Saç Çıkarıcı - Titanium Hair Growth (GRT)

Ürün Kodu: P000000040

Marka: Liquid Keratin

Saç Çıkaran Titanyum Ürün 

 

Saç Çıkarıcı - Titanium Hair Growth : Özellikle dökülen saçlarında belli bölgelerde açılma sorunu yaşayan ve daha ölmemiş saç köklerini harekete geçiren özelliği sayesinde saç çıkmasını destekler.

Zayıflayan, güçsüzleşen ve dökülmeye meyilli saçları kök uyarıcı özelliği ile tetikleyerek uyarır ve dökülmesine fırsat vermez. 

Saç Çıkarıcı Titanyum Ürününü Keratin Dip Bakım Yağı, Gözenek Açıcı Keratin İksir ve Organik Keratin Şampuanı dahil olan Titanyum Saç Çıkarıcı GRT seti ile beraber kullanmanızı tavsiye ederiz. 

 

Not: Ürün kullanımı ve daha geniş bilgi için bu sayfanın aşağısına bakabilirsiniz

114.00 TL 69.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Saç Çıkaran Titanium GRT 

 

Saç Çıkarıcı - Titanium Hair Growth  ilk çözüm olmak üzere saç dökülmelerinde genellikle iki yöntem kullanılır. Saç derisi ve saç kökleri üzerine yapılan bakım,  diğeri ise mide yoluyla alınan destekleyici vitamin ve mineraller yoluyla yapılan yöntemdir. Fakat mide yoluyla yapılan bilimsel çalışmaların şu ana kadar ispatlanabilir bir durumu maalesef söz konusu değildir. Bu bakımdan genellikle alınan olumlu sonuçlar, saç derisi ve saç kökleri üzerinde yapılan bakımlar sayesinde çok daha fazla olmaktadır. Bu bakımdan araştırmalar da ve ürünlerdeki verimlilik bu yönde daha fazla ilerlemiş ve olumlu sonuçlar daha fazla alınmıştır. 

Yüzlerce mikro düzeyde küçücük titanyum uçlu iğnelerden oluşan medikal bir cihazdır. Bu iğneler ciltten geçerken cilt yüzeyinde küçücük mikro kanalcıklar oluşturur. Saç derisinde oluşturulan bu kontrollü minik hasarlar, ciltte dokuyu etkileyerek vücudun bir yaranın iyileşmesinde aldığı doğal tepkisini elde etmiş olur.  Böylece çevre doku dediğimiz eski kısım yıkılır ve yeni elastin ve kolajen doku oluşur. Fibroblastlarda kolajen üretimi 200 ile 300 kat artar. Bu sayede hücreler ve kıl kökleri tetiklenerek derhal harekete geçer ve kan dolaşımını hızlandırır ve oksijenle temasını arttırır. Saç köklerinde bir hareketlilik ve canlanma başlar Bu şekilde saç diplerinde yeni sac çıkması desteklenir,  eski sağlıklı saçların güçlenmesine yardımcı olur.

Bunlardan en önemlisi saç derisine yapılan bakım ve saçın beslenmesini destekleme ile saç köklerinin deri yoluyla kuvvetlenmesi sağlanır.

Diğer deri yoluyla yapılan ikinci bir yöntem ise, saç derisine ve saç köklerine yapılan uyarıcı ve tetikleyici nitelikteki masaj yöntemidir. Bunların içinde en etkilisi iğneli dokunuş ve uyarı sistemidir. İşte Saç Çıkarıcı - Titanium Hair Growth bu iğneli dokunuş ve kökleri uyarıcı yöntemini sağlayan masaj faydasının en üst seviyesinde bir uygulamadır.  Adeta uyuşmuş dinlenmeye geçmiş ya da ölmeye meyilli saç köklerini uyararak harekete geçmesini tetikler. Kan dolaşımına yardımcı olur ve saç köklerinin daha çok oksijenle temasını sağlar. Böylece son 6 ile 12 ay arasında dökülen saçların ya da dökülmeye meyilli zayıflamış Saçların güçlenmesini sağlar ve daha önceden dökülmüş saçları yeniden harekete geçirerek saç çıkmasını destekler.

 

Saç Çıkaran Titanium GRT Nasıl Kullanılır ?

 

Titanyum ürünü günde bir kere 5 dakika boyunca kafa derisindeki istenilen ya da açılan bölgeye hafifçe pres yapılarak tek yönlü olarak yukarıdan aşağı doğru çekerek kullanın.

Bu Saç Çıkarıcı - Titanium Hair Growth uygulaması, özellikle Keratin Dökülme Setinden en az 10 saat öncesinde ya da 10 saat sonrasında kullanılması tavsiye edilir.  Keratin Dökülme Seti ile saça bakım yapıldığı günlerde ve saatlerde kullanılmaması tavsiye edilir. Örneğin Dökülme seti ile saça bakım Pazartesi ve Perşembe günlerinde yapıldığını varsaydığımızda, Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar  günlerinde kullanılabilir. Ya da Pazartesi ve Perşembe günleri Dökülme Setinden 10 saat önce veyahut 10 saat sonra kullanılmalıdır.

İstenilen verimli sonuç elde edildiğinde, isteğe göre kullanımı yavaş yavaş azaltılabilir. Haftada bir kullanıma kadar düşürülebilir. Bu verim kişiye ve değişen şartlara göre farklılık gösterebilir.  Ortalama 6 ay kadar düzenli kullanılması tavsiye edilir, sonrasında haftada bir kullanılması uygundur. 

Bu Saç Çıkarıcı - Titanium Hair Growth ürün paslanma yapmaz, 1 sene kullanıma uygundur. Farklı kişilerde kullanılmaması tavsiye edilir.

İnsan anatomisi ve insan biyolojik yapısı birbirinden tamamen farklı olması bakımdan ve saç dökülme üzerinden geçen sürenin farklı olması yönünden ve bir çok yaşam, beslenme, ortam, stres, hava, sağlık gibi farklı durumlardan dolayı üründeki saç çıkarma süresi ve dökülme önleme zamanı farklılık gösterebildiği  gibi çok nadir de olsa  olumlu sonuç vermemesi ya da çok geç sonuç vermesi de mümkündür. 

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Umut T.puan
06 Mayıs 2019
Açıkçası ürünü almadan önce tereddütlerim vardı acaba işe yararmı yoksa daha mı kötü yapar ama kullandığımda gördüm ki tereddütlerim boşaymış gayet etkili bir çok beğendim.

Çağlar Yılmazpuan
18 Ekim 2018
Dökülme setinizi kullandım ve memnun kalınca bu ürünü de aldım açılmalar için ilk de tereddüt ettim kızarıklık yada canım yanar diye ama sizinle konuşarak güvendim ve aldım böyle bir sorunda yaşamadım uzun zamandır devamlı olarak kullanıyorum ve minik saçlarım çıkıyor biraz daha çıktıklarında yine dökülme seti alıcam güçlü olmaları için.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır