SAÇ DERİSİNDEKİ KABUKLANMAYA DOĞAL ÇÖZÜM

SAÇ DERİSİNDEKİ KABUKLANMAYA DOĞAL ÇÖZÜM

Saçlara uygulanan bir takım kimyasal işlemler saç ve saç derisine zarar verebilir. Saç derisinde yaşanan problemlerin ana sebebi saçlara uygulanan organik ve patentli olmayan ürünlerdir. Saçlarında veya saç derisinde oluşan kepek, kaşıntı, kızarıklık, kabuklanma gibi rahatsızlıklar bizleri saç derisindeki kabuklanmaya doğal çözüm nedir diye araştırmaya sebep olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Saç dersindeki kabuklanmaya doğal çözüm olarak bir çok maske, ve bitkisel kürler bulunmaktadır. Bu kürler saçınızın derisine nüfuz ederek saç derinizin onarılmasına yardımcı olmaktadır. Fakat  sizinde bildiğiniz üzere bu tür kürler sizlere sadece geçici bir çözüm sunacaktır. Ve saçlarınızdaki estetik kısa süreli olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Saç derisindeki kabuklanmaya kalıcı bir çözüm sunmak istiyorsanız organik sertifikalı, hem uluslar arası  hem Türk  patente sahip Liquid Keratin ürünlerini kullanabilirsiniz. Saç derisindeki kabuklanmaya doğal bir çözüm olarak Keratin Dip Bakım Yağını Kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan çok sayıda organik sertifikalı yağlarla saçınıza bakım yaparak saç derisindeki kepek, kaşıntı, kabuklanma, kızarıklık gibi problemlere karşı sizlere inanılmaz çözüm sunacaktır.

Bir çok kozmetik ve temizlik eşyalarının içerisinde sülfat, paraben, silikon gibi zararlı kimyasallar bulunmaktadır. Bu kimyasallar saç derisi sağlığını bozduğu gibi kansorejen etkiyede sahiptir. Bu nedenle kullanacağınız şampuanın özellikle sülfatsız, silikonsuz ve parabensiz olmasına dikkat ediniz.

Saç derisindeki kabuklanma hakkında daha fazla bilgi almak için “saç derisindeki kabuklanma” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır