guvenli_alisveris.jpg

Keratin Bakımı Nedir?

Keratin bir proteindir. Saçlarımızın %72'si keratin proteinlerinden oluşur. Yoğun işlemler sonucu, bu proteinler zarar görerek, saçlarda yanma ve yıpranmalar oluşur. Tüm hasarlı saçlar için, iki çeşit keratin bakım yöntemi vardır. Bunlardan biri, yüksek ısı ve kimyasal katkı içeren ürünlerle yapılan keratin bakımı'dır. Kaçınılması gereken bir yöntemdir. Aksi halde uzun vadede saçı daha da yıpratabilirler. Zaten kalıcı özellikleri yoktur. Kısa sürede etkisini kaybederler. İkincisi ise, doğal keratin yükleme sistemidir. Bu yöntemde saf keratin proteinleri, saçın hasarlı noktalarına hızla nüfuz ederek, adeta kemik gibi kaynar ve saçı anında onarır.Devamını Göster

Liquid Keratin aynı zamanda, saç yüzeyinde incecik bir film şeridi oluşturarak saçları daha kalın, daha güçlü, pürüzsüz ve parlak yapar. Hem işlemlere karşı saçı kalkan gibi korumaya alır. Röfleden, permadan, boyadan veya düzleştiriciden yıpranan, çabuk kopan, kuru saçları yeniden yapılandırır. Kabaran, sert ve kuru saçları yatıştırır, kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar.

Evde Keratin Bakım Nasıl Yapılır? Oldukça kolaydır, herkes evinde tek başına rahatlıkla yapabilir. Önce saçınızı Liquid Keratin Şampuan'la ve sıcak suyla iki defa yıkayın ve havluyla kurutun. Liquid Keratin Serum’u, boya yapar gibi tüm saça yedirerek sürün. Bir gece bekletin. Sabahleyin ılık suyla durulayın. Nemli saça Liquid Keratin Maske uygulayın. 10 dakika sonra durulayın. Yine nemli saça, Saçta Kalan Liquid Keratin Kremi sürün, durulamadan işlemi sonlandırın. Yıpranan saçların yeniden yapılanarak, nasıl güzelleştiğini anında görün.

Hızlı Uzatan ve Dökülme Önleyen Keratin Dip Bakım Seti: Hem erkek hem de kadınlarda çok etkilidir. Doğal bir formüle sahiptir. Organik içerikli şampuanla saçı besler.

Tıkalı saç gözeneklerini Keratin İksir ile açarak, Keratin Yağının derinin alt tabakasına inmesini sağlar. Keratin Dip Bakım Yağıyla da saç köklerini besleyerek güçlendirir. Liquid Keratin bir damla dahi zararlı kimyasal katkı ve Formealdehit içermez. Saçınıza ve cildinize zarar vermez. Yıkandığında etkisini kaybetmez. Zarar gören saç bağlarını katkısız keratin'lerle onararak saçınıza doğal bir saç botoksu yapar.

Kullanımı: Liquid Keratin Şampuan’la saçınızı yıkayın ve havluyla kurutun. Gözenek Açıcı Keratin İksirden direk saç derinize sürün. 15 dakika bekletin. Yıkamadan üzerine Keratin Dip Bakım Yağı uygulayın ve sabaha kadar bekletin. Liquid Keratin Şampuan'la saçınızı yıkayın. 2-3 hafta sonunda, saçlarınızdaki değişimi gözlerinizle görün. Devamını Gizle

Doğal Keratin Ürünleri

destek.png