Saç Uzatma Seti
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Yavaş Uzayan veya Dökülen Saçları, hem köklerden hem uçlardan etkisi altına alarak saçları hızlı uzatan Türkiyenin İlk Garantili Keratin Setidir. Kullanım ve garanti şartlarına uyulduğunda mutlaka olumlu sonuçlar verir. Aksi halde sonuç vermezse ücret iadesi yapılır.
Ürün Kodu
KR1100
Adet
0,00 TL
475,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 475,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
 • Erkek ve kadınlarda yoğun dökülen, yavaş uzayan ve kırık saçlarda 15 gün içinde etki etmeye başlar. Özellikle mevsimsel, dönemsel ve diğer sebeplerden oluşan problemlerde kullanılır.
 • İçeriklerde asla Formaldehit vb zararlı kimyasal katkı bulunmaz, slikon, paraben içermez, saça zarar vermez. Ürünleri ve içeriklerini daha detaylı incelemek için kendi sayfalarına bakabilirsiniz.

HIZLI UZATAN SET NASIL ETKİ EDER?
%100 doğal formülü sayesinde en yüksek ve en kalıcı etkiye sahiptir.
Yeni geliştirilen Gözenek Açıcı İksir, saç derisi gözeneklerini açmasıyla, saç derisine nefes aldırır, daha çok oksijenle teması sağlanır, kan dolaşımı artar.
İksir serum, deta bir asansör görevi görerek, hem kendi içeriğinde bulunan E ve  B vitaminli aktifleri ve bitkisel katkıları saç derisinin alt tabakalarına kadar ulaştırır.
Keratin Dip Bakım Yağının, derinin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını ve saçı daha çok beslemesini sağlar. Verimliliği maksimum seviyeye taşır.
Mentol sayesinde, saç köklerinde uyuşmuş saç foliküllerini uyararak hareketlenmesine yardımcı olur. Bilimsel olarak son 6 ayda dökülen ve daha ölmeyen saçların yeniden daha hızlı çıkmasına yardımcı olur.

LIQUID KERATIN FARKI NEDİR?
Türkiyenin ilk Organik Şampuana sahip Hızlı uzatma setidir. Organik Şampuan sayesinde kat kat hızlı uzama etkisi elde edilir.
Diğer yöntemlerde, faydalı yağlar, saç derisinin 1. katmanında kalırlarken, Gözenek açıcı sayesinde bu yağlar derinin en alt tabakalarına kadar ulaşabilmektedir.
Bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez.
Kullanımı sona erdiğinde veya bırakıldığında dökülme yapmayan özelliğe sahiptir.

 • Kür halinde kullanılmalıdır.
 • Bebe saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçın hızlı uzamasına destek olur.
 • İçeriğindeki Keratin ve Argan yağları cilt üzerindeki kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
 • B vitamini içeren formülü sayesinde kafa derisinde hızlı yapılanmayı sağlar.
 • Bu Keratin Dip Bakım Seti,  sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz.

Keratin Dip Bakım Seti Ürünleri

 1. Liquid Keratin Şampuan ( 400 ml )
 2. Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı Tonik) ( 50 ml )
 3. Liquid Keratin Dip Bakım Yağı ( 50 )
 4. Keratin Serum (Sprey Şişe - 50ml)   olmak üzere toplam 4 adet üründen oluşmaktadır.  

Keratin Dip Bakım Seti Kullanımı

 1. Liquid Keratin Şampuanla ve sıcak suyla saçınızı 2 defa yıkayın, saç kurutma makinesi kullanmadan, havluyla iyice kurutun.  
 2. Ense köklerinize 3 dakika sert masaj yapın ve kan devir-daimini hızlandırın.
 3. Liquid Keratin Gözenek Açıcıdan  saç diplerine bolca uygulayın, 15 dakika bekletin ve yıkamayın.
 4. Liquid Keratin Dip Bakım Yağı'nızı, Gözenek açıcının üzerine ve saç diplerinize sürün. 
 5. Keratin Sprey Serum'unuzu saç uçlarından başlayarak, saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere bolca sürün ve saça yedirin, 
 6. Saç uç ve boylarının kurumasını bekleyin, 10 dakikada bir ılık fönle kurutma yapabilirsiniz.
 7. Saç uçları ve boyları kuruyunca, başınızı varsa bir sitreçe sarmanız ve sabaha kadar (5-10 saat) bekletmeniz faydayı arttıracaktır..
 8. Sabahleyin Liquid Keratin Şampuan ile saçınızı bir kez yıkayın. İşlemi bitirin. (Saç tarama zorluğu varsa, krem ya da maske kullanabilirsiniz.)

Bu işlemi haftada 2 defa tekrar edin. Keratin Sprey Uygulamasını Dip Bakım Setinden bağımsız olarak, ayrı bir günde de kullanabilirsiniz. 

Keratin dip bakım yağı size 4  hafta yeterli gelirken, diğer ürünlerimizi 2-3 ay kadar kullanabilirsiniz. Şampuanı hergün kullanabilirsiniz. Bu Keratin Setini, ömür boyu kullanmak zorunda değilsiniz. Yan etki ve dökülme yapmaz ve tamamen doğaldır.

 • Eda Gündoğan, 10 Ağustos 2017 22:43:15
  Kalite
  Fiyat

  Saçlarımın hızlı uzamasını istiyordum çünkü yaşadığım bir olay sonucu kısacık kesmiştim. Bu seti aldım ve saç uzama hızını baya bir artırdığını fark ettim. Bunun yanı sıra saçları besleyip güçlendirmesi de cabası. Keratin yağı özellikle çok hoşuma gitti

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png