Saç Uzatmak İçin Ne Yapmalı

Saç Uzatmak İçin Ne Yapmalı

   Saçlarınızın sağlıklı ve çabuk uzamasını mı istiyorsunuz? O halde gelin bu yazıya kulak verin. Size hızlı ve sağlıklı saç uzatma ipuçlarından bahsedeyim.

 

 

 

 

 


 

   Sağlıklı bir şekilde saç uzatmak için beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemeniz gerekiyor. Öğün atlamadan vitaminli yiyecekler yemeli ve dengeli beslenmelisiniz. Vücudun ihtiyacı olan ve saçlarınızın hızlı uzamasına katkıda bulunan B, E ve C vitaminlerini mutlaka alın.

 

 

 

hızlı saç uzatan şampuan ürünleri

 

 

 

   Soğan suyu saçınızın hızlı uzamasında size yardımcı olabilir. Kırmızı soğan veya arpacık soğanı kabuklarından arındırıp blender dan geçirin. Sonrasında çıkan posadan suyunu ayırın. Saçınızın dibinde 15 dk kadar beklettikten sonra durulayın ve saçınızı yıkayın. Haftada 2-3 kez uygulayabileceğiniz bu basit yöntem saç üretiminize yardımcı olacaktır.

 

 

 

hızlı saç uzatma ürünler

 

 

 

   Yine yumurta ve zeytinyağı da saç uzatmada etkilidir. Yumurtanın beyazına zeytinyağı ve bal ekleyerek arıştır. Sonra bu karışımı saçına yedir. Yarım saat kadar beklettikten sonra yıkayın. Saçlarınızın uzamasına ve yeni saçların çıkmasına etki edecektir.   Bir başka doğal yöntem de sarımsak ve badem yağı kullanımı. Sarımsak ve badem yağı birlikte kaynatılıyor. Sonra suyu süzülüp saç diplerine uygulanıyor. Yarım saat beklettikten sonra saçınızı durulayın. Haftada 3-4 kez kullanabilirsiniz. Saçlarınıza etki ettiğini göreceksiniz.

 

 

 

hızlı saç uzatan ürünler

 

 

 

   Saç uzatma konusunda çok fazla yol denemiş olabilirsiniz. Bu denediğiniz yöntemlerin işe yaramaması ve boş yere paranızın gitmesi canınızı sıkmış olabilir. Daha etkili bir yöntem denemek için Liquid Keratin ürünleri ile tanışın. Keratin bakımlarından Hızlı Saç Uzatma setiyle istediğiniz o uzun saçlara kavuşmanız artık mümkün.

 

   Bu set saç uçlarını onarırken aynı zamanda saçınızın diplerini yapılandırarak hızlı uzamaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan zengin minerallerle saçınızı canlandırır. Hızlı saç uzatma seti içerisinde 4 adet ürün bulunmaktadır. Bunlar; keratin şampuanı, gözenek açıcı iksir, keratin serumu ve dip bakım yağı. Tüm ürünlerin bir arada kullanılması ve doğru uygulanılması saçlarınızın daha hızlı uzamasında etkilidir. Keratin bakım ürünlerinin hiçbir şekilde kimyasal ve kanserojen madde içermediğinden emin olabilirsiniz. Hamile ve emziren anneler dahi ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilir. Liquid keratin bakım ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için keratinbakim.com a göz atabilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 3'lü Set

374.00 TL 486.20 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatma Ultra Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 4'lü Set

475.00 TL 617.50 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Hızlı Saç Uzatma 5'li Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

453.00 TL 588.90 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır