200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saç Dökülmesine Karşı En İyi Şampuan

Saç Dökülmesine Karşı En İyi Şampuan

Saç dökülmesi çoğunlukla erkeklerin olmak üzere kadınların da çok büyük problemi. Kimse sahip olduğu saçlarını kaybetmek istemez.  Hatta sahip olduğumuzdan ziyade şampuan reklamlarındaki gibi dolgun saçlar da hep hayallerimizi süsler. Genetik akış dolayısıyla seyrelme yaşayan beylerin haricinde stres zamanlarında, mevsim geçişlerinde, hormonal dengesizliklerin yaşandığı fizyolojik evrelerde daha da artan saç dökülmesi başlangıç evresindeyken önüne geçilebilecek bir durum.

Zaten kelleşmiş bölgeleri kurtarmak imkansız ama saç dökülmesine karşı en iyi şampuan ve saç bakım ürünleri bulunduğunda saç dökülmesini engellemek mümkün.

Saçlarımız bir kökten yani erkek tipi dökülme ile dökülür bir de koparak dökülebilir. İşte bu koparak dökülmelerin sebebini çok da uzakta aramaya gerek yok.

Sadece aynaya bakmanız yeterli olacaktır. Isıl işlemler ile, kimyasal işlemler ile, dengesiz ve yetersiz beslenmeyle saçlarımızın güçsüzleşmesini ve inceldiği yerden kopmasını sağlayan bizleriz. Peki doğru uygulamaları ve bakımları yaparak saçımızı kurtarabileceksek saç dökülmesine karşı en iyi şampuan hangisi bunu nasıl anlayacağız?

Öncelikle işlem uygulandığı için saçlarımızın koparak döküldüğünü biliyorsak saçımıza daha fazla kimyasal içerikli şampuanlar ile müdahale etmemeliyiz. Organik içerikli, tamamen doğal protein ve eldelerle hazırlanmış formüller saç dökülmesine karşı en iyi şampuan seçimimizde önceliğimiz olmalıdır. Tam da böyle %100 organik ve sertifikalı bir şampuanı inceledik.

Dökülen saçlara karşı en iyi şampuan doğal ve organik bir şeyler içermeliydi bunu biliyoruz ama içermemesi gereken maddeler olduğunu da unutmamalıyız.

Organik içerikli ürünlerin ironik olarak parfüm, sülfat, koruyucu ve tuz içermemesine dikkat etmeliyiz. Şampuanın köpürmesi için içinde sülfat olmasını önemsemeyin bırakın sizin şampuanınız köpürmesin ama sağlıklı olsun!

“Doğala Şampuan” tam da böyle güvenilir bir içeriğe sahip işte saç dökülmesine karşı en iyi şampuan  olan bu şampuan her saç tipine ve sık kullanıma da uygun. Saç dökülmelerinin yanı sıra cilt sorunlarına da faydası olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim