%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
%23YENİ

Röfleli Saç Bakım Seti Full

562.00 TL 729.30 TL

Saç trendleri her sene değişiyor. Her yıl farklı renkler ve şekillendirme yolları, modelleri popüler hale geliyor. Bunun yanında yıllardır yerini koruyan, hiçbir dönem modası geçmeyen renkler ve tasarımlar da var. Röfleli saç da bunlardan biri. Her ten rengi için farklı tonlar kullanılsa da hala kadınların en sık yaptırdığı boya işlemlerinin başında geliyor. Röfleli saç görünüş olarak harikadır ancak işlemleri ve sonrasındaki süreç göz önüne alındığında saçı en çok yoran ve yıpratan işlemlerden biridir.

Röfleli saçlar elde etmek isterken aynı zamanda saçlarımıza bakım yapmalı ve aksatmamalıyız. Röfle; saça üst üste uygulanan boya işlemlerinden oluşur. Kısa süre içerisinde tüm saça birden fazla boya uygulanması ve yoğun kimyasala maruz bırakılması ile birlikte saçta yıpranma hatta yanma meydana gelir. Tüm bunların önüne geçmek için hemen röfle öncesi hem de röfle sonrası bakıma dikkat etmekte fayda var. Kullandığınız şampuanın saçı temizlerken ekstra kimyasalla yormaması gerekli. Saçı besleyecek olan maskenin içeriğinin saçı besleyici, onarıcı ve canlandırıcı etkiye sahip olması şart. Ayrıca saçın üstüne koruyucu bariyer görevi görecek serumlar ise düzenli kullanılmalı. Bu serumlar saçın üst yüzeyine tamamen tutunacak ve dışarıdan gelen tüm yıpratıcı etkilere karşı koruyacaktır.

Röfleli saçlar için Liquid Keratin tarafından özel bir set hazırlandı. İçerisinde ihtiyacınız olan; şampuan, saç kremi, maske ve serumları bulabilirsiniz. Tüm bakım sürecinde kullanabileceğiniz ürünleri barındıran röfleli saçlar için bakım seti; online mağazaya özel fiyatlarıyla incelemenizi bekliyor.

 

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır