Keratin İksir Gözenek Açıcı

Keratin İksir Gözenek Açıcı

Kıymetli Okurlarım; size bu makalemde “Keratin İksir Gözenek Açıcı” isimli mucizevi üründen bahsedeceğim. Lakin asıl konumuza geçmeden önce gelin saç derisinin önemine yüzeysel değinelim.

Saç Derisi

Kafatasımızı kaplayan derinin adına saç derisi diyoruz; bu yapıda ise vücudumuzun diğer bölümlerinden oldukça fazla sayıda sinirler, yağlar, ter bezleri ve kılcal damarlar vardır. Saç derimiz tavandan, tabana kadar toplamda 5 katmandan oluşuyor. Bunlara değinmeden sadece isimlerini bilsek kafidir.

 1. Deri
 2. Deri Altı
 3. Destek Tabaka
 4. Gevşek Bağ Doku Tabakası
 5. Kemik Dış Örtü Tabakası

 

 

 

Saç derisinden yüzeysel olarak yeterince bahsettik. Biliyoruz ki; çoğumuzun genel sorunlarından biri de saç derimizde ki hassasiyetten şikayetçi olmamız. Gelin hep birlikte çözümüne göz atalım.

Günümüzde bizi negatif yönde etkileyen birçok etken mevcut. Nedir bunlar diyeceksiniz? Stres, hava kirliliği vs. vs… Bunlar da zamanla saç derimizde hassasiyete yol açıyor. Saç derimizin hassasiyetini gidermek için elbette düzenli bakım gerekiyor.

 

 

 

 

Kaşınma, gerginlik, saç köklerinde ağrı, saçlarda kuruluk hissi, kafatasına dokununca ağrı hissi, kepek, kolay uzamama, kolay dökülme gibi faktörlerden bazılarını kendimizde görüyorsak saç derimiz hassaslaşmış demektir.

Peki neden hassas saç derisine sahip oluyoruz, nedenleri nelerdir hassas saç derisinin?

 • Düzensiz ve yetersiz beslenme
 • Uygun şampuan kullanmama
 • Saç kurutma makinesini aşırı kullanma
 • Saç derisindeki gözeneklerin kapanması
 • Klorlu sular
 • Stres, endişe vs…

Saç derimizde denge sağlamak, saç derimizin hassasiyetini gidermek, yukarıda bahsettiğim bize rahatsızlık veren belirtilerden kurtulmak istiyorsak, uzun ve geniş çaplı bilimsel araştırmalar sayesinde bulunan doğal ve bitkisel kaynaklı “Keratin İksir Gözenek Açıcı” isimli ürünü kullanmak bizleri kesin çözüme götürecektir.

Keratin İksir Gözenek Açıcı saç derimiz için özellikle faydalı  yağların saç derimizin en alt katmanına kadar hızlı bir şekilde inmesine yardımcı olacaktır. Bu iksir sayesinde saç derimiz kendisinde eksik hissettiği bütün doğal, bitkisel maddelere kavuşacak, nefes almaya başlayacak ve kan dolaşımı da hızlanacaktır. Böyle olunca da saç derimizde meydana gelen kaşınma, gerginlik, ağrı, kuruluk hissi gibi başımızı ağrıtan belirtilere son bulacak, saç derimiz olağan sağlığına kavuşacaktır. Üstüne üstlük saçlarımız hızlı bir şekilde uzamaya başlayacak, dökülmeler son bulup, saç derimizde açtığı gözenekler sayesinde saçlarımız daha da gürleşecektir.

%100 doğal ve bitkisel özlerden oluşan bu ürün içeriğindeki doğal mentol kokusuyla da elinize ulaştığı ilk zamanlardan itibaren sizi fazlasıyla memnun etmeyi başaracak; saç köklerinizde, saç derinizde ve saçlarınızda en etkili şekilde kalıcı çözümlerini hissettirecektir.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır