200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saç Egzaması Şampuanı

Saç Egzaması Şampuanı

Saç derisi hastalıkları şampuan kullanımını zorlaştıran bir durumdur.

Çünkü saç bakımında kullanılan sıradan ürünlerin içeriğinde saç derisini aşındıran birçok zararlı kimyasal bulunur.

Zararlı kimyasallar saç derisinde egzama, sedef gibi rahatsızlıkları bulunan kişilerin bu hastalıklara bağlı yaralarına iyi gelmez ve büyümelerine neden olur.

Saç egzaması şampuanı tamamen doğal ve bitkisel içerikli olmak zorundadır. %100 bitkisel içerikli şampuanlara karşı en büyük önyargı, şampuan köpürmediği için saçın temizlenmediği sanılmasıdır.

Sıradan şampuanların içeriğinde bulunan; silikon, sülfat, tuz gibi kimyasallar sadece köpük yapmak için bulunurlar.

Bu zararlı kimyasalların herhangi bir dezenfekte etkisi yoktur. Doğala – Kepek Yağlanma ve Dökülme Önleyici Şampuan saç egzaması şampuanı olarak Liquid Keratin güvencesiyle kullanıcısının hizmetine sunulmuştur.

Doğala Şampuanının içeriği hazırlanırken saç egzaması ve sedef hastaları düşünülmüş olup, bu yaraları rahatlatan faydalı bitki özleri kullanılmıştır. Özellikle formülünde bulunan çam terebentin yağı, antiseptik özellikte olup saç derisinde oluşan egzama ve sedef rahatsızlığına bağlı yaraların zamanla küçülmesinde etkilidir. Saç egzaması şampuanı içeriğinde bulunması gereken yağlardan biri de hindistancevizi yağıdır.

Hindistancevizi yağı saç derisinde ki kuruluğu giderir ve ağırlaşmadan nemlenmesinde etkilidir. Doğala Şampuan saç derisini nemlendirdiği için tıkanmış gözeneklerin açılmasını sağlar. Açılan gözeneklerden yeni saçlar kolaylıkla çıkar. %100 doğal ve etkili olan Doğala Saç Egzaması Şampuanı, hamile ve emziren kadınların gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir şampuandır.

Doğala Şampuan özel olarak geliştirilmiş içeriği ile saç derisinde var olan yaraların rahatlamasını sağlarken, aynı zamanda düzenli kullanımda iyileşmesinde de etkilidir. Şampuanda hiç kimyasal bulunmadığı için ilk yıkamada fark anlaşılır. Farklı markaların egzama rahatsızlığı yaşayanlar için önerdiği şampuanlarda köpük bulunabiliyor.

Köpüren bir şampuan kimyasal içeriyor demektir. Kimyasal içeren şampuanlar saç derisinde ki oluşmuş yaraların tahriş olmasına ve kuruyup gerilmesine neden olur. Bu sebeple saç egzaması şampuanı olarak tavsiye edilen bir ürünün %100 doğal olması gerekir. Doğala – Kepek, Yağlanma ve Dökülme Önleyici Şampuan egzama problemi olanların kullanamadığı kimyasal içeren saç bakım ürünlerinin yerine geçerek, saçı temizlerken aynı zamanda bakım yapılmasını sağlar.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim