SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN NE YAPMALI

Saç Dökülmesi İçin Ne Yapmalı?

   Saç dökülmesi hemen herkesin ortak sorunu haline  gelmiştir. Çeşitli nedenlerden dolayı saçlar dökülebilir. Beslenme düzensizlikleri, sağlıksız besinler, uyku bozuklukları, mevsimsel geçişler, stres, bazı kullanılan ilaçların yan etkileri vs gibi nedenlerden dolayı saçlar dökülebilir. Şimdi konuya bağlı kalmak gerekirse saç dökülmesi hangi nedenden kaynaklanıyor olursa olsun önüne geçilmesi gereken bir sorundur. Saçlarınızın dökülme probleminin azalması için bitkisel birtakım yollara başvurabilirsiniz. Gelin o yolları birlikte inceleyelim.

 

 

 

 

 

   Saç dökülmesinin önüne geçebilmek için ilk olarak saçlarınızı biraz kestirmelisiniz. Kırıklarını temizletmelisiniz. Mümkün mertebede saç şekillendirici aletlerden, kurutma ve fön makinelerinden, sıkı saç tokalarından, saç spreylerinden vazgeçilmelisiniz. Saçlarınızı çok sık yıkamamalısınız. Yine saçlarınızı çok az yıkayıp fazla yağa maruz bırakmamalısınız. Saç şampuanlarını belirli sürelerde değiştirmelisiniz. Eğer saç dökülmesi çok sıklıkla devam ediyorsa bir uzman görüşüne başvurmalı kan değerlerinize baktırmalısınız. Saçlarınızın dipten uca beslenmesi için yeşil renkteki bitkileri ve sebzeleri tercih etmelisiniz. Size saçınız için saç dökülmesini azaltan, saç dökülmesine engel olan bitkisel Liquid keratin ürünlerinden bahsetmek istiyorum.

 

 

Liquid Keratin Bakım ürünlerini duymuş muydunuz?

   İçeriğindeki özel bakım yağları ile saçlarınızı dipten uca besleyerek uzatır. Saç dökülmelerinizi en aza indirerek koparak dökülmelerin önüne geçer. Yine saçlarınızı onarır ve canlandırır. Özellikle saç dökülmesinin önüne geçen bitkisel çam terebentin yağından faydalanarak üretilen bakım ürünleri size yardımcı olacaktır. Dip bakım yağı ve gözenek açıcı iksir ile saç dipleriniz uyarılır. Saç diplerinizde oluşabilecek kabuklanma, kepek, döküntü, yara vb gibi sorunlara çözüm olup saç derinizi yeniden yapılandırır. Saç diplerinize gereken nem ve canlılık kazandırılır. Hatta saçlarınızın hızlı uzamasına ve gürleşmesine olanak tanımaktadır.

 

 

 

 

   Keratin bakım ürünlerini denedikten sonra saçlarınızın eskisinden daha parlak ve pürüzsüz olduğuna şahit olacaksınız. Saçlarınızın dökülme problemine karşı en doğal ve bitkisel yardımcınız Liquid Keratin ürünlerine keratinbakim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır