Titanium Hair Remover (RMV) - Saç Çıkarıcı

Ürün Kodu: P000000040

Marka: Liquid Keratin

Saç çıkarıcı titanyum ürün özellikle son 6 ile 12 ay içerisinde saçları dökülen ve daha ölmemiş saç köklerini harekete geçiren özelliği sayesinde yeni saç çıkmasını destekler ve zayıflayan güçsüzleşen dökülmeye meyilli saçları tetikleyerek dökülmesini azaltır.

163.00 TL 114.00 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Saç Çıkarıcı Titanyum

 Saç dökülmelerinde genellikle iki veya üç yöntem kullanılır.  Bunlardan en önemlisi saç derisinden yapılan bakım ve destekleme ile saç köklerinin deri yoluyla kuvvetlenmesi sağlanır. Diğer deri yoluyla yapılan ikinci bir yöntem ise saç derisine ve saç köklerine yapılan uyarıcı nitelikteki masaj yöntemidir. Bunların içinde en etkilisi iğneli dokunuş ve uyarı sistemidir. İşte saç çıkarıcı ürün bu iğneli dokunuş ve kökleri uyarıcı yöntemini sağlayan masaj faydasının en üst seviyesinde bir uygulamadır.  Adeta uyuşmuş dinlenmeye geçmiş ya da ölmeye meyilli saç köklerini uyararak harekete geçmesini tetikler. Kan dolaşımına yardımcı olur ve saç köklerinin daha çok oksijenle temasını sağlar. Böylece son 6 ile 12 ay arasında dökülen saçların ya da dökülmeye meyilli zayıflamış Saçların güçlenmesini sağlar ve daha önceden dökülmüş saçları yeniden harekete geçirerek saç çıkmasını destekler.

Saç Çıkarıcı Titanyum Nasıl Kullanılır?

Titanyum ürünü sabah ve akşam her gün yaklaşık 4 veya 5 dakika kafa derisindeki istenilen bölgeye hafifçe pres yapılarak ileri geri gezdirilir ve çok hafif acıma hissi seviyesinde uygulamaya devam edilir bu uygulama bu uygulama özellikle Keratin Dökülme Seti ile aynı anda kullanılmaması tavsiye edilir.  Keratin Dökülme Seti ile saça bakım yapıldığı günlerde ve saatlerde kullanılmaması tavsiye edilir. (Dökülme seti ile saça bakım yapılmayan günlerde kullanılabilir.) Bu saç çıkarıcı Titanyum ürün paslanma yapmaz garantili ömür boyu ve kullanıma uygundur. Farklı kişilerde kullanılmaması tavsiye edilir ve istenilen verim sonuç elde edildiğinde kullanımı yavaş yavaş azaltılarak haftada bir kullanıma kadar düşürülebilir bu verim kişiye ve değişen şartlara göre farklılık gösterebilir.  Ortalama 6 ay kadar düzenli kullanılması tavsiye edilir, sonrasında haftada bir kullanılması uygundur

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Ortalama Değerlendirme » puan

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

BENZER ÜRÜNLER

 • Keratin Şampuanı (350ml)
  %27
  82.00 TL 59.99 TL
  Keratin Şampuanı (350ml)
 • Saf Keratin Serum Seti
  %51
  190.00 TL 94.00 TL
  Saf Keratin Serum Seti
 • Keratin Yağı (50ml)
  %42
  125.00 TL 72.00 TL
  Keratin Yağı (50ml)
 • Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)
  %46
  165.00 TL 89.00 TL
  Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)
 • Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)
  %46
  165.00 TL 89.00 TL
  Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)
 • Keratin Maskesi (250 ml)
  %37
  125.00 TL 79.00 TL
  Keratin Maskesi (250 ml)
 • Keratin Saç Kremi (200 ml)
  %36
  110.00 TL 70.00 TL
  Keratin Saç Kremi (200 ml)
 • Saf Keratin Serum Sprey (50 ml)
  %47
  140.00 TL 74.90 TL
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml)
 • Keratin İksir Gözenek Açıcı (50ml)
  %40
  115.00 TL 69.00 TL
  Keratin İksir Gözenek Açıcı (50ml)
 • Keratin Nem (Fön) Sütü - Çilekli
  %36
  110.00 TL 70.00 TL
  Keratin Nem (Fön) Sütü - Çilekli
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır