1 haftada 20 cm sa

1 Haftada 20 cm Saç Uzatma

   Uzun saçlar herkesin hayali. Dikkat çeken, ben buradayım diyen sağlıklı ve uzun saçlara sahip olmayı kim istemez ki? Özellikle de kadınların en önemli aksesuarları saçlarıdır. Şimdi size evde uygulayabileceğiniz birkaç saç uzatma yönteminden bahsedeceğim.

 

 

 

  

1 Haftada Saç Uzatma

   Bu konuyla ilgili protein ağırlıklı beslenmek çok önemli. Günde belirli oranda C vitamini alınmalı. Kavun, brokoli, ıspanak, biber gibi ürünleri tüketmeye özen gösterin. Domates, zeytinyağı ve aloe verayı saçınıza 20 dk kadar uygulayın. Saç yıkama suyunuza 15 damla biberiye yağı damlatın. Doktorunuzdan biyotin hapı isteyebilirsiniz. Sıcak su ile saçınızı yıkamayın, ılık ya da soğuğa yakın bir su seçin. Saç kurutma makinelerini mümkünse, acil bir işiniz yoksa kullanmayın. Bol bol su tüketin. Saçınızın ve vücudunuzun suya ihtiyacı vardır.

 

 

 

hızlı saç uzatan şampuan ürünleri

 

 

 

Zeytinyağı ve Saç uzatma

   Zeytinyağını mikrodalga ya da ocakta ısıtın. Çok fazla ısınmaması gereken zeytinyağını bir pamuk yardımıyla saç derinize sürün. Ardından 3-5 dk kadar bekletin. Sonra bir bone vb tarzda ürünle saçınızı sarın 2-3 dk daha bekletin. Sonrasında saçınızı yıkayın. Bu işlemi haftada 2 kez uygulayarak saç uzamasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

 

hızlı saç uzatan ürünler

 

 

 

   Bu gibi uygulamalara dikkat ederseniz saçınızın hızlı uzamasına katkıda bulunabilirsiniz. Yalnız saçın 1 haftada veya 1 ayda ne kadar uzayabileceği kişinin saç yapısıyla alakalıdır. Sağlıklı ve kırıksız bir saç 1 haftada 7 cm, 10 cm, 20 cm uzayabiliyorken kırıklı ve yıpranmış saçlar için aynı boyutu söylemek mümkün değil. Ancak yukarıda bahsettiğim doğal ürünleri kullanarak veya doğal keratin bakım ürünleri gibi saçlarınıza bakım yapabilecek kozmetikleri tercih ederek saçlarınızın uzamasına yardımcı olabilirsiniz.

 

 

 

hızlı saç uzatma ürünler

 

 

 

 

   Liquid Keratinin hızlı saç uzatmasına yardımcı olan setini duymuş muydunuz?

   Bu set içeriğinde bulunan özel formülü ile saç diplerinize hızlı bir şekilde işleyerek onarım ve sağlık kazandırıyor. Keratin bakım ürünüyle sağlığına kavuşan saçlarınızın hızlı uzaması için bir engel kalmıyor.

 

 

 

 

 

 

   Hızlı saç uzatma 4’lü set full, tamamen doğal ve saf minerallerle bezenmiştir. İçerisinde hiçbir kimyasalı barındırmamaktadır. Setin içerisindeki gözenek açıcı iksir saç diplerini uyarır ve dip bakım yağı kullanımı ile saç dipleri canlandırılır. Tamamen yeniden yapılanan ve sağlığına kavuşturulan saçlar hızla uzamaya başlar. Liquid keratin hızlı uzatan set ile saçınızda dipten uca bir değişim göreceksiniz. Koparak dökülmeler son bulur, yeni saçlar çoğalar, yıpranmışlık ve kuruluk giderilir, saç dipler ve saçın tamamında mükemmel bir yumuşama görüşür. Bunun yanında saçlarınız hiç olmadığı kadar parlaklık ve ışıltı saçar. Liquid Keratin bakımı ürünlerine keratinbakim.com adresinden göz atabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır