200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saç Keratin Bakımı Setlerimiz

Saç Keratin Bakımı Setlerimiz

Keratin bakımında üç ana setimiz bulunmaktadır;

1 - Keratin Dökülme Seti

2 - Keratin Hızlı Saç Uzatma Seti

3 - Yıpranan Saçlar İçin Keratin Bakım Seti ve içeriği çok daha zengin olan Mega Keratin Seti seçenekleriyle saç bakımının önemli üç setini görürüz.

Ürünlerimiz;

Garantili şekilde saçta dökülme hızını azaltır önler, tüm saç tiplerinde dökülmeyi önler ve sağlıksız kuru görünümleri engelleyip saçı besler.

Keratin bir çeşit proteindir ve saçlarımızın %72 'si keratin proteinlerinden meydana gelir.

Saç Keratin Bakımı Yapmanın Faydaları

Uzun süreli işlemler bu proteinlerin zarar görmesine neden olur. Ve sonunda saçlarda yanmaya kokmaya kadar giden kötü sonuçlar doğurur.Yüksek ısıdan fazla kimyasal dan uzak durmak ve saçlarımıza hiçbir katkı maddesi kullanmadan şekil ve renk değişikliği yapmak mümkün olmadığı için bu maddelerin zararlarından korumaya yönelik bir yöntem gerekiyor.

Bu noktada da devreye Liquid Keratin saç bakımı giriyor. Balyaj, gölge, röfle, perma gibi saçın kimyasını değiştiren işlemler saçı maalesef sağlıksız duruma getiriyor. Gözenek açıcı keratin iksir saç derimize direk sürdükten 15 dakika beklemeliyiz, yıkama işlemi yapmadan önce dip bakım yağını uygulayıp sabaha kadar beklemeliyiz daha sonra Liquid keratin şampuanla saçınızı yıkayıp 2 - 3 hafta sonunda saçlarımızdaki değişiklik ve sağlıklı şahit olabilirsiniz.

Boyama işlemlerinden yıpranan saçlarınız için özel keratin bakım seti sizleri bekliyor.

Saç Keratin Bakımı Setlerimiz

Saçların Özel Görünümü İçin

Devamlı uzayan saç diplerim yüzden dolayı boya işlemi sürekli olarak dipten uygulandığı için saçlarımızda ve kafa derinizde aşırı hassasiyet kuruluk ve derilerde dökülme görülür. Bunları tamamen ortadan kaldırmak için Keratin Bakım Ürünlerimize göz atmanızı öneririz. Boyalardan yıpranmış, lastik gibi görünen çabuk  kopan saçlardan garantili ürünlerimiz sayesinde kurtulabilirsiniz. Saçın her yerine uygulanan boyanın aynı renk performansını göstermemesi en büyük sorunlardan biridir. Keratin bakımı, her türlü saç ve soruna uygun şekilde ayarlanmış setlerle sizlere kolaylık sağlar.

Kuaförlerde onca para verip markasını bilmediğiniz ürünlerin içeriklerinde kimyasallarla saçlarınıza daha fazla zarar vererek hiçbir sonuç almadan eve dönüşlere artık son. Evinizde, içeriğini tamamen bildiğiniz ürünleri, kendi uygulama zamanımıza uydurup kullanabilirsiniz. Beklemek yok, zarar görmek yok aksine reklamlardaki gibi dolgun ahenkle dans eden saçlara sahip olursunuz.

Saç Keratin Bakımı ürünlerimiz içeriğindeki keratin protein fazlalığı ile saçlarınıza gereken proteini sağlar ve saçlarınızın tüm gereksinimlerini sağlar.

Saç Keratin Bakımı SetlerimizEkstra Not: Saç bakımı kelimesini sık sık duyarız. Argan yağı, jojobayağı, hindistan cevizi yağı ile yapılan saç bakımlarını ve diğer yumurtalı, sütlü, ballı saç maskelerini duyarız. Saçımızın daha canlı ve parlak olması için, hele kuru saçlara sahipsek, daha nemli olması için bu bakımlar ve maskelerimiz işinize yarayacaktır.

Ancak daha ağır uygulamalarla, aşırı yıpranmış saçlara sahipsek, bu doğal bakımlar saçlarımızı onarmada pek de bir iş yaramayacaktır. Geçici bir rahatlama verse de, yıkandıkça saçtan uzaklaşarak etkisini kaybedecektir. Ya da sürekli her saç yıkamadan önce veya sonra bu saç bakım ürünlerini veya saç maskelerini tekrar etmek zorundayız.

Sentetik saç bakımları aynı işi yapsa da, bunlar da doğal bakımlar gibi, yıkandıkça saçtan akıp giderler. Sentetik saç bakımlarının bazıları, saçta bir matlık oluşmasına da sebep olabilirler.

Saç keratin bakımı ise, çok daha farklı bir yöntemdir. Çünkü keratinler suyla akıp giden maddeler değildirler. Keratin proteinleri saçın ana yapısıyla uyumludurlar ve kolaylıkla saça enjekte olurlar. Suyla yıkandıklarında deforme olmazlar.

Keratinler, saçta tutunma yetenekleri sayesinde kalıcı bir saç bakımını yapmaya vesile olurlar. Bu bakımdan tekrar tekrar saç bakımıyla ya da keratin bakımı ile size zaman kaybettirmezler.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
19 Temmuz 2019
serum setinizi uyguladım saçlarıma ve saçlarım muhteşem oldu sizlere de çok tavsiye ederim iyi günler

19 Temmuz 2019
merhaba bende keratin yükledim saçlarıma çok memnun kaldım sizlere de tavsiye ediyorum

19 Temmuz 2019
merhaba dökülme setini kullandım ve çok faydasını gördüm sizlere de herkese tavsiye ederim

Alışveriş Sepetim