%44YENİ

Röfleli Saç Bakım Seti Full

299.95 TL 535.00 TL

Röfleli Saç Bakım Ürünleri

 

Normal saç ile röfleli saçların bakımı arasında bir fark vardır. Röfleli saçlara bakım yaparken röfleli saçlara doğal keratin yüklemek, oldukça önemlidir. Normal yıpranmış saçlara göre röfleli saçlara yapılması gereken keratin bakımı daha fazla olmalıdır. 

 

Röfleli veya platin sarısı gibi renkli saçlar normal saçlara göre oldukça yıpranmış ve kurumuş olduğundan dolayı keratinleri tamamen yutar. Keratin yükleme seanslarına sabırla devam edilmeli ve sonuç alınana kadar yükleme yapılmalıdır.

 

Röfleli Saç Bakım Seti ile röfleli saçların ihtiyacı olan bakımı evde kolayca yapabilir ve saçlarınızın gücünü kolayca arttırabilirsiniz. Yıpranan saçlar röfleli saç bakım setinde bulunan saf keratin serum yüklemesiyle desteklenmezse, her an yanabilir veya kopabilir. Yıpranan saçların en hızlı şekilde eski gücüne kavuşması için özel olarak üretilen röfleli saç bakım seti ürünleri sayesinde yıpranmış saçların mat görüntüsü düzenli kullanımda ortadan kalkar. 

 

Liquid Keratin Bakım röfleli saç bakım ürünleri incelerek kopma derecesine gelen veya aşırı kuru, sert ve mat duruma gelen saçlarda uygulandığında saçı adım adım toparlayarak önceki güçlü haline getirir. 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır