Saç botoksu ne kadar?

SAÇ BOTOKSU NE KADAR?

saç botoksu ne kadar

Yıpranan saçlarda oluşan kuru ve mat görüntü saçın bakımsız olmasını sağlar. Saçı kestirmeden kırıklardan kurtulmanın tek yolu saça kaybettiği keratini geri yüklemektir. Keratin yüklemesinin yapılmasının sebebi saçta keratin kaybının oluşmasıdır. Liquid Keratin – Saç Botoksu ile yapılan keratin yüklemesi kuaförde yapılana göre saçta çok daha kalıcıdır. Bunun sebebi bunu destekleyen ve koruyan birçok ürünün set içerisinde olmasıdır. Saç Botoksu ne kadar süre de tamamlanır? Merak edilen sorulardan biridir. Vakti olanlar için yapılan saf keratin yüklemesi ile ıslanan saçın kendi kendine kuruması beklenir. Ancak vakit konusunda sıkıntısı olanlar için kurutma makinasıyla da kurutma işlemi hızlıca yapılabilmektedir.

 

Liquid Keratinin Saç Botoksu olarak çıkardığı birden çok set bulunmaktadır. Hepsinde keratin yüklemesi gerçekleşir sadece destekleyici ve koruyucu ürünlerde değişiklik bulunur. Saç Botoksu ne kadar diye merak edenler için farklı setlerin farklı fiyatı bulunmaktadır. Saç Botoksu seti ile sadece kırık onarımı sağlanmaz, aynı zamanda saçın nem dengesi sağlanarak saçta ki kurulukta giderilmiş olur. Nemlenen saça doğal bir ışıltı kazandıran durulanmayan Keratin Kremi saçta kullanım miktarı fark etmeksizin ağırlık hissi oluşturmaz. Ayrıca kuru saça da uygulanabildiği için saçtaki elektriklenmeyi almak için kullanılabilir.

 

Saç Botoksu setinde ki ürünler saç derisinde oluşan kepek egzama gibi problemleri de ortadan kaldırır. Saçın daha sağlıklı olmasını her açıdan sağlayan Liquid Keratin ürünleri saçın hızlı uzamasını da sağlamış olur. Bunun en büyük sebebi ürün içeriklerinin tamamen zararlı kimyasalları içermeyen doğal ürünler olmasıdır. Tüm ürünlerin içeriğinde saf keratin proteinleri bulunmakla birlikte, Keratin Maske, Sülfatsız Şampuan ve Keratin Kremin formüllerinde doğal bitkisel yağlar bulunmaktadır.

 

Bunlarda saçı dipten uca besleyerek saç sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Saç Botoksu ne kadar aralıklarla yapılır sorusu da kullanıcıların cevabını öğrenmek istediği bir sorudur. Liquid Keratin ürünleri herhangi bir zararlı kimyasal içermediği ve doğal olduğu için saçın yıpranma ve uzunluk durumuna bağlı olarak ara vermeden uygulanabilir. Bu sayede kısa süre içerisinde saçlarda ki kırıklar gider ve saç eski sağlığına kavuşur.

İlgili Ürünler

%47YENİ

Saç Botoksu Plus - Keratin Yükleme Seti-5

534.95 TL 1,005.00 TL
%45YENİ

Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

339.95 TL 615.00 TL
%45YENİ

Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

399.95 TL 725.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır