Saç Güçlendirici Keratin - İksir Plus

Ürün Kodu: P000000067

Marka: Liquid Keratin

Saç Güçlendirici Keratin Set - İksir Plus 

 

Saç Güçlendirici Keratin Setinin geliştirilen yeni %100 bitkisel ve doğal formülü sayesinde, hem erkek hem kadınlarda düzenli kullanımda saç dökülmelerini önler.

 

Saçlarınızın köklerini besleyip daha hızlı uzamasını sağlar. Kaşıntı, kepeklenme ve yağlanma gibi saç derisindeki her türlü saç problemleri gidermekde oldukça başarılıdır. Kür halinde kullanıldığında etkisi daha da artar ve firmamız tarafından garantilidir. 

 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

280.00 TL 134.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Saç Güçlendirici Keratin Set - İksir Plus

 

Saç Güçlendirici Keratin Set - İksir Plus Nasıl Kullanılır?

 

Daha hızlı ve etkili sonuç alabilmek için saçlarınızı, Liquid Keratin Şampuan  ve sıcak suyla 2 defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun. 

 Enseden yukarıya doğru saç derinize masaj yapın. Bu şekilde kan dolaşımınızı kafa derinizde hızlandırmış olacağız. 

Liquid Keratin Gözenek Açıcı Tonik ile  saç diplerine bolca masaj ile uygulama yapın, 15 dakika bekleyin.(Bu uygulama adeta bir asansör görevi yaparak, keratin dip bakım yağının, derinin daha alt tabakalarına ulaşmasını sağlar.)

Liquid Keratin Dip Bakım Yağınızı her seansta ortalama 15 pompa olacak miktarda alıp saçınızın dökülen kısımlarına eşit olacak şekilde yedirin.

 Mümkünse başınızı streç bir film ile sarıp sabaha kadar (5-10 saat) bekletin.

Son olarak saçlarınızı Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın. İşlemi bitirin. (Saçında tarama zorluğu olanlar, tercihe göre Liquid Keratin Krem ya da Maske kullanabilirsiniz.)

 

Hızlı Uzatan ve Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı Saçlarınıza Nasıl Fayda Sağlar?

 

Saçı besleyerek uzamasını hızlandırır.

Saç köklerine doğrudan etki eden yapısı sayesinde saçı daha hızlı besler ve saçı güçlendirir.

Düzenli kullanımda saç dökülmelerini %90 oranında azaltır.

Henüz ölmemiş saç köklerini tetikleyerek, yeni saç oluşumunu destekler.

İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde nem kaybını önler. Kuruluğu ve kepeği giderir.

Saç tellerine kazandırdığı yoğunluk sayesinde saçlar daha hacimli ve dolgun görünür.

Saç tellerini içeriğinde yer alan keratin proteini sayesinde besler ve kalınlaşmasını destekler.

İçerisinde yer alan argan yağı sayesinde, tarama sonrası kırılmalara karşı saçı %80 oranında korur.

Özel formülü sayesinde saç tellerinin çabuk kopmasını önler. 

Saç derisini yeniden yapılandırarak deride oluşan kaşıntı, pullanma, yağlanma, sivilce ve diğer hassaslaşmış deri sorunlarını gidermeye destek olur.

İnce yapılı veya sonradan incelmiş zayıf saç tellerini güçlendirir.

Saç tellerini hızlı uzatan yapısı sayesinde saçta hızlı uzama döngüsünü korur.

Keratin Dip Bakım Yağı özel formülü sayesinde dökülmeyi önlemedeki etkileri test edilmiştir. Kullanıcılarımızın %93’ü dayanıklılık, %95’i güç, %85’i hacim, %80’i kalınlık, %75’i esneklik, % 95’i canlılık %85'i hızlı uzama sağladığını ve % 87'si yağlanma, kepeklenme, kaşıntı gibi sorunları önlediğini onaylamıştır.

 

Keratin İksir Gözenek Açıcı Saçlarınıza Nasıl Fayda Sağlar?

 

Gözenek açıcı formülü sayesinde, saç derinizin nefes almasını ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur.

Hızlı saç uzamasını destekler.

Saç Güçlendirici Keratin Set yoğun saç dökülmelerine acil çözüm üretir. 

Kozmetik saç bakım ürünlerinin, saç derisinde meydana getirmiş olduğu  tahriş ve tıkanıklık gibi problemleri gidermede etkilidir.

Saç derisini onarmada ve önceki sağlığını yeniden kazanmasında kullanıcılara yardımcı olur.

%100'e yakın doğal bir formül sayesinde saç dökülmesini önler.

Bitki özleri içeren özel formülü sayesinde, saç köklerinizin beslenerek güçlenmesini sağlar.

 

Keratin İksir Gözenek Açıcı Farkı Nedir?

 

Daha önce üretimi yapılan ve ikili set olarak başarılı olan Keratin Dip Bakım Yağının etkisini daha da arttırmak amacıyla, Saç Güçlendirici Keratin Set özel olarak üretilmiştir. Özellikle faydalı yağların saç derisinin en alt tabakalarına inme hızını arttırmada yardımcı olur. Genelde piyasada satılan saç bakım yağları ve dökülme önleyici kremler saç derisinden alt tabakalara inememektedir. Bu iksir sayesinde saçlarımız bakım yağı ve ürünlerinden %100 yararlanabilmektedir.

Şampuanla saçınızı yıkayın. Havlu ile kurutun. Gözenek açıcı keratin iksirden saç derinize 15 pompa uygulayın ve en az 15 dakika bekletin (İsteğe göre daha uzun süre bekleyebilir). Varsa keratin dip bakım yağını 15 dakika sonra üzerine uygulayın. En az 6 saat bekletin ve sonra yıkayın. Bu işlemi haftada 2 defa tekrar edin.


Ayrıca Keratin İksir Gözenek Açıcının kendi içeriğinde bulunan bitkisel ekstratlarla da saç derisini besleyerek, saçların güçlenerek dökülmesini önlemeye ve hızlı uzamaya yardımcı olur. 

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Saç Güçlendirici Keratin Set - İksir Plus Paket Ürünleri :

  •  Hızlı Uzatan ve Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
  •  Keratin İksir Gözenek Açıcı (50ML)

TOPLAM GRAMAJ (100ML)

 

Saç Güçlendirici Keratin Set - İksir Plus Paket Ürün İçerikleri

Keratin İksir Gözenek Açıcı : Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

Keratin Dip Bakım Yağı: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avokado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çam terebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
aybilge erekpuan
04 Nisan 2019
Saçlarım çok güçsüz ve dışarıdan bakımsız,mat gözüküyordu bu durum dışarı çıkmama bile engeldi.saç güçlendirici kullanannların yorumlarını okuyup aldım.gerçek çok etkili teşekkürler..

şermin karalıpuan
04 Nisan 2019
saçlarım yüksek ısıdan dolayı çok zayıf düştü.Bu geliştirdiğiniz saç güçlendirici gerçekten hayat kurtaran bir ürün.Saçlarımı birlikte kurtardığımız için teşekkürler.

Rümeysa Kavalpuan
04 Şubat 2019
Düzenli kullanırsanız 3-4 hafta içinde etkisini görüyorsunuz.Hem saç dökülmeniz azalıyor hemde yeni saç tellerinin çıktıgını farkediyorsunuz.

Cemile Pamuklupuan
23 Kasım 2018
İlk defa sipariş vermiştim doğal oldukları için dip bakımı için saçlarıma çok iyi geldi saç diplerim çok sağlıklı kepek kaşıntı ve dökülme olmuyor.

Aynur Şimşekpuan
23 Kasım 2018
Eşimin çok dökülmesi var açılmalar da vardı önce 4 lü olarak aldım bu titanyum ürünlü olan setten saçlarında dökülme durdu sayılır ama garanti olsun dedi bu şekilde ikili de aldık bende denemek istedim saçlarım güçsüz olduğu için ikimizin saçları da daha güçlü ve dökülmüyor ayrıca uzamaya başladı hiç uzamayan saçlarım

Dilek T.puan
04 Temmuz 2018
İndirimdeyken sipariş verdim inşallah güzel sonuçlar alırım.Kullandıktan sonrada deneyimlerimi palaşacağım..

hatice sevilenpuan
02 Temmuz 2018
sağlıksız güçsüz ve yıpranmış saçlarımı liquid saç güçlendirici keratinsayesinde toparladım çok saolunn

Büşra Tepelipuan
02 Temmuz 2018
Saçlarımda kepeklenme ve yağlanma vardı birçok ürün kullandım ve hiçbiri de SAÇ GÜÇLENDİRİCİ KERATİNGİBİ sonuç vermedi.Ürünleriniz çok kaliteli gerçekten de ayrıca diğer kullandığım ürünlerinizden de memnunum...herkese tavsiye ederim

aleyna s.puan
30 Haziran 2018
bu ürün gerçekten harika bununhali varsa onu almak istiyorum

elçin sıla durmazpuan
21 Nisan 2018
saglıksız cansız ve gucsuz saclar ıcın organık bır yontem. bır cok urun var ama icerigini hıc soylemıyorlar. canlı destek hattınız, ınstgram ve whatsapp olarak cok cok ıyı derecede bılgı sahıbı oldugunuzu gordum. ve bu urunun labaratuvar ortamında uretıldıgını gosterdınız bana. asırı derecede guven kazandınız. artık saclarıma bılmedıgım urunlerı kullanmak ıstemıyorum. elıdor gıbı dew bır fırma babamın saclarının 6 ayda dokulmesıne sebeb oldu. bence onlardan ıyısınız. ama hıc reklamınız yok. bence bu urunlerınızı tanıtmalısınız.

deniz kökoğlupuan
09 Ocak 2016
saclarım cok cansızdı ve gucsuzlukten kopuyordu. aslında cok zayıf bır yapısı oldugu ıcın kopmalardan ve kırıklardan dolayı hıc uzamıyordu. busacı cok guzel beslıyo kırık ve kopmalardan dolayı uzamayan saclarım resmen onarıldı. uclarda catallasma görunmuyor artık. devamlı kullanabılırım bu urunu. tamamen dogal demıstınız gercekten öyle bır urun. sürmede yanında yat =))

ilayda öztürkpuan
19 Nisan 2018
Ürün çok kaliteli, ben saç bakım uzmanıyım. Bu ürünü tam bir ay test ettim, çok çok güzel. etkısını cabuk gosterıyor o da önemli.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır