Saf Keratin Serum (20 ml)
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Keratin 3'lü Serum Seti ile aynı üründür. Test etmek isteyenler için tekli olarak satılmaktadır. Renklendirme,röfle, perma veya düzleştirme gibi işlemlerden zarar gören saçı yeniden yapılandırır. Yanan, yıpranan, kırılan, mat, kuru ve sert saçları onaran, zor taranan saçları pürüzsüzleştiren çok güçlü bir etkiye sahiptir. Bu Saf keratin serum, içeriğindeki proteinler yardımıyla saçın hasarlı en derin noktalarına nüfuz ederek, kemik gibi kaynar. Saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlar. Saç pullarındaki deformeyi anında izale eder. Saçı yeniden doğal sağlığına kavuşturur. Kimyasal ve sentetik içermediğinden, katkısız keratin kullanıldığından dolayı, hamileler ve çocuklar da rahatlıkla kullanabilirler. Cilde ve vücüda yan etki yapmaz. Yıkandığında saçtaki etkisini kaybetmez.
Ürün Kodu
KR700
Adet
0,00 TL
80,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 80,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

Keratin 3'lü Serum Seti ile aynı üründür. Test etmek isteyenler için tekli olarak satılmaktadır. Renklendirme,röfle, perma veya düzleştirme gibi işlemlerden zarar gören saçı yeniden yapılandırır. Yanan, yıpranan, kırılan, mat, kuru ve sert saçları onaran, zor taranan saçları pürüzsüzleştiren çok güçlü bir etkiye sahiptir.  
Bu Saf keratin serum, içeriğindeki proteinler yardımıyla saçın hasarlı en derin noktalarına nüfuz ederek, kemik gibi kaynar.  Saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlar. Saç pullarındaki deformeyi anında izale eder. Saçı yeniden doğal sağlığına kavuşturur. Kimyasal ve sentetik içermediğinden, katkısız keratin kullanıldığından dolayı, hamileler ve çocuklar da rahatlıkla kullanabilirler. Cilde ve vücüda yan etki yapmaz.  Yıkandığında saçtaki etkisini kaybetmez. 

 • Sıcak işlemlerden aşınan saç yüzeyindeki  Protein-Lipid bariyerini pürüzsüzleştirir. Saçları parlak gösterir ve taramayı kolaylaştırır.
 • Nem oranını yükseltir, esneklik kazandırır ve kopmaları önler.
 • Saçtaki canlılığı, ışıltıyı arttırır.
 • Sülfat, klor, tuz, toz, güneş ve radyasyon gibi zararlı tüm dış etkenlerden korur.
 • Sıcak fön ve kimyasal işlemlere karşı saçın direncini yükseltir.
 • Çabuk kırılan saçlardaki koparak dökülmeleri önler.
 • İnce telli saçlara hacim kazandırır. İncelmesine engel olur. 
 • Boya ve röflenin saçı yıpratmasına izin vermez, var olan yıpranmayı anında onarır.
 • Likid keratin serum sayesinde saçınıza en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz. 

Saf Keratin Serum Kullanımı :

 1. (Mümkünse Liquid Keratin) Şampuanla ve sıcak suyla saçınızı 2 defa yıkayın.
 2. Saçınızı 2. yıkamada 3 dakika bekletin ve durulayın. (Saç kremi, maske  kullanmayın.)
 3. Havlu ile saçınızı iyice kurutun. Seyrek dişli tarakla hafifçe tarayın. Saçınız hafif nemli ya da kuru da olabilir.
 4. Liquid Keratin Serum'u temiz bir kaba boşaltın.
 5. Özellikle yıpranmış bölgelere (saç dipleri hariç) parmaklarınızla veya fırça yardımı ile masaj yaparak saça yedirin. (sprey şişe içine katarak da kullanabilirsiniz.)
 6. Saçınızı açık olarak 5-10 saat bekletin. Daha uzun süre beklemesinde zarar olmaz. (Ilık fönle ara sıra kurutarak süreyi 60 dakikaya kadar düşürebilirsiniz.)
 7. Ilık su ile durulayın. Devamında varsa özellikle Liquid Keratin Maske kullanın ve 10 dk sonra durulayın. Saçlarınızın daha ilk uygulamada nasıl güçlendiğini ve parlak bir görünüm aldığını görün.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png