Elma Sirkesi ve Kepek

Elma Sirkesi ve Kepek

   Saç derinizdeki PH değerini geri getirin. Elma sirkesi saçınızda kepek oluşumuna neden olan mikroba (Malassezia Globosa) karışıdır.  Elma sirkesini kullanarak kepek oluşumunu önleyebilirsiniz. Herkeste aynı etkiyi göstermese de bu bitkisel çözüm çoğu kişide etkilidir. Elma sirkesi içerisinde bulunan asitleri ile kepek oluşumunun önüne geçer.

 

 

 

 

 

 

Saçta Elma Sirkesi Kullanımı

   Bir çay bardağı suyu ve bir çay bardağı elma sirkesini karıştırın. Bu karışımı saça döküp saçlarınızı şampuan kullanır gibi masaj yaparak ovalayın. Saçınızda elmalı sirkeli suyu 3-5 dakika kadar bekletin. Sonrasında saçınızı durulayın. Dilerseniz saçınızın sirke kokmaması için şampuanla yıkadıktan sonra durulayabilirsiniz.  Kepek probleminden kurtulana kadar her gün bu sirkeli suyu saçınıza uygulayın. Kepek problemi meselesinde sabırlı olabilirseniz zamanla işe yaradığını göreceksiniz.

 

 

 

 

 

 

   Elma sirkesini uyguladınız ve işe yaramadı. İşte şimdi keratin bakım ürünlerini denemenin tam zamanı. Kepek Yağlanma Dökülme Önleyici Şampuan saçınızı bu dertten kurtarır. Zengin ve bitkisel içeriğiyle saç derinizi onarır. Saçınızın nefes almasını, canlanmasını ve parlamasını sağlar. Kullandıktan kısa süre sonra keratin bakımı ürünlerinden çok memnun kalacaksınız. Kepek sorununuzu kökten çözecek. Kepek karşıtı bu özel şampuanla saçlarınız pürüzsüz bir görünüme ulaşacak.

Keratin ürünlerine ulaşmak için keratinbakim.com a gidebilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır