200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saçları Gürleştirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Saçları Gürleştirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Saçlarında seyrelme problemi olan kişilerin merak ettiği ve sürekli araştırdığı konuların başında saçları gürleştirmek için ne yapmalıyız sorusu gelir. Saçları gürleştirmek için saça dipten ve uçtan bakım yapılarak saç dökülmeleri azaltılmalıdır.

 Bunun yanında şampuan artıkları ve kullanılan bakım ürünlerinde ki silikondan kaynaklı saç derisinde tıkanan gözenekleri açmak ve saç gürleştirmek için yapılması gereken bir işlemdir.

Gözenekler açıldığında yeni saçların çıkması kolaylaşır ve saç daha gür ve hacimli gözükebilir. Liquid Keratin – Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti seyrek yada yapılan işlemlerden dolayı incelmiş ve sönük duran saçların gürleşmesi için uygulanabilecek bir settir.

Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti içerisinde yer alan diğer ürünlerden farklı günlerde kullanılması gereken Titanium Hair Growth bir çeşit saç için kullanımı uygun dermaroller olup saç diplerinde ki kan dolaşımını hızlandırır ve saç köklerinin aktifleşmesini sağlar. Bu da küsen sağlıklı saç köklerinden yeni saçların çıkması için etkili bir yöntemdir.

 

saçları gürleştirmek için ne yapmalıyız

Set içinde bulunan Gözenek Açıcı İksir ise saç derisine uygulandığında tıkanan gözeneklerin açılmasını sağlar. Ardından saçları gürleştirmek için uygulanan dip bakım yağı ise tamamen doğal içerikli olup, açılan gözeneklerden saç derisine nüfuz eder ve yeni çıkan saçların daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.

Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağının içeriğinde saf keratin proteinleri bulunur bu da saçın daha güçlü ve sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlar.

Liquid Keratin – Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti,  saçları gürleştirmek için ne yapmalıyız sorusunun cevabı niteliğindedir. Set içerisinde ki her bir ürün saçlarında seyrelmeler görülen kişiler için özel olarak hazırlanmış ve dökülme problemini kolaylıkla ortadan kaldıran işlemlerdir.

Saçın yapısı çok mucizevi olup, herhangi bir ürünle sıfırdan üretmek mümkün değildir. Çoğu zaman saçlarında seyrelme ve dökülme görülen kişilerin saç kökleri henüz ölmemiş olur.

Ancak kullanılan zararlı kimyasallarla dolu ürünler (şampuan, krem, maske vb.), dökülen saçın ardından açılan gözenekleri tıkar böylece saçta seyrelmeler ve bölgesel olarak açılmalar gözlemlenir.

Saçları gürleştirmek için ne yapmalıyız diye merak edenler Liquid Keratin – Titanyumlu Keratin Saç Bakım Seti kullanarak saç ve saç diplerinin bakımını yapabilir ve saçların gürleşmesi sağlanabilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim