Saç botoksu seti

SAÇ BOTOKSU SETİ

 

Yıpranan ya da yanan saç kuru ve mat bir görüntüye sahip olur. Saçın nemlendirilmesi için gereken bileşenler ancak doğal içerikli ürünlerde mevcuttur. Liquid Keratin – Saç Botoksu seti içerisinde doğal içeriğe sahip ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin formülünde bulunan saf keratin proteinleri saçta ki kırıkların onarırken kesim işlemi yaptırmadan sağlıklı saçlara kavuşulmasını sağlar. Saf Keratin Serum, Keratin Maske, Keratin Krem ve Sülfatsız Şampuandan oluşan Saç Botoksu seti saçın dipten uca onarılmasını için saç botoksu setigerekli bileşenlere sahiptir. Saç Botoksu seti istikrarlı bir şekilde kullanıldığı takdirde en yıpranmış saçların dahi iyileştirir.

 

Saç yapısı keratin proteinlerinden oluşur ve yapılan işlemlere karşı oldukça hassas bir yapıya sahiptir. En değerli aksesuarımız olan saçların bakımı için tüm gerekli ürünler Saç Botoksu seti içerisinde bulunmaktadır. İlk olarak Sülfatsız Şampuan ile saçın tamamı temizlenir ve saf keratin yüklenmesine hazırlanır. Saf keratin yüklemesinin saçta daha uzun süre kalması ve yapılacak işlemlere karşı korunması için Keratin Maske saç dipleri hariç tüm saça uygulanır. Durulama işleminden sonra saça bu sefer durulanmayan Keratin Kremi uygulaması yapılır. Bu sayede keratin proteinleri saçta daha uzun süre kalır. 

 

Saç Botoksu seti evde uygulanırken her aşama dikkatle uygulanmalı ve atlanmamalıdır. Saç Botoksu seti ancak bu şekilde uygulandığında tam sonuç sağlanır ve yanmış saçların iyileşmesi gerçekleşir. Liquid Keratin – Saç Botoksu seti tek kişinin kendi kendisine uygulayabileceği bir üründür. Evde kullanım kolaylığı sağlayan ürün bunun için özel olarak hazırlanmıştır. Saçın ihtiyacı olan tüm vitaminleri bünyesinde bulunduran Saç Botoksu seti ile ekstra bir uygulamaya gerek duyulmadan tüm saç bakım işlemi tamamlanmış olur.

 

Uygulama yapıldıktan sonra saçta ipeksi bir yumuşaklık olur. Saç renginde yeni boya yapılmış gibi canlılık görülür. Liquid KeratinSaç Botoksu seti saçı yeniden yapılandırır ve bu sayede oluşan kırıklarda saç kesimine gerek duyulmaz. Saçların özgürce uzamasına olanak sağlayan Saç Botoksu seti ürünleri sürekli olarak saçları işlem gören kullanıcılar için kurtarıcı olmuştur.

 

İlgili Ürünler

 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti 3
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti 4
 • Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır