com

perihan c.puan
11 Nisan 2019
yaşından dolayı annemin saçlarında dökülme vardı. ona hediye olarak saç çıkaran titanyumlu keratin bakım setinden aldım.daha 1 hafta oldu oldu alalı saç çıkarma durum başlamadı ama dökülme azaldı ve bir güçlülük var

adnan kulpuan
04 Nisan 2019
Saçlarına ne zamandır çözüm arıyordu babam.Hediye olarak saç çıkaran keratin ürününden aldım.Kullandı 1 ay falan.kaç yıldır uzamayan saçlar şuan hareketlendi biraz.

çağlar gençpuan
04 Nisan 2019
22 yaşındayım saçlarım hızla dökülmeye başladı. Yaşlı teyzeler bilir diye çam terebentin yağı falan getirttim izmirden genede durmadı. napıcam napıcam derken saç çıkaran ilaç kullan dedi bir arkadaşım.Çözümü burada buldum saç çıkaran keratin seti sayesinde saçlarım çıkmaya başladı.

çağlar gençpuan
04 Nisan 2019
22 yaşındayım saçlarım hızla dökülmeye başladı. Yaşlı teyzeler bilir diye çam terebentin yağı falan getirttim izmirden genede durmadı. napıcam napıcam derken saç çıkaran ilaç kullan dedi bir arkadaşım.Çözümü burada buldum saç çıkaran keratin seti sayesinde saçlarım çıkmaya başladı.

aysel gönenpuan
15 Mart 2019
tavsiye üzerine inanmayarak aldım ama şuan saç dökülmesine dair hiç bişey yok

mehmet apaydınpuan
15 Mart 2019
saç dökülmesini enterasan bir şekilde durdurdu.bu kadar etkili olacağını sanmıyordum

Elçin Beylipuan
08 Aralık 2018
Saçlarımda erkek tipi dökülme oluyordu busayesinde saçlarım kendine gelmeye başladı diplere elimi attığımda saç gelmiyor artık titanyum üründen de çok memnun kaldım masaj etkisi çok iyi geliyor bana.

Elif Yazganpuan
06 Kasım 2018
Paranoyak biri olarak açıkcası tedirgin olarak satın aldım acaba kazıklarlar mı diye ve watsaptan cok darladım hatta firmayı secelesine kadar arastırdım 5 kasımda sipariş vermiştim 7 kasımda ofise geldi kutusunu patlayan ambalajla sarmışlar açıkcası etkilendim kutusu mat siyah ve çok lüks duruyor içini açıncada yağların falanda güzel muhafaza edilmiş şekiklde ayrıca titanyum olan o şeyde kendı plastik kutusundaydı açıkcası ilk izlenim önemlidir ve ben etkilendim ama daha kullanmadım kullandıktan sonra buraya tekrar yorumu bırakıcam ezik biyer değil ambalajı görünce anlarsınız.

Neriman Saygınpuan
18 Ekim 2018
Ürünleri yarısına kadar kullandım ve saçlarımda dökülme durdu diyebilirim verdiğim paraya değdi çok teşekkür ederim yardımlarınız için ve tabi ki tüm sorduğum sorulara bu kadar sabırla ve nazik cevaplar verdiniz aynı soruları sorduğum halde ürünü aldıktan sonra bile hep yardımcı olduğunuz için.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır