En İyi Saç Köpüğü

En İyi Saç Köpüğü

   Gün içerisinde saçlarımızın iyi görünmesini ve bu iyi görüntüsünün devam etmesini isteriz. Saçlarımızı şekillendirmek için birçok yöntem kullanırız. Bunlardan biri de saç köpüğüdür. Çeşitli markalarda saç köpükleri bulunmaktadır. Sizin saçınıza en uygun hangisi geliyorsa onu tercih etmelisiniz. Çeşitler gibi saç köpüğü fiyatları da değişiklik göstermektedir. Doğru ve saç tipinize uygun saç köpükleri kullanmanızda fayda var. Aksi halde kullanılan köpük saçınıza ağırlık, matlık, sert ve yağlı gibi görünüm verebilir. Saç köpüğü saçınıza verdiğiniz şeklin kalıcı olması için kullanılmaktadır.  Gelin doğru saç köpüğü kullanımına bir bakalım.

 

Saç Tipleri ve Saç Köpüğü Kullanımı

   Dalgalı ya da kıvırcık saç tipi için; Öncelikle saçınızı yıkayın. Saçlarınız temizlendikten sonra hafif nemli kalacak şekilde bırakın. Sonra saç köpüğünü belli miktarda alın ve saçınızda istediğiniz yerlerde uygulayın. Sonrasında köpüğün emilmesi beklenir.

 

   Düz saçlar için; Kıvırcık ve dalgalı saça oranla düz saç,  saç şekillendirmesinde düzleştirici gibi diğer aletlere çok fazla gerek duymamaktadır. Düz saç hacim açısından zayıf bir saçtır. Saçın hacmini kazandırmak için saç köpüğü ile şekillendirebilirsiniz. Doğru ve güvenilir saç köpüğünü tercih ederek saçlarınızın diplerine masaj ve ovalama yardımıyla uygulayın. Sonrasında saçlarınızı kurutma makinesi ile kurutun. Böylelikle saçınız saç köpüğü ile hacim kazanmış olacaktır.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır