Röfleli saç bakım için veya kuruyan saçlarınıza iyi bir saç bakım yapmak ve saçın yıpranmasına kesin bir çözüm arıyorsanız size keratin serum veya keratin yağı önerebiliriz. Yüzde yüz saf natural keratin serum ve keratin yağı, röfleden kuruyan saçlarınıza yeniden canlılık kazandırarak kalıcı bir çözüme ulaştırır.
Röfleli Saç Bakımı

Röfleli saçlara doğal keratin yüklemek, oldukça önemlidir. Normal yıpranmış saçlara oranla. Röfleli saçlara yapılması gereken keratin bakım en az üç dört kat artırılmalıdır. Çünkü saçlar oldukça yıpranmış ve kurumuş olduğundan keratinleri tamamen yutar. Keratin yükleme seanslarına sabırla devam edilmeli ve sonuç alınana kadar yükleme yapılmalıdır.

Röfleli saç bakım ne kadar erken başlarsa o kadar iyi sonuç alınır. Yani defalarca yıllarca röfle uygulanmadan önce keratin bakım yapılmalıdır. Fakat geç kalındığı durumlarda da güzel bir keratin bakım programıyla olumlu sonuçlar rahatlıkla alınabilmektedir.

Son zamanlarda çok uygulanan ve modası geçmeyen Ombreli saçlar ise, aynen röfleli saçlarda olduğu gibi iyi bir keratin bakımına ya da keratin yüklemesine ihtiyaç duyarlar. 

Özellikle platin renklere, yani koyudan çok açık renklere geçişlerde saçlar oryalden fena halde yıpranabilirler. Her açma işleminden önce saça keratin yüklenmesi çok faydalı olacaktır.

Keratin yağı ise röfleli saçlara nem kazandırması bakımından ve iyi bir saç bakım olması oldukça önemlidir. Saçlara haftada bir bu bakım yeterli gelecektir.

Not: Saçınızı Güçlendirecek, besleyecek ve koruyacak Keratin Yağına ulaşmak için resme tıklayınız.

Yorum

destek.png