Dökülen Saçlar İçin Zeytinyağı

Dökülen Saçlar İçin Zeytinyağı

Zeytinyağının tarih boyunca birçok derde deva olduğunu zaten biliyoruz. Peki ya saçlarımızın dökülmesine? Gelin, hep birlikte makalemizde bunu inceleyelim.

En önemli önceliklerimiz arasında, sağlıklı saçlara sahip olmak yer alıyor. Dolayısıyla bazılarımız için, saç dökülmesi önemli bir problem haline geliyor. Bazen dökülmelerin son bulması için elimizden gelen herşeyi yapıyor fakat çözüm bulamıyoruz. Saç dökülmelerine sebep olan birçok faktör vardır. Bunların başlıcaları; genetik etkenler, vitamin eksikliği, kullanılan yanlış ürünler vs. vs. Saç dökülmeleri; işimizi, sosyal yaşantımızı olduğu kadar psikolojimizi de etkiliyor.

Zeytinyağı, doku itibariyle yağlı olmakla birlikte içerisinde çok sayıda besin maddesi barındırır. Bundan dolayı; saçımızın görünümünde etkili doğal saç kremidir. Saçlarımıza uygulamaya  başladığımız andan itibaren kısa zamanda etkili olduğunun farkına varabiliriz ama bu dökülmeleri durdurmak için yeterli değildir.

%100 doğal besin kaynakları içeren “Keratin Saç Dökülme Seti” ürününün, dökülen saçları önlemede etkili olduğu gerek laboratuvarlarda yapılan deneylerde, gerekse kullanıcıların yaptığı geri dönüşlerle kanıtlanmıştır.

 

 

 

 

Keratin Saç Dökülme Seti

Liquid Keratin Şampuan

Nem, saçlarımız için olmazsa olmazlardandır. Eğer saçlarımız yeterince nem miktarına sahip değilse, saçlarımızda dökülme meydana gelmesi olağandır.  Keratin Şampuanın içeriğinde bulunan doğal mineral, vitamin, diğer besinler ve “At Kuyruğu Bitkisi” sayesinde saç foliküllerimiz beslenir, saç derimiz canlanır ve saçlarımız için gerekli nem oranı sağlanarak saçlarımız dökülmeye karşı engellenir. Saçlarımızı her keratin şampuanla yıkayışımızda saçlarımız kat be kat güçlenir.

 

 

 

 

Gözenek Açıcı Keratin İksir

Saçlarımızın sağlığı için olmazsa olmaz faktörlerden biri de açık gözeneklerdir. Eğer saçlarımızın dibinde yer alan bu gözenekler kapalıysa mat, yıpranmış, yağlı, cansız saçlar günlerimizi berbat edecektir.

Yapısında bulunan e vitamini, ısırgan otu, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu gibi doğal, bitkisel içerikler sayesinde saç derisinin beslenmesine neden olur. Bu da parlak, canlı saçlara kavuşmamıza yardımcı olur.

İçeriğinde bulunan doğal yoğun mentol ile saç diplerinde bulunan kapalı gözenekleri açar, saçın nefes almasını sağlar ve kılcal kan damarlarının daha da hızlanmasına neden olur.

 

 

 

 

Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı

Stanford Üniversitesi’nin dermatologlarınca yapılan araştırmalara göre ; saçları beslemek için gerekli en önemli doğada yetişen bitkisel ürünler şunlar: Mersin Otu, Argan, Avokado, Isırgan Tohumu, Sarımsak, Çamterebentin. Yapısında bulundurduğu bu bitkisellerle ve içeriğinde bulunan B, E vitaminleri sayesinde saçlarımızın gözle görülür bir biçimde kısa sürede hızla uzamasına sebep olur.

Gözeneklerin açılmasıyla birlikte, Keratin Dip Bakım Yağının kolayca emilimi sağlandıktan sonra saçımız için faydalı minerallerin derinin en alt katmanlarına kadar emilimi sağlanır. Alanında uzman kimyagerlerle laboratuvarlarda yapılan sonuçlara göre; son 6 ayda dökülmüş ve daha ölmemiş saçların tekrar daha hızlı bir şekilde çıkmasına neden oluyor.

Değerli okurlarım, sizler de bu Keratin Saç Dökülme Setini en kısa sürede sipariş ederek hem saçlarınızın dökülmesini engelleyebili, hem de daha gür, daha parlak, daha canlı saçlara yakın zamanda sahip olabilirsiniz.

 

 

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır