Saç Kırıkları İçin Onarıcı Saç Bakım Seti
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Bölgesel olan saç uçlarındaki kırıkları gideren sete ek olarak, özellikle doğal saçlarda meydana gelen kırıkları gidermek için üç fazlı bir onarım sunar. Saç tellerindeki kırıkları keratin serum ile komple onarırken, aynı zamanda saç diplerine de besleme yaparak yeni gelen saçlara besleme ve nem sağlayarak kırılarak gelmesine mani olur. Keratin yağı ile de, güneş, hava, deniz, klor, fön, maşa vb dış etkenli her türlü zararlara karşı yüksek koruma sağlar. Böylece saçlar hem uçlardan hem diplerden üç fazlı uygulama ile kontrol altına alınır. Kırıklara fırsat tanınmaz. Liquid Keratin bu fonksiyonuyla Türkiyede bir ilke imza atıyor. Saçlarını ‘’kestirmekten başka çare yok’’ diyenleri mahçup ediyor. Müşterilerine kesin memnuniyet verirken, saçlara kırıksız bir görünüm kazandırıyor, kopmalara geçit vermiyor. Saçlar daha hızlı uzuyor. Aynı anda saçlar daha parlak, daha yumuşak ipeksi bir hal alıyor.
Ürün Kodu
KR3700
Adet
0,00 TL
549,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 549,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

Keratin serumların tüketilmesinden sonra kullanılan kerain yağı, saç yıkamasından sonra nemli saça birkaç damla uygulanarak en yüksek oranda besleme ve nem yükleme yaparak saçın konforunu yükseltir. Saçı işlemlere karşı korurken, saça yumuşaklık ve parlaklık verir. Doğal saçlarda ve işlem gören saçlarda her ikisinde de kullanılır. 

Saç Kırıkları İçin Onarıcı Saç Bakım Seti Ürünleri

 1. Organik Keratin Şampuanı 400 ml
 2. Keratin 3 lü serum seti 60 ml
 3. Keratin Dip Bakım Yağı 50 ml
 4. Keratin Yağı 50 ml

KULLANIMI:

 • Şampuanla saçlar iki defa yıkanır ve havluyla iyice kurutulur.
 • Nemli ya da kuru saç uçlarına ve boylarına, dipler hariç heryerine keratin serumlar sürülerek yedirilir.
 • Keratin Dip Bakım Yağı saç derisine sürerek yedirilir. Beş on saat ya da sabaha kadar tam kuruyana kadar bekletilir.
 • Sabahleyin ılık suyla bir defa durulanır. Havluyla kurutulur. İşlem sonlandırılır.
 • Bu işlemi haftada iki defa tekrarlayın.
 • Gri Şişedeki Keratin Yağınızı, keratin serum bakımı tamamen bitene kadar kullanmayın. Bitiikten sonra, her saç yıkamadan sonra, nemli olan saç uç ve boylarına avucunuzda dağıttığınız birkaç damla keratin yağını hafif hafif sürün. Saçlarınızın ne kadar yumuşak ve yapılanmış olduğunu siz de görün.
 • Nilay Karasu, 10 Ağustos 2017 22:55:12
  Kalite
  Fiyat

  Saç uçlarımdaki kırıkları bile tedavi etti. Eskiden olsa hemen keserdim saçlarımı kırık çok büyük bir sorun ama bu seti aldıktan sonra artık kırıkların ve hatta saç uçlarındaki kırıklarında tedavisi olduğu için çok mutluyum :)

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png