En İyi Saç Boyası - Boyanın Açtığı Hasarlar Nasıl Giderilir

En İyi Saç Boyası - Boyanın Açtığı Hasarlar Nasıl Giderilir

   Kıymetli saçlarınız için her zaman en iyisini istersiniz. En iyi şampuan, en iyi bakım kremi, en iyi açıcı sprey, en iyi tarak vb. Saçınızın rengini zaman zaman değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu aşamada saçlarınız için en iyi saç boyasının hangisi olduğunu araştırmaya başlarsınız. En az kimyasal barındıran doğal boya hangisidir diye çevrenize danışırsınız.

 

   Kendi saç tipinize uygun saç boyasını tercih etmeniz gerekmektedir. Sizde iyi duran bir boya başkasında iyi durmayabilir. Herkesin saç tipi, saç rengi, saç doğallığı aynı değildir. Bu nedenle kişilerin aynı boyayı alarak aynı saç rengine kavuşması çokta kolay değildir.

 

   Kalın telli, ince telli, kıvırcık veya düz saç telleri boyayı farklı alarak farklı bir renk oluşturabilir. İnce telli saçlarda boya yapıldıktan sonra saçın hasar görmemesi için sık sık bekletilmelidir. Hatta boyanın saçlarda bekletilmesi daha kısa sürmelidir. Uzun ve kalın telli saçlar için bir yerine iki kutu boya daha yeterli olacaktır. Yine mümkünse çok sık boya ve açıcı kullanılmamalıdır. Hangi marka kullanılırsa kullanılsın saçlarınıza kimyasal değmiş olacak ve bu nedenle saç daha kolay yıpranacaktır. Boya ve açıcının verdiği zararlı etkilere karşı saçlarınıza bakım yapmanız şarttır.

 

   Kıymetliniz saçlarınıza en doğru saç bakımına keratin bakımından ulaşabilirsiniz. Şöyle ki saçlarınız boyadan sonra epey yıpranıp cansızlaşacaktır. Keratin bakım kremi saçınıza ve saç diplerinize işleyerek saçlarınızın yeniden canlanmasını, parlamasını, ışıldamasını, hacimlenmesini ve dolgunlaşmasını sağlayacaktır. Dipten uca sağladığı bakımla keratin saç kremi en iyi arkadaşınız olacaktır. Kurumayı, dökülmeyi, çatallaşmayı, aniden sönmeyi, birden kabarmayı en aza indirecektir. Saçınızı ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturup size güven verecektir.

 

   Liquid Keratin dip bakım yağını da keratin saç bakım kremine ilaveten kullanabilirsiniz. Keratin bakım ürünleri tamamen bitkisel ve doğaldır. Ürünlerin bir arada kullanılması daha hızlı çözüme ulaşmanıza yardım eder. Artık saçınızda boyadan sonra oluşabilecek yıpranmalara yer yok. Keratin bakım ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için keratinbakim.com adresine göz atabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır