Aşırı yıpranmış ve kırılgan saçlarda, hangi saç bakımını uygularsanız uygulayın, bir dereceye kadar sizi memnun eder. İster dünya markası bir bakım seti olsun, ister doğal bir maske olsun. Etkisi belli bir süre devam eder ve sonra kaybolur. Ne var ki, uygulama yaptığınız günlerde sizi bir nebze olsun mutlu edecektir.
Saç İçin Keratin Bakımı

Gittiğiniz kuaför, biraz maharetli ve kullandığı ürünler de kaliteli ise, biraz cebinizi yaksa da sizi 1-2 hafta etkisi sürecek bir bakımla mutlu edebilir. Sonuçta 10-15 günlük süre sonunda tekrar gitmeniz gerekecek. Bu da size ekstra bir masraf doğuracaktır. Şayet evde kendiniz saç bakımı yapacak olsanız, buna da zamanınız elvermeyebilir. Özellikle çalışan bayanlarda bu size zaman açısından büyük sıkıntı oluşturacaktır.

İşte yıpranmış saç için keratin bakımı yaptırmanın önemi burada öne çıkıyor. Çünkü keratin bakımı, eğer gerçekten güvenli ve dürüst bir ürün ise, size çok masraf açmadan ve sizin çok zamanınızı almadan sizi memnun edecektir.  İster evde kendiniz yapın, ister güvendiğiniz kuaförünüze yaptırın, bu size çok daha ekonomik olacaktır. Çünkü tekrar tekrar kuaföre gitmeye veya evde uğraşmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Birkaç seansla saçlarınız o berbat görünümünden kısa sürede kurtulacaktır.

Kullanan kişilerden de aldığımız geri bildirimler neticesinde saç için keratin bakımı ürünlerimizi güvenle tavsiye ederiz.
 

Yorum

destek.png