Saf Keratin Yağı Aktarda Bulunur Mu?

SAF KERATİN YAĞI VE AKTAR

 

Yıpranmış saç yapısını tedavi eden saf keratin yağı, onarıcı özelliğe sahip çok güçlü ve harikulade bir proteindir. Saf keratin yağı, Hindistan cevizi özü ile birlikte özel bir formül sayesinde yeni bir yapıya kavuşarak keratin saç bakım yağı olarak problemli saçlar da çok güçlü bir bakım gerçekleştirir. Saf keratin yağı aktarlarda bulunur fakat her aktar saf keratin yağını bulamayabilir. Saf keratin yağı pahalı olduğu için keratin üretimini yapan firmalar bu yağı çoğaltmak amacıyla içerisine formaldehit, paraben, silikon ve benzeri kimyasal maddeler eklenebilmektedir. Aktarlarda saf keratin yağı üreten bu firmalardan toptan almaktadır.

 

 

 

 

 

Kullandığınız saf keratin yağı saçlarınızı düzleştirmez. Saf keratin yağında kimyasal maddeler yoktur. Tamamen doğal ve katkısızdır. Aktarlarda bulunan keratin yağı kimyasal ve kanserojen maddeler içerebilir. Saf Keratin Yağı içeriğindeki doğal yağlar, vitaminler, doğal yağ asitleri ile saçlarınızı korur, güçlendirir ve canlı bir hale getirir. Aktarlardaki keratin yağı ise geçici olarak parlaklık kazandırır fakat ileriki aşamalarda saçlarınızı yıpratır. Saf Keratin Yağı saçlarınızı kaplamaz ve sıvı olarak kullanılır. Suyla yıkadığınız zaman saçınızdan akmaz. Aktarlardaki keratin yağı saçlarınızı kaplar ve nefes almasını engeller.

 

 

 

 

 

Bu bakımdan saf keratin yağı aktarlarda biraz risklidir. Bunun yerine tamamen doğal olduğuna emin olduğunuz saf keratin üretimi yapan ürünleri tercih edin.  Tercih edebileceğiniz ürünlerin arasında piyasada yer alan ve tamamen doğal, katkısız ve saf keratinden üretilen Liquid Saf Keratin Yağı kullanan her insan bu ürünü tavsiye etmektedir. Liquid Saf Keratin Yağı, Türk ve Uluslararası patente sahip bir üründür. Tüm laboratuar testlerinden geçerek Organic Sertifikasını almaya hak kazanan Liquid Saf Keratin Serum Spreyini kullanmak saçınız için en doğru tercih olacaktır

 

 

 

 

 

Saf Keratin Yağı Nasıl Kullanılır?

 

Saf Keratin Yağını uygulamadan önce saçınızı şampuanla 2 defa yıkayın (Varsa Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın) ve havluyla kurutun. Saçlarınızın nemli kalması ürün etkinliğini etkilemez. Liquid Keratin Bakımını saç diplerine değmeyecek şekilde tüm saçınıza boya yapar gibi sürün. Bu işlemi geceden yaparsanız sabaha kadar saçınızı açıkta bekletin. Sabah saçlarınızı sadece ılık suyla yıkayın. İsteğe göre saçınıza şekil vererek işlemi sonlandırın.

 

 

 

 

 

Saf keratin yağı bakımını 10 günde bir tekrar etmeniz yeterli olacaktır. Saçlarınız her seansta adım adım toparlanacaktır. Aşırı yıpranmış veya yanmış saçlarda saf keratin yağını uygularken sabırlı olmalısınız ve ihtiyaç halinde 2. kutu ile ek seans yapıp 10 günde bir uygulamaya ara vermeden devam etmelisiniz. Saf keratin yağını kaç seans uygulayacağınız saçınızın yıpranma ve yanma durumuna bağlıdır.

 

İlgili Ürünler

 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Seti
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum (20 ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Keratin Serum Seti - İntense - Yoğun Keratin
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml) x3
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml) x2
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Seti (6x20ml)
 • Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır